مزایا اس دبلیو ام G01، موضوعی است؛ که در این مقاله از سری مقالات مجله سوئیچ قصد داریم به بررسی آن بپردازیم. افزایش محبوبیت خودروهای دارای کلاس کراس اوور سبب شد تا کمپانی‌های بسیاری این کلاس خودرویی را در بین سایر محصولات خود جای داده و بتواننند فروش بالایی را به ثبت رسانده و سود مناسبی را کسب کنند.

مزایا اس دبلیو ام G01

شرایط موجود در بازار خودرو ایران با توجه به وضع قوانین مربوط به ممنوعیت واردات خودرو و ارزش بالای دلار  دچار آشفتگی‌هایی کرده است؛ چرا که وضع قوانین مربوط به ممنوعیت واردات خودرو سبب شد تا بسیاری از محصولاتی که حتی قبل از تصویب این قانون نیز وارد بازار ایران شده بودند با مدل‌های جدیدتر در دسترس شهروندان ایرانی قرار نگیرند.

از طرفی افزایش قیمت ارز باعث می‌شود تا قیمت خودروهایی که حتی در سطوح پایین قرار دارند سر به فلک بکشد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا یکی از کراس اوورهای جدید موجود در بازار خودرو ایران را معرفی کرده و سپس به بررسی مزایا اس دبلیو ام G01 بپردازیم. پس اگر قصد خرید خودرو دارید و اس دبلیو ام G01 یکی از گزینه‌های پیش روی شماست؛ مزایای آن را همراه با ما مورد بررسی قرار دهید.

برای تجربه خرید خودرو همسو با سبک زندگی خود صفحه خرید خودرو سوییچ را از دست ندهید.

معرفی اس دبلیو ام G01

لازم است، قبل از بررسی مزایا اس دبلیو ام G01،  این خودرو را مورد معرفی قرار دهیم و شناخت بیشتری در مورد این کراس اوور چینی به دست آوریم.  شرکت‌های خودروسازی چینی در ابتدای تولید محصولات خود به صورت گسترده سعی کرده‌اند تا بتوانند بازار فروش محصولات خود را در کشورهای توسعه یافته آغاز کنند. شروع موفق برای صادرات خودرو به کشورهای توسعه یافته سبب شد تا شرکت‌های تولید کننده چینی بتوانند به بازارهای اروپایی نیز راه یابند.

راه یافتن به بازارهای خودرو نظیر کشورهای قاره اروپا دارای چند اصل می‌باشد؛ که محصولات تولید شده در کشور چین باید بر اساس این موارد طراحی و تولید شوند.

ساده‌ترین راه تشخیص محصول با کیفیت تولید کشور چین، محصولاتی است که توانسته‌اند به بازار اروپا راه یابند. به عنوان مثال اس دبلیو ام G01 یکی از محصولاتی است؛ که کمپانی تولید کننده آن، این محصول را در اختیار بازار خودرو اروپایی نیز قرار داده است. البته کمپانی خودروسازی SWM  یکی از شرکت‌های تولیدکننده خودرو ایتالیایی بود که به علت وجود مشکلات اقتصادی توسط شرکت خودروسازی چری چین خریداری شد.

اس دبلیو ام G01 به واسطه برخورداری از طراحی جذاب در قسمت بیرونی و داخل کابین خود توانسته فروش بالایی را در بازار ایران به ثبت برساند. این خودرو با دو نسخه اسپرت و معمولی در اختیار مخاطبان ایرانی خود قرار گرفته است. جهت بررسی مزایا اس دبلیو ام G01 با سوئیچ همراه شوید.

مزایا اس دبلیو ام G01 از نظر طراحی

اولین بخش از بررسی مزایا اس دبلیو ام G01 مربوط به طراحی قسمت بیرونی این خودرو می‌باشد. طراحی جذاب و منحصر به فرد یکی از مهمترین مزایا اس دبلیو ام G01 به شمار می‌آید. این خودرو به خصوص در نسخه اسپرت خود به علت برخورداری از طراحی جذاب و مدرن توانسته مخاطبان جوان بسیاری را جذب خود نماید.

از جمله جذابیت های ظاهری این خودرو می‌توان به مواردی چون دفیوز جذاب سپر عقب که دارای دو سر اگزوز کرومی می باشد و می تواند ظاهری از یک خودرو سوپر اسپرت را به نمایش بگذارد. طراحی جذاب به همراه دریچه بزرگ هواکش دربخش سپر جلو یکی دیگر از مزایا اس دبلیو ام G01 در بخش طراحی ظاهری است.

در ادامه بررسی مزایا اس دبلیو ام G01 از نظر طراحی به بررسی داخل کابین این خودرو می‌پردازیم؛ که در اولین لحظه پس از ورود به کابین این کراس اوور چینی طراحی مدرن و زیبای آن سبب ایجاد حس رضایت در سرنشینان می‌شود. شرکت خودروسازی اس دبلیو ام در داخل کابین این محصول خود از متریال با کیفیت استفاده کرده که سبب شده جلوه بصری اس دبلیو ام G01 بیشتر به نمایش گذاشته شود.

مزایا اس دبلیو ام G01

از جمله مزایا اس دبلیو ام G01 در بخش طراحی داخلی می‌توان به استفاده از روکش چرم صندلی‌ها و ارگونومی بالای به کار برده شده در طراحی صندلی سرنشینان اشاره کرد؛ که می‌توانند حتی در مسافت‌های طولانی مانند سفر گزینه مناسبی باشد. فضای داخل کابین این کراس اوور اسپرت چینی دارای ابعاد مناسبی بوده، به طوری که پنج سرنشین بزرگسال می‌توانند به راحتی در آن قرار گیرد.

برخورداری از تجهیزات و امکانات رفاهی در اس دبلیو ام G01

مورد دوم از مجموعه مزایا اس دبلیو ام G01 که در این مقاله قصد داریم به بررسی آن بپردازیم. برخورداری این خودرو از تجهیزات و امکانات رفاهی و متعدد می‌باشد؛ که می‌تواند شرایط رفاهی مناسبی را برای راننده و سرنشینان فراهم نماید.

برای تجربه فروش خودرو بدون اتلاف وقت صفحه فروش خودرو سوییچ را از دست ندهید.

 اغلب خودروهایی که در کشور چین طراحی و تولید می‌شوند به علت مجهز بودن به آپشن‌ها و امکانات رفاهی متعدد توانسته‌اند محبوبیت بسیار بالایی را به دست آورند و در این بین اس دبلیو ام G01 به علت دارا بودن امکانات و تجهیزات رفاهی بیشتر نسبت به رقبای خود امتیاز بالاتری را از مخاطبان کسب می‌کند.

البته دارا بودن آپشن‌های رفاهی یکی از نقطه ضعف‌های مخاطبان ایرانی در خودروهای موجود است؛ چرا که افراد علاقه‌مند به خرید خودرو در ایران بیشتر به امکانات رفاهی و تجهیزاتی که در خودرو مورد نظر به کار گرفته شده است، توجه می‌کنند.

از جمله امکانات رفاهی موجود در اس دبلیو ام G01 می‌توان به مواردی چون شارژر بی سیم استارت دکمه‌ای، ورود دکمه‌ای، سانروف، گرمکن و تهویه صندلی راننده، کیسه‌های هوای متعدد، رادارهای هشدار پیشرفته مانند رادار تشخیص اشیا متحرک، رادار اخطار تصادف، سیستم اعلام خروج از خط و سیستم هشدار نقاط کور اشاره کرد.

به همین ترتیب مزایا اس دبلیو ام G01 به دلیل برخورداری از امکانات رفاهی متعدد یکی از عواملی است؛ که سبب شده این محصول چینی از طرف مشتریان رضایت بالایی را کسب نماید.

تجربه رانندگی مطلوب با اس دبلیو ام G01

آخرین مورد از مجموعه مزایا اس دبلیو ام G01 که قصد داریم، در این مقاله به بررسی آن بپردازیم؛ تجربه راننده مطلوبی است که این خودرو در ذهن راننده و سرنشینان خود به ثبت می‌رساند.

 همانطور که در قسمت‌های قبل نیز به آن اشاره کردیم، برخورداری از طراحی مدرن در قسمت بیرونی و داخل کابین سبب شده تا مخاطبان جوان بسیاری به سمت این کراس اوور چینی جذب شده و این محصول بتواند نیازهای بصری مخاطبان خود را در مقایسه با سایر محصولات از نظر برخورداری از طراحی مدرن به جای آورد.

همچنین طراحی موجود در داخل کابین باعث شده تا فضای مناسبی در اختیار سرنشینان قرار بگیرد واین کراس اوور جذاب را در مقایسه با سایر کراس اوور های موجود که دارای فضای تنگ و نامناسبی برای سرنشینان هستند؛ گزینه مناسبی برای مسافرت های خانوادگی باشد. علاوه بر این دارا بودن امکانات رفاهی متعدد سبب شده تا شرایط رفاهی مناسبی برای سرنشینان این خودرودر سطح مطلوبی فراهم باشد.

جمع بندی

با توجه به بررسی‌های انجام شده بر روی مزایا اس دبلیو ام G01 نتیجه می‌گیریم؛ این خودرو یکی از محصولات وارداتی جدید در بازار خودرو ایران است که به واسطه برخورداری از طراحی جذاب و مدرن توانسته مخاطبان جوان بسیاری را به سمت خود جذب نماید. همچنین  این خودرو یکی از محصولات پرآپشن در بازار خودرو ایران است که شرایط رفاهی مناسبی را برای خریداران خود فراهم می‌نماید.

برای اطلاع از قیمت روز خودرو صفحه قیمت خودرو صفر سوییچ را از دست ندهید.

اگر شما نیز تجربه استفاده از اس دبلیو ام G01 را دارید نظرات ارزنده خود را با مجله سوئیچ به اشتراک بگذارید. امیدواریم با بررسی مقاله  مزایا اس دبلیو ام G01 توانسته باشیم اطلاعات دقیقی در مورد عواملی که سبب می‌شود؛ این خودرو امتیاز مناسبی از طرف مخاطبان خود کسب نماید را در اختیار شما همراهان قرار داده باشیم.

بیشتر بخوانید

مشخصات فنی اس دبلیو ام g01

مزایای میتسوبیشی اوتلندر

مقایسه جک S3 و چانگان

مقایسه فولکس واگن تیگوان و تویوتا راو ۴

مقایسه هیوندای سانتافه و نیسان ایکس تریل

مقایسه جک S5 فیس لیفت و تیگو 7