شرایط فروش سایپا ویژه مرداد 98
95

جدیدترین شرایط فروش نقدی سایپا طرح فروش فوق العاده از ساعت ۱۴ امروز سه شنبه ۱۸ خرداد ماه شروع شده و به مدت سه روز، تا پنج شنبه ۲۰ خرداد ادامه خواهد داشت. در این مرحله شاهد عرضه تیبا صندوقدار، تیبا ۲، ساینا دنده ای، ساینا اس و کوییک اس هستیم. آخرین شرایط فروش سایپا طرح پیش فروش مشارکت در تولید  از ساعت ۱۰ دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه شروع شده و به مدت سه روز تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ادامه داشت. در این طرح پیش فروش مشارکت در تولید سایپا شاهد عرضه انواع مدل های ساینا، شاهین و کوییک بودیم. از بهمن ماه ۹۸ نیز خبری از فروش اقساطی سایپا نیست.

در این شرایط فروش نقدی جدید نکته ای که باید به آن اشاره کنیم عرضه همه خودروها با قیمت جدید است. این چهار محصول به صورت میانگین حدودا افزایش قیمت ۱۲ میلیون تومانی داشته اند.

خودروهای عرضه شده در شرایط فروش سایپا طرح فروش فوق العاده

از خانواده تیبا، در مرحله جدید فروش فوق العاده سایپا که از ساعت ۱۴ امروز سه شنبه شروع خواهد شد شاهد عرضه خودرو خودروی تیبا ۲ با قیمت ۱۰۶ میلیون و ۵۱۸ هزار تومان فقط در رنگ بدنه سفید هستیم. این خودرو که افزایش قیمتی ۱۱ میلیون تومانی نسبت به اسفند تجربه کرده را سایپا سه ماهه تحویل مشتری خواهد داد.

خودروی تیبا صندوق دار نیز دومین عضو این خانواده می باشد که با قیمت ۱۰۰ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان و موعد تحویل سه ماهه عرضه شده است.

شرایط فروش سایپا خرداد 1400

دو خودروی دیگر این طرح فروش جدید سایپا تحویل فوری از خانواده ساینا می باشند. سایپا خودروی ساینا دنده ای را با قیمت ۱۰۴ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و ساینا اس را با قیمت مصوب ۱۴۲ میلیون و ۵۳۷ هزار تومان و موعد تحویل سه ماهه عرضه کرده است.

نهایتا آخرین خودروی عرضه شده در این طرح کوییک اس سایپا می باشد که قیمتی معادل ۱۵۴ میلیون و ۹۹۵ هزار تومانی داشته و سایپا آن را ظرف مدت سه ماه به مشتریان تحویل خواهد داد.

جزئیات پیش فروش سایپا اردیبهشت ۱۴۰۰

همان طور که اشاره شد، شرکت سایپا مرحله جدید پیش فروش جدید خود ویژه عید فطر را از ساعت ۱۰ صبح دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز کرده و ثبت نام به مدت سه روز، تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است در این طرح پیش فروش مشارکت در تولید تحویل خودروها از آبان تا اسفند ۱۴۰۰ متفاوت می باشد.

در جدیدترین طرح پیش فروش سایپا شما می توانید دو خودروی سایپا شاهین و کوییک دنده ای را به ترتیب با پیش پرداخت ۱۳۴ میلیون و ۱۴۰ هزار تومانی و ۶۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی و موعد تحویل اسفند ۱۴۰۰ ثبت نام کنید.

پیش فروش سایپا اردیبهشت 1400

دو خودروی کوییک اس با پیش پرداخت ۷۱ میلیون و ۸۷۰ هزار تومانی و ساینا اس با پیش پرداخت ۶۵ میلیون و ۵۷۰ هزار تومانی و موعد تحویل آبان تا اسفند ۱۴۰۰ در این طرح پیش فروش عرضه شده اند.

اینم بخون
شرایط فروش کرمان موتور طرح فروش اقساطی ویژه خرداد 1400

همچنین شما در این طرح پیش فروش می توانید خودرو کوییک آر را با پیش پرداخت ۷۰ میلیون و ۳۰ هزار تومانی و موعد تحویل دی و بهمن ۱۴۰۰ خریداری نمایید.

قرعه کشی سایپا

شرکت سایپا مراسم قرعه کشی آخرین مراحل پیش فروش و فروش فوق العاده خود ویژه دهه فجر را روز سه شنبه در حضور نهادهای مختلف در محل کمپانی خود برگزار کرد.

لازم به ذکر است در این مرحله ۱۴۲ هزار نفر برای ۲۱ هزار دستگه خودرو در طرح پیش فروش و حدودا ۵۰۵ هزار نفر برای خرید ۱۵ هزار دستگاه در طرح فروش فوق العاده ثبت نام کرده بودند. برای مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی سایپا روی لینک زیر می توانید کلیک کنید:

اسامی برندگان قرعه کشی طرح پیش فروش و فروش فوق العاده سایپا

شرایط اختصاصی پیش فروش یک ساله سایپا

 • پیش فروش سایپا با قیمت غیر قطعی بوده و هیچگونه مبلغی بعنوان پیش پرداخت، تا قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی اخذ نمی‌گردد.
 • ظرفیت ثبت نام در روش پیش فروش یک ساله متناسب با برنامه تولید گروه خودروسازی سایپاست.
 • در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت تعیین شده برای خودروهای تحویلی در این طرح، پس از پایان ثبت نام اولیه و پس از صحت سنجی اطلاعات ثبت شده و با حضور مراجع نظارتی، قرعه کشی به تفکیک هر خودرو جهت انتخاب متقاضیان نهایی و اولویت بندی زمان تحویل خودرو مطابق ضوابط ابلاغی از کمیته خودرو صورت خواهد پذیرفت.
 • فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک ظرف ۳ روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.
 • پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین باید ظرف ۴۸ ساعت نسبت به واریز وجه پیش پرداخت قیمت خودرو به صورت علی الحساب، انتخاب نوع و مدل خودرو و زمان تحویل که در بخشنامه آتی اعلام خواهد شد، اقدام نمایند.
 • در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، امتیاز ثبت نام متقاضی منتخب شده در قرعه کشی ابطال خواهد شد.
 • در روش‌های پیش فروش سایپا، قیمت نهایی خودرو سایپا به قیمت روز شرکت بوده و بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان سایپا، محاسبه خواهد شد.
 • مابه التفاوت قیمت خودرو در زمان ارسال دعوتنامه و به قیمت روز شرکت از مشتریان گرامی اخذ خواهد شد.
 • رنگ خودرو توسط مشتری و پس از صدور دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس رنگ‌های قابل عرضه، انتخاب خواهد شد.
 • در صورتی که بعد از امضای قرارداد با مشتری، بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی (آپشن) بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، ضمن اطلاع رسانی مراتب مذکور، دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس ضوابط و آئین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو صادر خواهد شد.
 • امکان انتخاب بسته گارانتی بدنه پایه برای خودروها بصورت اختیاری فراهم است. در صورت انتخاب بسته، مبلغ آن در زمان پرداخت مابه التفاوت از مشتریان اخذ می‌گردد.
 • در صورت تأخیر در تحویل خودرو از سوی شرکت سایپا، خسارت تأخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق با شرایط بخشنامه) و از زمان تاریخ تحویل مندرج در قرارداد تا زمان تحویل خودرو به صورت روز شمار (۱۲ درصد سالیانه) پرداخت خواهد شد.

نکاتی در مورد طرح فروش فوق العاده شرکت سایپا

 1. محدودیت کد ملی برای تمامی ثبت نام ها قرار است اعمال شود. (هر کد ملی مجاز به ثبت نام فقط یک خودرو از سایپا یا ایران خودرو می باشد.)
 2. حداقل سن متقاضی این شرایط پیش فروش سایپا ۱۸ سال بوده، وی باید گواهینامه پایه سوم حداقل داشته باشد.
 3. امکان صلح یا خرید انصرافی و همچنین انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود نخواهد داشت.
 4. متقاضی باید طی سه سال اخیر ثبت نام و صدور فاکتور خودرو از دو شرکت ایران خودرو و سایپا نباید داشته باشد.
 5. اسناد خودرو به مدت یک سال نزد شرکت به صورت رهن باقی خواهد ماند. در این مدت امکان تسویه پیش از موعد و فک رهن به هیچ وجه میسر نیست.
 6. متقاضیانی که دارای پلاک فعال یا نصب شده روی خودرو هستند امکان ثبت نام نخواهند داشت.
 7. کسانی که پلاک فعال داشته یا گواهینامه رانندگی ندارند، در صورت ثبت نام برای این طرح فروش فوق العاده ویژه عید فطر سایپا تا سه سال از امکان ثبت نام در طرح های فروش ایران خودرو و سایپا محروم خواهند شد.
 8. شماره کارت، شماره شبا و شماره حسابی که از آن وجه ودیعه اول پرداخت می شود حتما باید به نام متقاضی باشد. در صورت درج اطلاعات نادرست به هنگام بازگرداندن وجه به حساب متقاضی، تمام مسئولیت متوجه متقاضی ثبت نام خواهد بود.
 9. شماره تلفن همراه ثبت نام کننده در طرح فروش اقساطی سایپا باید متعلق به شخص متقاضی باشد.
 10. کد پستی متقاضی ثبت نام در فروش اقساطی سایپا و کد نمایندگی انتخاب شده باید مربوط به یک استان باشند. پس از انتخاب نمایندگی، امکان تغییر آن وجود نداشته و مسئولیتی به عهده سایپا نخواهد بود.
 11. پس از عقد قرارداد و واریز وجه دوم، به هیچ وجه امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت.
 12. در صورت عدم مراجعه مشتری برای سرویس اولیه خودرو حداکثر تا سه ماه، گارانتی خودرو باطل خواهد شد.

خودروهای عرضه شده در شرایط پیش فروش سایپا نقدی ویژه اردیبهشت ۹۹

شرکت سایپا در جدیدترین پیش فروش اینترنتی خود دو خودروی ساینا آپشنال و کوییک دنده‌ای را با موعد تحویل هفته چهارم بهمن و اسفند ماه ۹۹ به ترتیب با پیش پرداخت ۳۴ میلیون و ۷۰۰ هزار و ۳۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی در اختیار مشتریان قرار داده است. سود مشارکت و انصراف این دو خودرو به ترتیب ۱۵ و ۱۲ درصد می‌باشد.

اینم بخون
شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت نقدی ویژه دی ماه 98

در پیش فروش اینترنتی ویژه اردیبهشت ۹۹ سایپا خودروی کوییک R را با پیش پرداخت ۳۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی با موعد تحویل هفته چهارم اسفند و بهمن ۹۹ می‌توانید ثبت نام کنید. سود مشارکت و انصراف این مدل نیز ۱۵ و ۱۲ درصد است.

پیش فروش نقدی سایپا اردیبهشت 99

از امروز شنبه ۱ اردیبهشت در صورت تمایل می‌توانید خودروی تیبا صندوق دار آپشنال را با موعد تحویل هفته چهارم بهمن و اسفند ۹۹، پیش پرداخت ۲۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی و سود مشارکت و انصراف ۱۵ و ۱۲ درصدی ثبت نام کنید.

با موعد تحویل هفته چهارم بهمن و اسفند ماه سال ۱۳۹۹، در طرح فروش جدید شرکت سایپا شاهد عرضه خودروی تیبا ۲ آپشنال (پلاس) هستیم. برای خرید این مدل پیش پرداختی برابر با ۳۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان را باید پرداخت کنید. سود مشارکت و انصراف در طرح خرید این خودرو به ترتیب ۱۵ و ۱۲ درصد ذکر شده است.

لازم به ذکر است در این فروش اقساطی سایپا رنگ خودروها توسط مشتریان قابل انتخاب می‌باشد. قیمت نهایی همه این مدل‌ها نیز به قیمت روز شرکت بوده و هنگام تحویل مشخص خواهد شد.

خودروهای عرضه شده در شرایط فروش سایپا نقدی ویژه بهمن ۹۸

فروش نقدی تحویل فوری کوییک R

شرکت خودروسازی سایپا در شرایط فروش اقساطی جدید خود ویژه ۷ بهمن، خودروی کوییک R را با قیمت مصوب ۶۸ میلیون و ۳۲۶ هزار تومان عرضه کرده است. مبلغ وام در نظر گرفته شده برای این خودرو ۳ میلیون تومان بوده که طی ۳ فقره چک چهار ماهه باید به شرکت پرداخت شود. محل تأمین اعتبار این سری فروش اقساطی کوییک R تحویل فوری شرکت لیزینگ رایان سایپا بوده و تحویل خودرو ۳۰ روز بعد از پذیرش خواهد بود. این شرایط فروش در واقع آخرین فروش اقساطی سایپا بوده است.

جزئیات شرایط فروش جدید شرکت سایپا

 • محدودیت کد ملی در این شرایط فروش سایپا فعال بوده و طبق اعلام این شرکت، آن گروه از مشتریانی که از ابتدای سال ۹۷ تا به امروز از محصولات این شرکت خریدی داشته باشند امکان ثبت نام نخواهند داشت.
 • با توجه به این که محدودیت کد ملی در این ثبت نام وجود دارد، مسئولیت هر گونه اشتباه در ثبت سفارش بر عهده مشتری بوده و مبلغ پرداختی بدون هیچ سود و اضافه‌ای عودت خواهد شد.
 • با توجه به تصمیم مسئولین این شرکت، امکان ثبت نام برای افراد زیر ۱۸ سال امکان پذیر نیست.
 • امکان خرید انصرافی و صلح در این شرایط فروش فوری وجود ندارد.
 • با توجه به نیاز و طبق درخواست مشتریان، ظرفیت فروش روزانه تعیین شده و در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.
 • درگاه پرداخت بانکی سایپا در ساعات خاصی از روز باز خواهد شد که این ساعات با توجه به ساعت وب سایت time.ir تنظیم شده و بدیهی است که در غیر ساعات اعلامی امکان پرداخت نیز وجود نخواهد داشت.
 • به منظور تسهیل و تسریع در روند ثبت نام بایستی تمامی اطلاعات لازم برای ثبت سفارش در دسترس باشد.
 • پس از ثبت نام و ثبت سفارش امکان تغییر در جزئیاتی مثل کد ملی و نام و نام خانوادگی وجود نخواهد داشت.
 • ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری طبق دستور وزارت صنعت ۲۰ درصد از ظرفیت تولید روزانه شرکت است.
 • ثبت سفارش برای خودروها صرفا از محل رنگ‌های موجود خواهد بود.
 • شایان ذکر است که طبق توافق صورت گرفته با ایران‌خودرو، اطلاعات مشتریان این دو شرکت خودروساز اشتراک گذاری شده و آن دسته از مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته از محصولات این دو شرکت خریدی داشته‌اند، امکان ثبت سفارش و یا تحویل خودرو نخواهند داشت.
اینم بخون
شرایط فروش چری نقد و اقساط ویژه فروردین 1400

نهایتا باید این نکته را هم ذکر کنیم که این شرایط پیش فروش سایپا به صورت روزانه تکرار خواهد شد و مشتریان در صورت تمایل می‌توانند با توجه به شرایط اعلامی هر روز به سایت فروش سایپا مراجعه کرده و در صورت موجود بودن خودروی مدنظر خود، ثبت سفارش کرده و از تسهیلات ارائه شده در این شرایط فروش جدید و فروش اقساطی سایپا استفاده نمایند.

نگاهی به جزئیات طرح فروش فوق العاده اخیر ایران خودرو و سایپا

مقاله قبلی

شایعه روز: شاسی بلند چری تیگو ۸ پرو به زودی در بازار ایران

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

95 نظرات

 1. وجوتنت تگه یکماهه میدین ساینامیخوام برم پول قرض کنم والله دزوغ نباشه همه گله دارن ازعدم تحویل ودارن حواله بدست میفروشن چون خبری خودروهایشان نیست

  1. با سلام، در صورت تمایل لطفا با شماره تلفن ۰۲۱۷۵۳۴۶ تماس بگیرید تا درخواست شما مبنی بر خرید خودروی ساینا از طرف تیم فروش شرکت سوییچ پیگیری شود.

   1. فقط با تحویل فوری ماشین مثل زمان قدیم ثبت نام میکنم منتظر میمونم شما مردم هم اینقدر احساساتی نباشید زود برید ثبت نام کنید لطفاً برنامه دیوار هم مسدود کنید شده جای دلال بازی یه مشت آدم کثیف حرام خور

    1. daghighan..harki harchi deleesh mikhad mizaree *** zadan to bazaar

    2. واقعا دیوار شده جای آدمای حروم خور وخودخواه وفرصت طلب.پراید۱۱۱،۸۰تومن.واقعا وقیح شدن مردم.نونشون رو میزنن تو خون هموطنشون میل میکنن

  2. سلام برای ثبت نام اسفند ماه تا چه زمانی مهلت داره؟

 2. با سلام
  بنده برج ۷. ۹۸
  تیبا فروش فوری یک ماهه
  خریداری نمودم ولی تا حالا
  نزدیک برج ۱۱ میشیم
  خبری از خودرو نیست
  لطفاً مثل ما گرفتار این خودروها
  نشیند
  پشیمون میشید
  اصن جواب نمیدن معلوم نیس کی تحویل بدن
  با تشکر

 3. سلام لطفا پیش فروش فوری بذارید بدجور ماشین لازمیم

 4. اخه این موش و گربه بازی یعنی چه مرگ یک بارشیون هم… اگه ماشین فروش باشید این کثافت کاری توی سایت خالی !خودتونه مسخره کردیدخدا لعنت تون کنه!

 5. واقعا متاسفم براتون ! چه دردیه گرفتین چرا فروش نقدی نمیذارین ! که چی ! که پراید۷تومنی رو سی چند تومن هم راضی شدیم به خریدش پنجاه وخورده ای بخریم!!! واقعا که!! آه این مردم گریبانتون رو میگیره!نمیگین یکی شاید واقعا لازم داره وکارش گیره بایدچنننننند مااااااه منتظربمونه تا یه فروش نقدی بزنین اونم کی تحویل بدین….!

  1. سلام…
   میخوام یک تیبا آپشنال ثبت کنم… لطفا راهنمایی کنید

 6. سلام خسته نباشین من تیبا میخاستم پولمم جوره فقط وقت اینکارا رو ندارم توروخدا یه راهنمایی چیزی بکنین ۵۰تومن هم نقد دارم

  1. یه پراید تمیز ۸۵تا۸۸بگیر یا یه ماشین دیگه .سمت تیبا وساینا نرو برا خودت تمیزش کن قطعاتش غیر چینیه باقی پولت هم نگه دار دست دلال نده.

 7. خدا لعنتون کنه بااین بازاریکه، برای خودتون باز کردین خودتون میفروشید خودتون هم میخرید بعد توبازار میفروشید اون وقت میگید کارخانه افزایش قیمت نداشته مردم چی فرض کردین

  1. سلام من فقط این ومیخوام بگم که یه عده تواین گرانی خودرو سودزیادی میکنند یه عده بیچاره اند که مجبورند باقیمت الکی پول زیادی بدن

 8. سلام‌کوییک ثبت نامی ندارین؟ تحویل فوری

  1. به حق امام رضا
   خدا جوری دست شمارو رو کنه که به دست و پای مردم بیافتید و بگید ما تازه صبح جمعه فهمیدیم که سایپا و ایران خودرو دزدن

   1. والا دستشون ک رو شده ولی نمیدونم چرا ملت ما نمیخوان بفهمن اینو ک همه جوره دارن کلاه میزارن سرشون. ملت شدن کبک بخدا سرشون کردن زیر برف و…….واقعا تاسف داره

  2. سلام من ی ک خودرو تیبا ۲دوربین دنده عقب دار مانیتور دار میخواستم تحویل ۹۰روزه

 9. شرایط فروش نقدی یا اقساطی دهه فجر پراید ۱۵۱ با آپشن کابین عقب کرکره ای بفرمایید کی مراجعه کنم یا تماس بگیرید .متشکرم

 10. سلام.بامردم صادقانه برخورد کنید.بزرگترین سرمایه اعتماد مردم هست.به آسانی ازدست ندهید.که به سختی بدست میاد.

  1. سلام لطفا جواب این سوال منو بدید ممنون میشم من پارسال از بازار آزاد ی پراید مدل پایین گرفتم فروختم حالا اگه بخوام ی ماشین صفر ازین ثبت نامی ها بردارم میشه ؟اخه گفتید هر ثبت نام برای یک کد ملی منظور کلی هس یا فقط ثبت نامی و دوم اینکه حتما چک لازمه حتی اگر نقدی بخوایم همرو پرداخت کنیم

   1. سلام برای اولین بار بعد از چهل سال میخوایم ثبت نام کنیم تا اخرین مرحله میریم توی تشخیص هویت دو روزه گیر کرده علتش چیه ،تو رو خدا راهنمایی کنید ،اینا کی هستن همش ثبت نام میکنن چرا ما نمیتونیم

 11. از ماااست که برماست … یسال یادمه تمام ماشیناشون رو دستشون باد کرده بود گسی نبود بخره وام ۲۵ملیونی دادن ‌…. الان کاری کردن مردم التماس کنن گرون گرون ماشین بدن بهشون

 12. *** با این ماشین فروختن اینترنتیتون جمع کنید درشو گل بگیرین *** خودروسازی که همش شده دروغ و کثافت بازی

 13. سلام من زمان فروش نقدی پراید ۱۳۱را میخوام بدونم

  1. تی با صندوق دارابشنال کی ثبت نام داره

   1. شش ماهه تیبافوری تحویل سی روزه ثبت نام کردم تا الان خبری نیست هیچ جواب درست حسابی نمیدن خودنماینگی که ثبت نام کردم یک روزدیدم ۴تاپرایدو۴تاتیباداره پیدامیکنه رفتم گفتم ماشین من تواینا نیست گفت نه اینا سهمیه نمایندگیه ماچندمیلیون گرانترمیخریم به قیمت بازارمیفروشیم نامرداهمش باندبازیوکلاه برداری

 14. توروخدایادراین شرکت سایپاوایران خودروببنیدیامثل آدم ثبت نام کنیدب واله۵ماهه توسایتم دنبال ثبت نام یابسته هست یاظرفیت تکمیل ثبت نام گاری بزنین بهتره

  1. سلام من اولین بار میخوام ثبت نام کنم امروز رفتم. ۴ تا کافینت. همشون گفتن که نمیشه سایت باز نمیشه . لطفا راهنمایی کنید مارو

 15. خیانتی که این دو شرکت خودرو سازی در حق مردم ایران کردن در تاریخ بی سابقس…هر دو دزد و دروغ هستن. خدارو قسم میدم به حق محمد چنان بلایی سر این دو شرکت بیاد که به شش ماه نرسیده ورشکست و رسوا بشن که هیچ آثاری از اینا بج نمونه….کاری با مردم کردن که طرف با پول نقد هم نتونه این ماشین های آشغال اینارو بخره و برای مردم رویا بشه….جنایت بالاتراز این!!!!!!!!!!!!!!!!!! از ماست که بر ماست.ما خودمون همبستگی نداریم وگرنه مردم کافیه شش ماه محصولاتشون رو نخرن بعد ببینین که چطور به غلط کردن میفتن…..خدا حق مردم بی گناه رو بگیره

 16. خدا لعنتتون کنه مردمو نزارین سرکار
  خدا تو این دنیاو اون دنیا بی ابرتون کنه
  انشالله که روز خوش تو زندگیتون نبینین

 17. لعنت خدا برشما دزد ها آه مردم گردن تونه چه بخاید و چه نخاید من در حسرت یک پراید ۱۳۱ هستم الان ۲ساله هرچی پولم رو جمع میکنم هی ماشین گرونتر میشه؟

 18. کاش زودتر بمیرم ولی دیگ تحمل حسرت خوردن رو ندارم کاش یه پراید داشتم

 19. لعنت خدا به شما قوم ظالمین

  1. به امید ورشکستگی سایپا و ایران‌خودرو…الهی به داد مردم برس

 20. با پیش فروش مبلغ اولیه که پرداخت شد مابقی باید کی پرداخت بشه؟زمان تحویل؟

 21. واقعا باید به حال خودمون گریه کنیم دست از این کارها بردارید .مردم بدبخت هستن .تحت فشار هستن .نکنید بسه .

 22. پراید قسطی کی میزارین تو سایت

 23. سلام اشتباه نکنید بنده پنجاهه که گذشته تیبافروش فوری تحویل سی روزه شانزده شهریور ثبت نام کردم تا الان پانزده بهمن خبری نیست

  1. سلام یه سوال داشتم
   اقساطی که باید برای خرید خودرو ازکارخونه داریم باید بعد تحویل داد یا نه؟

 24. چندماه پولت بخوابه بهتره تا پول بدی یه عده دلال که قطعات کهنه میندازن رو ماشین های صفر بعد میگن لعنت به کارخانه .به هرحال کارخانه جریمه تاخیر را میده حالا چندماه ماشین نونداشته باشی تجارت که نمی خوابه .البته میخوای پول بده دلال اونو صاحب سود کن خودتم یه ماشین مثلا صفر بخر.

 25. خدا، واگذارتون به حضرت عباس که من نه شغل دارم نه ماشین

 26. بده بچه ی من یه پلاستیکی شوداره بدم بهت مردحسابی عجب پولی داری الان بااون پول قالپاقشم بهت نمیدن

 27. دزدای نامرده دروغگو چرا بدروغ میگین سایت ثبت نام داره، اینقدگرانی پدرمردم رو دراورده کسی نیس جلو این جلادهارو بگیره

 28. ای کاش مردم سر عقل بیان و مثلا طمع نکن که اگه نخریم گردن میشه،ماشین نخرین تا شرایط رو خودشون آسون کنن، ماشین میده ۶۸ میلیون با ۳ میلیون وام ،اگه ادم ۶۸ تومن داشته باشه کنار گذاشته برا ۳ تومن که نمونده دیگه،مسخره بازیه همیشگی،مردم نخرین این گاری های گرون رو

 29. سلام فقط کلاهبرداریه وبس
  اول آذر ۹۷ ساینا ثبت نام کردم ۱۵۰۰۰۰۰۰
  میلیون دادم ۵.۵.۹۸مابقی پولوواریزکردم ۳۱،۵ تحویلش بوده ولی تاامروز۱.۱۲‌‌.۹۸هنوز خبری نیست حالا اگه خدای ناکرده اینور سال بیاد ۹۸ بخوره تکلیف چیه

  1. سلام من میخام کوییک ثبت نام کنم .نوشتید بهمن ماه تحویلشه .اونوقت بهمن ۹۹ قیمت به روز حسابمون میکنید یا نه همین قیمتی که زدید .توسایت…تهش چند برامون در میاد.ممنون

   1. مشخص نیست…واقعاً متاسفم برای خودمون!

 30. سلام من میخام کوییک ثبت نام کنم .نوشتید بهمن ماه تحویلشه .اونوقت بهمن ۹۹ قیمت به روز حسابمون میکنید یا نه همین قیمتی که زدید .توسایت…تهش چند برامون در میاد.ممنون

  1. به نظر شما کی فروش فوری میگذارن

 31. فقط یه چیز میگم..هم واسه اونایی که قیمت سایپا و ایران خودرو تایین میکنن..به همون خدا یی که شما قبولش ندارین بد جوری سرتون میاد که یه پراید۵تومنی و ندین٧۰تومن..لعنت به همتون

 32. سلام
  من یه پراید ۱۱۱ یا پراید دوگانه فابریک می خوام ممنون راهنمایی کنید

 33. اگه لازمش نداری پیگیر نشو ماهی ۷۵۰سود میدن

 34. سلام خدمت خودرو سازیهای دزد سایپا و ایران خودرو، من یک مادر مریض دارم برای بردنش به بیمارستان شدیدا ماشین لازمم،از طریق سایتم که نمیشه ثبت نام کرد شما بگید چ خاکی تو سرمون کنیم.الهی آه مادر مریض من همتون بگیره چه اونایی که نیاز ندارنو ثبت نام میکنن،چه شما خودروسازیای آشغال که پدر مردمو دآوردین

 35. متاسفم. عده‌ای ماشینهای میلیاردی سوارند و بعضی دیگر مثل من و شما، برای خرید ارزونترین خودرو به مشکل میخوریم! تا چند وقت دیگه، نون هم نمیتونیم بخریم

 36. سلام مهدی هستم ۳۰ تا ۴۰ تومن پول دارم ماهی ۱.۵ تا ۲ تومن هم میتونم بدم میخوام ساینا بخرم تحول فوری نه از این کلاهبرداریهای تو دیوار که میگه ۲۶ بده ۲۵ فروردین تحویل میدن ماه ۱ تومن چهار ساله اصلا جور در نمیاد موقع تحویل میری میبینی جا تره بچه نیست . لطفاً راهنمائی کنید

 37. خخخ حرص نخور با اسنپ برو صرفه اقتصادیش بیشتره پولتم یا طلا بخر یا دلار

 38. میخوام بگم که زمین گرد هست و هر اشتباهی پاسخی خواهد داشت . ایران خودرو و سایپا که نجومی قیمت محصولاتشون رو بالا بردن در برابرش چه آپشنی به خودرو ها اضافه کردن؟ فقط گرونش کردن همین
  حالا همین خودرو گرونی که بخوایم بخریم و قرار به تحویل ۳۰ روزه باشه ، شش ماه تا یکسال معطل میشیم این چه نظارت وقانون مزخرفی هست که یک کارخانه به این بزرگی هر غلطی میکنه اما کسی جلو دارشون نیست
  ی مشت عقب مونده مسئول تحویل ماشین به مردم شدن

 39. برای ثبت نام خودرو آیا گواهینامه لازم هست

 40. یه بار هم که شده نخرین

 41. سلام لطفا جواب این سوال منو بدید ممنون میشم من پارسال از بازار آزاد ی پراید مدل پایین گرفتم فروختم حالا اگه بخوام ی ماشین صفر ازین ثبت نامی ها بردارم میشه ؟اخه گفتید هر ثبت نام برای یک کد ملی منظور کلی هس یا فقط ثبت نامی و دوم اینکه حتما چک لازمه حتی اگر نقدی بخوایم همرو پرداخت کنیم؟

  1. با سلام….من یه کارگرم کارم تو باغ و زمین ای مردم کار میکنم به‌خاطر شرایط آب و هوا بیشتر وقتا بیکار میشم به خدای محمد قسم الان ۳ سال قصد دارم ی ماشین بگیرم برم تو آژانس کار کنم تو این مدت از لباس و مسافرت و حتی خورد و خوراک خانوادم زدم ی پولی پس انداز کردن ولی به خاطر ضلمی که دارن ب مردم میکنم از خرید ماشین صرف نظر کردم چرا آخه بعضیا زیر بار زور و ظلم میرم

 42. سلام با اقساط میخاستم پراید ۱۳۱ بخرم شرایطشو میخاستم بدونم اگه میشه لطف کنید راهنمایی کنید/

 43. آیا برای ثبت نام در سایپا گواهینامه لازمه؟؟؟؟؟

 44. سود بانکی شده ۸ درصد .امروز ۶ اردیبهشت برای خرید پیش فروش سایپا مجبور شدم سپرده کوتاه مدت خودما با سود ۲۰ درصد خالی کنم اما با توجه عدم موفقیت در خرید پیش فروش خودرو دوباره سپرده کوتاه مدت اینبار با سود ۸ درصد باز کردم .ممنون از ضرری که بهم زدید

 45. سلام ثبت نام پراید دارین؟

 46. سلام یه سوال داشتم دیروز پیش فروش تیبا اغاز شده بود و ظرفیت کردستان تکمیل شده بود استان کردستان دیگه تو لیست انتخاب استان نبود ولی امروز دوباره کردستانو تو لیست انتخاب استان قرار دادند بازم بعد از چند ساعت ظرفیتش پر شد ایا اگه فردا برم پولمو از بانک بگیرم احتمال داره که کردستان بیاد تو لیست انتخابو یه ماشین پیش فروش کنم؟

 47. اره من پول دارم ولی سرم بره پراید صفر نمیخرم همون ۸۵ سگش شرف داره ب این جنسای چینی صفر

 48. ببخشید من پولم جوره فورش فوری تیبا ۲دارین ممنون میشم خبر بدین

 49. سلام اونایی که نظراتشون رو گفتن یا اینکه قبلا ثبت نام کردن از شرکت سایپا خیلی ناراضی هستن منم میخواستم ثبت نام کنم ولی میترسم تحویلش عوض سی روز یه سال طول بکشه اگه ممکنه یه راهنماییم کنین .ممنونم

 50. لعنت خدا به شما ظالمین.
  آخه چرا تولید و عرضه نکردید که ایران شده مصیبت خانه.
  یعنی حرام خورتر از شما تو دنیا نیست. اون اندک تولید رو هم خودتون با دوبرابر قیمت تو بازار میفروشید.
  یکی نیست این برنامه دیوار و شیپور رو فیلتر کنه که شده جای دلالها و حرام خورها.
  مردم رو بدبخت کردید

 51. خیلی متاسفیم از این همه مافیا که توی این صنعت کثیف خودرو داریم که ماشینهای ۵میلیونی رو ۷۰میلیونی بخیریم وماشینهای ۷۰میلیونی را بایدمیلیاردیی بخریم واقعا به این مدیریت کثیف که فقط به بالا بردن سرمایهاتون هستیدوبه خاک نشندون این ملت بدون علم که هر چی بیاد سرشون حقشونه

 52. واقعا متاسفم برای انان که آرزوی یه جوان و نابود میکنن بابا یه پراید آشغال که نه ایمنی داره نه……چرا اینقدر باید گران باشه چرا بین کارخانه تا بازار قیمتش اینقدر باس بالاتر باشه مردم و چی فرض کردید….انشالله تمام این پولها خرج دعوا و دکتریتون بشه شما که یه جامعه رو نابود میکنید…موندم به کجا میخواید برسید …اول آخر که دست خالی برمیگردی تو خاک وای بر شما….

 53. سلام خودرویکماه شرایطی دوستان اطلاع ندارند راهنمایی کنندممنون

 54. ایشالا بچه های خودتون ، خانواده خودتون تو این ماشینا تصادف کنن ، یا با این ماشینا تصادف کن ، درصد زندا موندنشم تست کنید . ترمزاشو تست کنید اینطوری بهتره .
  زمین گرده ، یه روز یکی از خانواده ت با همین‌ماشینا میمیره ، اونوقت واسه تولیدات زیباتون حتما خودتونو ملامت میکنید

 55. لطفا این کلاه برداری را بس کنید تاکی سر مردم کلاه میزارید ۴۰سال مردم باشما کنار امدند این دست مزدشون نیست

 56. چرا مردم خریداری میکنید ماشین هایی که حتی به افغانستان بدند ریجکت میکنند .

 57. ایرانیا اگه غیرت داشتند همه ی نمایندگی های ایران خودرو و سایپا رو آتیش میزدند تا یک بار برای همیشه درب این دزد خونه ها بسته بشه.

 58. مسئولان کجان؟ کرونا و زلزله و سیل بس نبود باید قیمت ماشین های این دنیاروببینیم گریه کنیم یه مشت حروم خور ………….‌…. منم بهتره نگم اومدن دارن دنبال بازی در میارن ای تف تورنتو بیشرف های عوضی ایالت تو زندگی تون خواب خوش نبینین

  1. سلام خسته نباشید
   من تو قرعه‌کشی ساینا برنده شدم، میخوام بدونم زمان تحویل ماشین کی هست؟
   تکمیل وجه بصورت اقساطی هستش یا نه؟
   واینکه مدارک مورد نیاز جهت تحویل ماشین چیه؟
   ممنون

 59. سلام خسته نباشید. آگه تو قرعه کشی برنده بشیم. باید مابقی پول رو واریز کنیم؟؟؟ یا اقساطی هست؟

  1. سلام، باید پول خودرو واریز بشه، یک فقره چک ۳ میلیون و ۹۱۰ هزار تومانی هم به تاریخ ۱۵ تیر سال ۱۴۰۰ باید در وجه ایران خودرو یا سایپا صادر کنید.

  2. سلام
   تورو خدا نخرید تورو جان عزیزاتون نخرید آخه تا کی باید تو سری خور این دوتا شرکت دزد باشیم به والله من الان ۶ ماهه بیکارم اما خودرو نخریدم که حتی باهاش کار کنم صبر کنید نخرید بذارید بمونه تو انباراشون
   به والله اگه یک نفر فقط یک نفر بامن همکاری میکرد سایپا و ایران خودرو رو به آتش میکشیدم که خون ما رو تو شیشه کردن

 60. سلام، من تو سایت سایپا ثبت نام کردم و آخرش تو سایت یه کدی تحت عنوان “کد برنامه فروش ” به من داد،بعدش هم یک پیامک اومد که شما جهت شرکت در فروش ویژه سایپا ثبت نام کردید؟
  الان فرآیند ثبت نام کامل شده؟

  1. سلام، بله.

 61. سلام.برای ثبت نان پراید۱۳۱ اقساطی چیکار باید بکنم؟
  لطفا راهنماییم کنید لطفا.
  خیلی وقته که منتظر بودم تا شرایط و بزارن تا بتونم بگیرم.
  منتظر کمکتون هستم.
  ممنون.

 62. سلام این نامردیه من چند سال کارکردن آمدم نیسان بخرم این بلا رو سرم آوردن ک قرکشیه پنجاه هزارم دادم من بدبخت برای ثبت‌نام قرکشی اسمم در نیومد

 63. باسلام و عرض ادب
  من مربی آموزشگاه رانندگیم ما هر ۵ سال باید ماشینمونو عوض کنیم پول کافی هم نداریم که ماشینو نقد بخریم میخواستم از مسوولین خواهش کنم یه فکری هم به حال ما بکنند یه تبصره ای باشه که بتونیم اقساطی بخریم ما نمیتونیم که ماشین زیر پامونو بفروشیم تا پلاک فعال به اسممون نباشه تا بتونیم ثبت نام کنیم یه ماشین دیگه بخریم کار ما با ماشینه پس باید همیشه پلاک فعال داشته باشیم تورو خدا این یه مورد هم بررسی کنین .ممنون

 64. سلام من در قرعه کشی عید فطر اسم در اومد
  ثبت نام کردم و کل مبلغ در خواستی برای خودروی تیبا۲ از قرار مبلغ ۶۱۹۰۰۰۰۰تومان از طریق اینترنت پرداخت گردید و امروز دقیقا ۱ماه از این پرداخت میگذرد پس از پرداخت پیامکی مبنی بر پرداخت شما ثبت گردید به موبایل ارسال شد و کد پیگیری و کد پذیرش دریافت گردید
  متاسفانه از اون روز هر دفعه به نمایندگی منتخب خود سر زده ام میگویند هنوز فاکتور کامل روی سایت نشسته و یا سایت دچار مشکل است و از اینگونه بهانه ها
  به نظر شما مشکل چیست و مراتب را باید با چه کسی در میان گذاشت و طبق فرمایش شرکت تحویل ۳ماهه و تاریخ تحویل هنوز در فاکتور قید نشده است کماکان در این برگه ی درخواستی بنده در سایت مذکور همان مبلغ و مدل و رنگ آمده.خواهشن اگر اطلاعاتی در این باب دارید مرا راهنمایی کنید
  با تشکر.

 65. نمیدونم چرا با این همه ناله و نفرین برای ایران خودرو و سایپا و … هیچ اتفاقی براشون نمی افته ولی مردم هر روز بیچاره تر و بدبخت تر میشن. خب اگه ناراضی هستین نخرید. پس چرا هجوم می بریدو باعث تقاضای زیاد و بالطبع گرونی و تورم می شید؟

 66. سلام من برای همسرم یک دستگاه تیبا ۲ ثبت نام نموده ام در سوابق خرید وقتی کنترل میکنم زده انصراف از خرید پیش فروش ثبت می شود راهنمای بفر مایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در شرایط فروش