شرایط فروش سایپا و طرح فروش فوق العاده ویژه آذر 1400

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin

فهرست مطالب

شرکت سایپا جدیدترین دور فروش فوق العاده محصولات خود شامل 5 مدل مختلف را قصد دارد از صبح روز شنبه 20 آذر ماه آغاز کند. در این مرحله از فروش فوق العاده سایپا سه خودرو از خانواده کوییک شامل کوییک دنده ای، کوییک آر و کوییک اتوماتیک پلاس و دو خودروی خانواده تیبا شامل تیبا اس ایکس و تیبا 2 برای فروش عرضه شده اند.

طرح فروش سایپا در 20 آذر 1400

قیمت کوییک دنده ای 165 میلیون و 838 هزار تومان، کوییک آر 175 میلیون و 695 هزار تومان و کوییک پلاس اتوماتیک 274 میلیون و 664 هزار تومان تعیین شده است. از سوی دیگر، شرکت سایپا در هفتمین دور فروش فوق العاده خود تیبا اس ایکس را با قیمت 118 میلیون و 129 هزار تومان و نهایتا تیبا 2 را با قیمت 125 میلیون و 77 هزار تومان عرضه کرده است. لازم به ذکر می باشد که موعد تحویل خودروها سه ماهه خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر از جمله رنگ های بدنه می توانید به جدول زیر مراجعه نمایید.

طرح پیش فروش 1 آذر

شرکت سایپا جدیدترین دور پیش فروش چهار خودروی خود در شش مدل را از ساعت 10 صبح دوشنبه یکم آذر ماه 1400 آغاز خواهد کرد. در این دور پیش فروش جدید سایپا شاهد عرضه شش محصول شاهین جی، کوییک اس، کوییک آر، کوییک گیربکس معمولی، ساینا اس، سایپا 151 وانت و نهایتا کوییک پلاس با گیربکس اتومات هستیم. مهم ترین نکته این طرح پیش فروش جدید سایپا اضافه شدن خودروی کوییک پلاس اتومات به لیست محصولات قابل عرضه در پیش فروش های این شرکت با پیش پرداخت حدودا 117 میلیونی است.

کم ترین پیش پرداخت در این طرح متعلق به پراید 151 وانت با مبلغ 62 میلیون و 500 هزار تومان و بیشترین پیش پرداخت متعلق به شاهین جی با مبلغ حدودا 146 میلیون تومان است. تحویل سه خودروی شاهین جی، کوییک اس و کوییک آر خرداد تا شهریور سال 1401، تحویل ساینا اس و پراید 151 وانت تیر تا شهریور 1401 و نهایتا تحویل کوییک پلاس اتومات تیر تا مرداد 1401 خواهد بود. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به جدول زیر می توانید مراجعه کنید.

آخرین شرایط فروش نقدی سایپا طرح فروش فوق العاده از ساعت 14 سه شنبه 9 شهریور ماه شروع و به مدت سه روز، تا ساعت 24 پنج شنبه 11 شهریور ادامه خواهد داشت. در این مرحله شاهد عرضه خودروی کوییک آر، اس و دنده ای و ساینا اس هستیم. جدیدترین شرایط فروش سایپا طرح پیش فروش مشارکت در تولید  نیز از ساعت 10 صبح فردا دوشنبه 18 مرداد ماه شروع شده و به مدت سه روز، تا پنج شنبه 21 مرداد ادامه خواهد داشت. در این طرح شاهد عرضه انواع کوییک، ساینا و وانت 151 هستیم. از بهمن ماه ۹۸ نیز خبری از فروش اقساطی سایپا نیست.

در این شرایط فروش نقدی جدید نکته ای که باید به آن اشاره کنیم عرضه همه خودروها با قیمت جدید است. این چهار محصول به صورت میانگین حدودا افزایش قیمت 12 میلیون تومانی داشته اند.

فروش فوق العاده سایپا شهریور 1400

جدیدترین طرح فروش فوق العاده سایپا از ساعت 14 امروز در حالی شروع می شود که در این طرح انواع محصولات مختلف این شرکت شامل انواع کوییک و ساینا عرضه شده اند. مبلغ علی الحساب خودروها را در جدول زیر می توانید ببینید که در صورت برنده شدن باید به سایپا پرداخت شوند. موعد تحویل تمامی خودروها حداکثر سه ماه ذکر شده است.

در این طرح از خانواده کوییک سه خودروی کوییک دنده ای با قیمت 141 میلیون و 62 هزار تومان، کوییک آر با قیمت 149 میلیون و 416 هزار تومان و نهایتا کوییک اس با قیمت مصوب 154 میلیون و 995 هزار تومان عرضه شده اند. تنها خودرو از خانواده ساینا نیز مدل ساینا اس می باشد که قیمتی برابر با 142 میلیون و 537 هزار تومان دارد.

فروش فوق العاده سایپا شهریور 1400

پیش فروش مشارکت در تولید سایپا مرداد 1400

در این طرح همان طور که در جدول زیر می بینید، خودروهای کوییک اس، ساینا اس، کوییک دنده ای، کوییک دو رنگ و وانت سایپا 151 عرضه شده اند. قیمت این خودروها در مقایسه با پیش فروش قبلی شرکت افزایشی نشان نمی دهد. به عنوان مثال، پیش فروش کوییک آر 74 میلیون و 708 هزار تومان بود و در صورت تمایل برای ثبت نام ساینا اس باید 71 میلیون و 268 هزار تومان به عنوان پیش پرداخت ارائه نمایید.

باقی مبلغ خودرو بایستی در زمان تحویل مطابق قیمت روز خودرو به شرکت پرداخت شود. موعد تحویل، طبق جدول زیر بین دی ماه 1400 تا تیر 1401 متفاوت خواهد بود. برای جزئیات بیشتر به جدول زیر مراجعه کنید.

پیش فروش مشارکت در تولید سایپا مرداد 1400

قرعه کشی پیش فروش عید تا عید سایپا

صبح امروز، با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی و در محل شرکت سایپا، قرعه کشی آخرین طرح پیش فروش عید تا عید این شرکت برگزار شد و حدودا 70 هزار نفر برنده مشخص شدند. بعد از اعلام لیست نهایی برندگان، تا سه روز آن ها مهلت پرداخت مبلغ پیش پرداخت خواهند داشت. جزئیات مربوط به هر خودرو را در جدول زیر ببینید:

مدل ثبت نامی ظرفیت فروش
سایپا 151 3,425 5,000
ساینا 28,213 15,000
کوییک دستی 7,718 9,500
کوییک R 3,766 5,000
کوییک آر قرمز 3,433 5,000
شاهین 15,812 9,000
کوییک S 7,409 9,000
ساینا S 8,448 10,000
مجموع 78 هزار و 224 نفر 67500 دستگاه

طرح پیش‌فروش عید تا عید سایپا تیر ماه 1400

سایپا در فاصله دو عید قربان و غدیر، پیش فروش جدید عید تا عید خود را شروع کرده است. در این طرح انواع محصولات مختلف این شرکت شامل شاهین، انواع کوییک، ساینا و وانت سایپا 151 عرضه شده اند. مبلغ علی الحساب خودروها را در جدول زیر می توانید ببینید که به صورت پیش پرداخت هنگام ثبت نام باید ارائه شوند. لازم به ذکر است قیمت نهایی بر اساس قیمت روز تعیین خواهد شد و مشتری باید مابه التفاوت را پرداخت نماید. موعد تحویل فروردین، اردیبهشت، خرداد و تیر 1401 می باشد.

طرح پیش‌فروش عید تا عید سایپا تیر ماه 1400

فروش فوری و پیش فروش کوییک آر تیر 1400

در این دور فروش فوری خودروی کوییک آر ویژه تیر 1400 شاهد عرضه این خودرو با قیمت مصوب 149 میلیون و 416 هزار تومان هستیم. خودرو با دو ترکیب رنگ سفید قرمز و سفید مشکی عرضه شده است. سایپا موعد تحویل فروش فوری کوییک آر را حداکثر سه ماهه اعلام کرده است.

سایپا همچنین خودروی کوییک آر را به صورت پیش فروش یک ساله با پیش پرداخت 74 میلیون و 708 هزار تومان نیز عرضه کرده است. طبق اعلام شرکت، قیمت خودرو مطابق با قیمت روز هنگام تحویل می باشد. موعد تحویل این خودرو دی، بهمن و اسفند 1400 ذکر شده و شرکت اشاره ای به رنگ های بدنه قابل عرضه نکرده است. جزئیات بیشتر هر دو طرح را در جداول زیر می توانید ببینید.

فروش فوری و پیش فروش کوییک آر تیر 1400

خودروهای عرضه شده در شرایط فروش سایپا طرح فروش فوق العاده

از خانواده تیبا، در مرحله جدید فروش فوق العاده سایپا که از ساعت ۱۴ امروز سه شنبه شروع خواهد شد شاهد عرضه خودرو خودروی تیبا ۲ با قیمت 106 میلیون و 518 هزار تومان فقط در رنگ بدنه سفید هستیم. این خودرو که افزایش قیمتی 11 میلیون تومانی نسبت به اسفند تجربه کرده را سایپا سه ماهه تحویل مشتری خواهد داد.

فروش اقساطی جک S5
برای مشاهده جدیدترین شرایط فروش اقساطی جک S5 کلیک کنید

خودروی تیبا صندوق دار نیز دومین عضو این خانواده می باشد که با قیمت 100 میلیون و 630 هزار تومان و موعد تحویل سه ماهه عرضه شده است.

شرایط فروش سایپا خرداد 1400

دو خودروی دیگر این طرح فروش جدید سایپا تحویل فوری از خانواده ساینا می باشند. سایپا خودروی ساینا دنده ای را با قیمت 104 میلیون و 650 هزار تومان و ساینا اس را با قیمت مصوب 142 میلیون و 537 هزار تومان و موعد تحویل سه ماهه عرضه کرده است.

نهایتا آخرین خودروی عرضه شده در این طرح کوییک اس سایپا می باشد که قیمتی معادل 154 میلیون و 995 هزار تومانی داشته و سایپا آن را ظرف مدت سه ماه به مشتریان تحویل خواهد داد.

فروش اقساطی پژو 206 صندوق دار
برای مشاهده جدیدترین شرایط فروش اقساطی پژو 206 صندوق دار

جزئیات پیش فروش سایپا اردیبهشت 1400

همان طور که اشاره شد، شرکت سایپا مرحله جدید پیش فروش جدید خود ویژه عید فطر را از ساعت 10 صبح دوشنبه 20 اردیبهشت ماه آغاز کرده و ثبت نام به مدت سه روز، تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است در این طرح پیش فروش مشارکت در تولید تحویل خودروها از آبان تا اسفند ۱۴۰۰ متفاوت می باشد.

در جدیدترین طرح پیش فروش سایپا شما می توانید دو خودروی سایپا شاهین و کوییک دنده ای را به ترتیب با پیش پرداخت 134 میلیون و 140 هزار تومانی و 65 میلیون و 300 هزار تومانی و موعد تحویل اسفند ۱۴۰۰ ثبت نام کنید.

پیش فروش سایپا اردیبهشت 1400

دو خودروی کوییک اس با پیش پرداخت 71 میلیون و 870 هزار تومانی و ساینا اس با پیش پرداخت 65 میلیون و 570 هزار تومانی و موعد تحویل آبان تا اسفند ۱۴۰۰ در این طرح پیش فروش عرضه شده اند.

همچنین شما در این طرح پیش فروش می توانید خودرو کوییک آر را با پیش پرداخت 70 میلیون و 30 هزار تومانی و موعد تحویل دی و بهمن ۱۴۰۰ خریداری نمایید.

لیست قیمت خودرو
برای مشاهده قیمت روز انواع خودروی صفر بازار کلیک کنید

قرعه کشی سایپا

شرکت سایپا مراسم قرعه کشی آخرین مراحل پیش فروش و فروش فوق العاده خود ویژه دهه فجر را روز سه شنبه در حضور نهادهای مختلف در محل کمپانی خود برگزار کرد.

لازم به ذکر است در این مرحله 142 هزار نفر برای 21 هزار دستگه خودرو در طرح پیش فروش و حدودا 505 هزار نفر برای خرید 15 هزار دستگاه در طرح فروش فوق العاده ثبت نام کرده بودند. برای مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی سایپا روی لینک زیر می توانید کلیک کنید:

اسامی برندگان قرعه کشی طرح پیش فروش و فروش فوق العاده سایپا

فروش اقساطی چانگان CS35
برای مشاهده جدیدترین شرایط فروش اقساطی چانگان CS35 تحویل فوری شرکت سوییچ کلیک کنید

شرایط اختصاصی پیش فروش یک ساله سایپا

 • پیش فروش سایپا با قیمت غیر قطعی بوده و هیچگونه مبلغی بعنوان پیش پرداخت، تا قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی اخذ نمی‌گردد.
 • ظرفیت ثبت نام در روش پیش فروش یک ساله متناسب با برنامه تولید گروه خودروسازی سایپاست.
 • در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت تعیین شده برای خودروهای تحویلی در این طرح، پس از پایان ثبت نام اولیه و پس از صحت سنجی اطلاعات ثبت شده و با حضور مراجع نظارتی، قرعه کشی به تفکیک هر خودرو جهت انتخاب متقاضیان نهایی و اولویت بندی زمان تحویل خودرو مطابق ضوابط ابلاغی از کمیته خودرو صورت خواهد پذیرفت.
 • فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک ظرف 3 روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.
 • پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین باید ظرف 48 ساعت نسبت به واریز وجه پیش پرداخت قیمت خودرو به صورت علی الحساب، انتخاب نوع و مدل خودرو و زمان تحویل که در بخشنامه آتی اعلام خواهد شد، اقدام نمایند.
 • در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، امتیاز ثبت نام متقاضی منتخب شده در قرعه کشی ابطال خواهد شد.
 • در روش‌های پیش فروش سایپا، قیمت نهایی خودرو سایپا به قیمت روز شرکت بوده و بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان سایپا، محاسبه خواهد شد.
 • مابه التفاوت قیمت خودرو در زمان ارسال دعوتنامه و به قیمت روز شرکت از مشتریان گرامی اخذ خواهد شد.
 • رنگ خودرو توسط مشتری و پس از صدور دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس رنگ‌های قابل عرضه، انتخاب خواهد شد.
 • در صورتی که بعد از امضای قرارداد با مشتری، بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی (آپشن) بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، ضمن اطلاع رسانی مراتب مذکور، دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس ضوابط و آئین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو صادر خواهد شد.
 • امکان انتخاب بسته گارانتی بدنه پایه برای خودروها بصورت اختیاری فراهم است. در صورت انتخاب بسته، مبلغ آن در زمان پرداخت مابه التفاوت از مشتریان اخذ می‌گردد.
 • در صورت تأخیر در تحویل خودرو از سوی شرکت سایپا، خسارت تأخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق با شرایط بخشنامه) و از زمان تاریخ تحویل مندرج در قرارداد تا زمان تحویل خودرو به صورت روز شمار (12 درصد سالیانه) پرداخت خواهد شد.
فروش اقساطی کیا سراتو
برای مشاهده شرایط فروش اقساطی و لیزینگی کیا سراتو ویژه تیر ماه 99 کلیک کنید

نکاتی در مورد طرح فروش فوق العاده شرکت سایپا

 1. محدودیت کد ملی برای تمامی ثبت نام ها قرار است اعمال شود. (هر کد ملی مجاز به ثبت نام فقط یک خودرو از سایپا یا ایران خودرو می باشد.)
 2. حداقل سن متقاضی این شرایط پیش فروش سایپا 18 سال بوده، وی باید گواهینامه پایه سوم حداقل داشته باشد.
 3. امکان صلح یا خرید انصرافی و همچنین انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود نخواهد داشت.
 4. متقاضی باید طی سه سال اخیر ثبت نام و صدور فاکتور خودرو از دو شرکت ایران خودرو و سایپا نباید داشته باشد.
 5. اسناد خودرو به مدت یک سال نزد شرکت به صورت رهن باقی خواهد ماند. در این مدت امکان تسویه پیش از موعد و فک رهن به هیچ وجه میسر نیست.
 6. متقاضیانی که دارای پلاک فعال یا نصب شده روی خودرو هستند امکان ثبت نام نخواهند داشت.
 7. کسانی که پلاک فعال داشته یا گواهینامه رانندگی ندارند، در صورت ثبت نام برای این طرح فروش فوق العاده ویژه عید فطر سایپا تا سه سال از امکان ثبت نام در طرح های فروش ایران خودرو و سایپا محروم خواهند شد.
 8. شماره کارت، شماره شبا و شماره حسابی که از آن وجه ودیعه اول پرداخت می شود حتما باید به نام متقاضی باشد. در صورت درج اطلاعات نادرست به هنگام بازگرداندن وجه به حساب متقاضی، تمام مسئولیت متوجه متقاضی ثبت نام خواهد بود.
 9. شماره تلفن همراه ثبت نام کننده در طرح فروش اقساطی سایپا باید متعلق به شخص متقاضی باشد.
 10. کد پستی متقاضی ثبت نام در فروش اقساطی سایپا و کد نمایندگی انتخاب شده باید مربوط به یک استان باشند. پس از انتخاب نمایندگی، امکان تغییر آن وجود نداشته و مسئولیتی به عهده سایپا نخواهد بود.
 11. پس از عقد قرارداد و واریز وجه دوم، به هیچ وجه امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت.
 12. در صورت عدم مراجعه مشتری برای سرویس اولیه خودرو حداکثر تا سه ماه، گارانتی خودرو باطل خواهد شد.
فروش اقساطی هیوندای اکسنت
برای مشاهده جدیدترین شرایط فروش اقساطی هیوندای اکسنت تحویل فوری شرکت سوییچ کلیک کنید

خودروهای عرضه شده در شرایط پیش فروش سایپا نقدی ویژه اردیبهشت 99

شرکت سایپا در جدیدترین پیش فروش اینترنتی خود دو خودروی ساینا آپشنال و کوییک دنده‌ای را با موعد تحویل هفته چهارم بهمن و اسفند ماه ۹۹ به ترتیب با پیش پرداخت 34 میلیون و ۷۰۰ هزار و ۳۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی در اختیار مشتریان قرار داده است. سود مشارکت و انصراف این دو خودرو به ترتیب ۱۵ و ۱۲ درصد می‌باشد.

در پیش فروش اینترنتی ویژه اردیبهشت 99 سایپا خودروی کوییک R را با پیش پرداخت ۳۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی با موعد تحویل هفته چهارم اسفند و بهمن ۹۹ می‌توانید ثبت نام کنید. سود مشارکت و انصراف این مدل نیز ۱۵ و ۱۲ درصد است.

پیش فروش نقدی سایپا اردیبهشت 99

از امروز شنبه ۱ اردیبهشت در صورت تمایل می‌توانید خودروی تیبا صندوق دار آپشنال را با موعد تحویل هفته چهارم بهمن و اسفند ۹۹، پیش پرداخت 28 میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی و سود مشارکت و انصراف ۱۵ و ۱۲ درصدی ثبت نام کنید.

فروش اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای
برای مشاهده جدیدترین شرایط فروش اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای تحویل فوری شرکت سوییچ کلیک کنید

با موعد تحویل هفته چهارم بهمن و اسفند ماه سال ۱۳۹۹، در طرح فروش جدید شرکت سایپا شاهد عرضه خودروی تیبا ۲ آپشنال (پلاس) هستیم. برای خرید این مدل پیش پرداختی برابر با ۳۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان را باید پرداخت کنید. سود مشارکت و انصراف در طرح خرید این خودرو به ترتیب ۱۵ و ۱۲ درصد ذکر شده است.

لازم به ذکر است در این فروش اقساطی سایپا رنگ خودروها توسط مشتریان قابل انتخاب می‌باشد. قیمت نهایی همه این مدل‌ها نیز به قیمت روز شرکت بوده و هنگام تحویل مشخص خواهد شد.

خودروهای عرضه شده در شرایط فروش سایپا نقدی ویژه بهمن ۹۸

فروش نقدی تحویل فوری کوییک R

شرکت خودروسازی سایپا در شرایط فروش اقساطی جدید خود ویژه 7 بهمن، خودروی کوییک R را با قیمت مصوب 68 میلیون و 326 هزار تومان عرضه کرده است. مبلغ وام در نظر گرفته شده برای این خودرو ۳ میلیون تومان بوده که طی ۳ فقره چک چهار ماهه باید به شرکت پرداخت شود. محل تأمین اعتبار این سری فروش اقساطی کوییک R تحویل فوری شرکت لیزینگ رایان سایپا بوده و تحویل خودرو ۳۰ روز بعد از پذیرش خواهد بود. این شرایط فروش در واقع آخرین فروش اقساطی سایپا بوده است.

صفر تا صد خرید و فروش خودرو با سوییچ
صفر تا صد خرید و فروش خودرو با سوییچ – کلیک کنید

جزئیات شرایط فروش جدید شرکت سایپا

 • محدودیت کد ملی در این شرایط فروش سایپا فعال بوده و طبق اعلام این شرکت، آن گروه از مشتریانی که از ابتدای سال 97 تا به امروز از محصولات این شرکت خریدی داشته باشند امکان ثبت نام نخواهند داشت.
 • با توجه به این که محدودیت کد ملی در این ثبت نام وجود دارد، مسئولیت هر گونه اشتباه در ثبت سفارش بر عهده مشتری بوده و مبلغ پرداختی بدون هیچ سود و اضافه‌ای عودت خواهد شد.
 • با توجه به تصمیم مسئولین این شرکت، امکان ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امکان پذیر نیست.
 • امکان خرید انصرافی و صلح در این شرایط فروش فوری وجود ندارد.
 • با توجه به نیاز و طبق درخواست مشتریان، ظرفیت فروش روزانه تعیین شده و در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.
 • درگاه پرداخت بانکی سایپا در ساعات خاصی از روز باز خواهد شد که این ساعات با توجه به ساعت وب سایت time.ir تنظیم شده و بدیهی است که در غیر ساعات اعلامی امکان پرداخت نیز وجود نخواهد داشت.
 • به منظور تسهیل و تسریع در روند ثبت نام بایستی تمامی اطلاعات لازم برای ثبت سفارش در دسترس باشد.
 • پس از ثبت نام و ثبت سفارش امکان تغییر در جزئیاتی مثل کد ملی و نام و نام خانوادگی وجود نخواهد داشت.
 • ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری طبق دستور وزارت صنعت 20 درصد از ظرفیت تولید روزانه شرکت است.
 • ثبت سفارش برای خودروها صرفا از محل رنگ‌های موجود خواهد بود.
 • شایان ذکر است که طبق توافق صورت گرفته با ایران‌خودرو، اطلاعات مشتریان این دو شرکت خودروساز اشتراک گذاری شده و آن دسته از مشتریانی که در 18 ماه گذشته از محصولات این دو شرکت خریدی داشته‌اند، امکان ثبت سفارش و یا تحویل خودرو نخواهند داشت.

نهایتا باید این نکته را هم ذکر کنیم که این شرایط پیش فروش سایپا به صورت روزانه تکرار خواهد شد و مشتریان در صورت تمایل می‌توانند با توجه به شرایط اعلامی هر روز به سایت فروش سایپا مراجعه کرده و در صورت موجود بودن خودروی مدنظر خود، ثبت سفارش کرده و از تسهیلات ارائه شده در این شرایط فروش جدید و فروش اقساطی سایپا استفاده نمایند.

مقالات مرتبط
اشتراک در
اطلاع از
guest
96 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
اکبر
اکبر
2 سال قبل

وجوتنت تگه یکماهه میدین ساینامیخوام برم پول قرض کنم والله دزوغ نباشه همه گله دارن ازعدم تحویل ودارن حواله بدست میفروشن چون خبری خودروهایشان نیست

مهدی
مهدی
1 سال قبل
پاسخ به  switchadmin

فقط با تحویل فوری ماشین مثل زمان قدیم ثبت نام میکنم منتظر میمونم شما مردم هم اینقدر احساساتی نباشید زود برید ثبت نام کنید لطفاً برنامه دیوار هم مسدود کنید شده جای دلال بازی یه مشت آدم کثیف حرام خور

Armin
Armin
1 سال قبل
پاسخ به  مهدی

daghighan..harki harchi deleesh mikhad mizaree *** zadan to bazaar

علی
علی
1 سال قبل
پاسخ به  مهدی

واقعا دیوار شده جای آدمای حروم خور وخودخواه وفرصت طلب.پراید۱۱۱،۸۰تومن.واقعا وقیح شدن مردم.نونشون رو میزنن تو خون هموطنشون میل میکنن

مصطفی
مصطفی
1 سال قبل
پاسخ به  اکبر

سلام برای ثبت نام اسفند ماه تا چه زمانی مهلت داره؟

مهنا
مهنا
2 سال قبل

با سلام
بنده برج 7. 98
تیبا فروش فوری یک ماهه
خریداری نمودم ولی تا حالا
نزدیک برج 11 میشیم
خبری از خودرو نیست
لطفاً مثل ما گرفتار این خودروها
نشیند
پشیمون میشید
اصن جواب نمیدن معلوم نیس کی تحویل بدن
با تشکر

A
A
2 سال قبل

سلام لطفا پیش فروش فوری بذارید بدجور ماشین لازمیم

حسین
حسین
2 سال قبل

اخه این موش و گربه بازی یعنی چه مرگ یک بارشیون هم… اگه ماشین فروش باشید این کثافت کاری توی سایت خالی !خودتونه مسخره کردیدخدا لعنت تون کنه!

حدیث
حدیث
2 سال قبل

واقعا متاسفم براتون ! چه دردیه گرفتین چرا فروش نقدی نمیذارین ! که چی ! که پراید7تومنی رو سی چند تومن هم راضی شدیم به خریدش پنجاه وخورده ای بخریم!!! واقعا که!! آه این مردم گریبانتون رو میگیره!نمیگین یکی شاید واقعا لازم داره وکارش گیره بایدچنننننند مااااااه منتظربمونه تا یه فروش نقدی بزنین اونم کی تحویل بدین….!

بهروزمحمدی هامانه
بهروزمحمدی هامانه
1 سال قبل
پاسخ به  حدیث

سلام…
میخوام یک تیبا آپشنال ثبت کنم… لطفا راهنمایی کنید

مسلم برزگری
مسلم برزگری
2 سال قبل

سلام خسته نباشین من تیبا میخاستم پولمم جوره فقط وقت اینکارا رو ندارم توروخدا یه راهنمایی چیزی بکنین 50تومن هم نقد دارم

بزرگ
بزرگ
1 سال قبل
پاسخ به  مسلم برزگری

یه پراید تمیز 85تا88بگیر یا یه ماشین دیگه .سمت تیبا وساینا نرو برا خودت تمیزش کن قطعاتش غیر چینیه باقی پولت هم نگه دار دست دلال نده.

منوچهر
منوچهر
2 سال قبل

خدا لعنتون کنه بااین بازاریکه، برای خودتون باز کردین خودتون میفروشید خودتون هم میخرید بعد توبازار میفروشید اون وقت میگید کارخانه افزایش قیمت نداشته مردم چی فرض کردین

حبیب
حبیب
1 سال قبل
پاسخ به  منوچهر

سلام من فقط این ومیخوام بگم که یه عده تواین گرانی خودرو سودزیادی میکنند یه عده بیچاره اند که مجبورند باقیمت الکی پول زیادی بدن

Mahla
Mahla
2 سال قبل

سلام‌کوییک ثبت نامی ندارین؟ تحویل فوری

صادق
صادق
2 سال قبل
پاسخ به  Mahla

به حق امام رضا
خدا جوری دست شمارو رو کنه که به دست و پای مردم بیافتید و بگید ما تازه صبح جمعه فهمیدیم که سایپا و ایران خودرو دزدن

Am
Am
1 سال قبل
پاسخ به  صادق

والا دستشون ک رو شده ولی نمیدونم چرا ملت ما نمیخوان بفهمن اینو ک همه جوره دارن کلاه میزارن سرشون. ملت شدن کبک بخدا سرشون کردن زیر برف و…….واقعا تاسف داره

ارسلان هونک زهی ۰۹۱۵۰۹۳۷۹۵۹
ارسلان هونک زهی ۰۹۱۵۰۹۳۷۹۵۹
10 ماه قبل
پاسخ به  Mahla

سلام من ی ک خودرو تیبا ۲دوربین دنده عقب دار مانیتور دار میخواستم تحویل ۹۰روزه

محمد رضا گودرزی
محمد رضا گودرزی
2 سال قبل

شرایط فروش نقدی یا اقساطی دهه فجر پراید ۱۵۱ با آپشن کابین عقب کرکره ای بفرمایید کی مراجعه کنم یا تماس بگیرید .متشکرم

حاجی حیدری
حاجی حیدری
2 سال قبل

سلام.بامردم صادقانه برخورد کنید.بزرگترین سرمایه اعتماد مردم هست.به آسانی ازدست ندهید.که به سختی بدست میاد.

محمود
محمود
1 سال قبل
پاسخ به  حاجی حیدری

سلام لطفا جواب این سوال منو بدید ممنون میشم من پارسال از بازار آزاد ی پراید مدل پایین گرفتم فروختم حالا اگه بخوام ی ماشین صفر ازین ثبت نامی ها بردارم میشه ؟اخه گفتید هر ثبت نام برای یک کد ملی منظور کلی هس یا فقط ثبت نامی و دوم اینکه حتما چک لازمه حتی اگر نقدی بخوایم همرو پرداخت کنیم

علی امیری
علی امیری
1 سال قبل
پاسخ به  محمود

سلام برای اولین بار بعد از چهل سال میخوایم ثبت نام کنیم تا اخرین مرحله میریم توی تشخیص هویت دو روزه گیر کرده علتش چیه ،تو رو خدا راهنمایی کنید ،اینا کی هستن همش ثبت نام میکنن چرا ما نمیتونیم

مهدی
مهدی
2 سال قبل

از ماااست که برماست … یسال یادمه تمام ماشیناشون رو دستشون باد کرده بود گسی نبود بخره وام ۲۵ملیونی دادن ‌…. الان کاری کردن مردم التماس کنن گرون گرون ماشین بدن بهشون

محمد
محمد
2 سال قبل

*** با این ماشین فروختن اینترنتیتون جمع کنید درشو گل بگیرین *** خودروسازی که همش شده دروغ و کثافت بازی

اکبرآقا
اکبرآقا
2 سال قبل

سلام من زمان فروش نقدی پراید ۱۳۱را میخوام بدونم

حسین بزی
حسین بزی
1 سال قبل
پاسخ به  اکبرآقا

تی با صندوق دارابشنال کی ثبت نام داره

قاسم
قاسم
1 سال قبل
پاسخ به  حسین بزی

شش ماهه تیبافوری تحویل سی روزه ثبت نام کردم تا الان خبری نیست هیچ جواب درست حسابی نمیدن خودنماینگی که ثبت نام کردم یک روزدیدم ۴تاپرایدو۴تاتیباداره پیدامیکنه رفتم گفتم ماشین من تواینا نیست گفت نه اینا سهمیه نمایندگیه ماچندمیلیون گرانترمیخریم به قیمت بازارمیفروشیم نامرداهمش باندبازیوکلاه برداری

رامین
رامین
1 سال قبل

توروخدایادراین شرکت سایپاوایران خودروببنیدیامثل آدم ثبت نام کنیدب واله5ماهه توسایتم دنبال ثبت نام یابسته هست یاظرفیت تکمیل ثبت نام گاری بزنین بهتره

Somaye
Somaye
1 سال قبل
پاسخ به  رامین

سلام من اولین بار میخوام ثبت نام کنم امروز رفتم. 4 تا کافینت. همشون گفتن که نمیشه سایت باز نمیشه . لطفا راهنمایی کنید مارو

مسعود
مسعود
1 سال قبل

خیانتی که این دو شرکت خودرو سازی در حق مردم ایران کردن در تاریخ بی سابقس…هر دو دزد و دروغ هستن. خدارو قسم میدم به حق محمد چنان بلایی سر این دو شرکت بیاد که به شش ماه نرسیده ورشکست و رسوا بشن که هیچ آثاری از اینا بج نمونه….کاری با مردم کردن که طرف با پول نقد هم نتونه این ماشین های آشغال اینارو بخره و برای مردم رویا بشه….جنایت بالاتراز این!!!!!!!!!!!!!!!!!! از ماست که بر ماست.ما خودمون همبستگی نداریم وگرنه مردم کافیه شش ماه محصولاتشون رو نخرن بعد ببینین که چطور به غلط کردن میفتن…..خدا حق مردم بی گناه رو بگیره

سجاد
سجاد
1 سال قبل

خدا لعنتتون کنه مردمو نزارین سرکار
خدا تو این دنیاو اون دنیا بی ابرتون کنه
انشالله که روز خوش تو زندگیتون نبینین

ایمان
ایمان
1 سال قبل

لعنت خدا برشما دزد ها آه مردم گردن تونه چه بخاید و چه نخاید من در حسرت یک پراید ۱۳۱ هستم الان ۲ساله هرچی پولم رو جمع میکنم هی ماشین گرونتر میشه؟

ایمان
ایمان
1 سال قبل

کاش زودتر بمیرم ولی دیگ تحمل حسرت خوردن رو ندارم کاش یه پراید داشتم

مهدی
مهدی
1 سال قبل

لعنت خدا به شما قوم ظالمین

مهدی
مهدی
1 سال قبل
پاسخ به  مهدی

به امید ورشکستگی سایپا و ایران‌خودرو…الهی به داد مردم برس

یلدا
یلدا
1 سال قبل
پاسخ به  مهدی

دقیقاً

سلیمی
سلیمی
1 سال قبل

با پیش فروش مبلغ اولیه که پرداخت شد مابقی باید کی پرداخت بشه؟زمان تحویل؟

داود
داود
1 سال قبل

واقعا باید به حال خودمون گریه کنیم دست از این کارها بردارید .مردم بدبخت هستن .تحت فشار هستن .نکنید بسه .

مجتبی
مجتبی
1 سال قبل

پراید قسطی کی میزارین تو سایت

قاسم
قاسم
1 سال قبل

سلام اشتباه نکنید بنده پنجاهه که گذشته تیبافروش فوری تحویل سی روزه شانزده شهریور ثبت نام کردم تا الان پانزده بهمن خبری نیست

محمدرضا
محمدرضا
1 سال قبل
پاسخ به  قاسم

سلام یه سوال داشتم
اقساطی که باید برای خرید خودرو ازکارخونه داریم باید بعد تحویل داد یا نه؟

مالک
مالک
1 سال قبل

چندماه پولت بخوابه بهتره تا پول بدی یه عده دلال که قطعات کهنه میندازن رو ماشین های صفر بعد میگن لعنت به کارخانه .به هرحال کارخانه جریمه تاخیر را میده حالا چندماه ماشین نونداشته باشی تجارت که نمی خوابه .البته میخوای پول بده دلال اونو صاحب سود کن خودتم یه ماشین مثلا صفر بخر.

یوسف
یوسف
1 سال قبل

خدا، واگذارتون به حضرت عباس که من نه شغل دارم نه ماشین

قندعلی
قندعلی
1 سال قبل

بده بچه ی من یه پلاستیکی شوداره بدم بهت مردحسابی عجب پولی داری الان بااون پول قالپاقشم بهت نمیدن

امیر
امیر
1 سال قبل

دزدای نامرده دروغگو چرا بدروغ میگین سایت ثبت نام داره، اینقدگرانی پدرمردم رو دراورده کسی نیس جلو این جلادهارو بگیره

احمدی
احمدی
1 سال قبل

ای کاش مردم سر عقل بیان و مثلا طمع نکن که اگه نخریم گردن میشه،ماشین نخرین تا شرایط رو خودشون آسون کنن، ماشین میده ۶۸ میلیون با ۳ میلیون وام ،اگه ادم ۶۸ تومن داشته باشه کنار گذاشته برا ۳ تومن که نمونده دیگه،مسخره بازیه همیشگی،مردم نخرین این گاری های گرون رو

یلدا
یلدا
1 سال قبل
پاسخ به  احمدی

دقیقاً

th pour
th pour
1 سال قبل

سلام فقط کلاهبرداریه وبس
اول آذر ۹۷ ساینا ثبت نام کردم ۱۵۰۰۰۰۰۰
میلیون دادم ۵.۵.۹۸مابقی پولوواریزکردم ۳۱،۵ تحویلش بوده ولی تاامروز۱.۱۲‌‌.۹۸هنوز خبری نیست حالا اگه خدای ناکرده اینور سال بیاد ۹۸ بخوره تکلیف چیه

ساناز
ساناز
1 سال قبل
پاسخ به  th pour

سلام من میخام کوییک ثبت نام کنم .نوشتید بهمن ماه تحویلشه .اونوقت بهمن ۹۹ قیمت به روز حسابمون میکنید یا نه همین قیمتی که زدید .توسایت…تهش چند برامون در میاد.ممنون

یلدا
یلدا
1 سال قبل
پاسخ به  ساناز

مشخص نیست…واقعاً متاسفم برای خودمون!

ساناز
ساناز
1 سال قبل

سلام من میخام کوییک ثبت نام کنم .نوشتید بهمن ماه تحویلشه .اونوقت بهمن ۹۹ قیمت به روز حسابمون میکنید یا نه همین قیمتی که زدید .توسایت…تهش چند برامون در میاد.ممنون

رضا
رضا
1 سال قبل
پاسخ به  ساناز

به نظر شما کی فروش فوری میگذارن

armin
armin
1 سال قبل

فقط یه چیز میگم..هم واسه اونایی که قیمت سایپا و ایران خودرو تایین میکنن..به همون خدا یی که شما قبولش ندارین بد جوری سرتون میاد که یه پراید٥تومنی و ندین٧۰تومن..لعنت به همتون

رضا
رضا
1 سال قبل

سلام
من یه پراید 111 یا پراید دوگانه فابریک می خوام ممنون راهنمایی کنید

علی
علی
1 سال قبل

اگه لازمش نداری پیگیر نشو ماهی ۷۵۰سود میدن

مرجان
مرجان
1 سال قبل

سلام خدمت خودرو سازیهای دزد سایپا و ایران خودرو، من یک مادر مریض دارم برای بردنش به بیمارستان شدیدا ماشین لازمم،از طریق سایتم که نمیشه ثبت نام کرد شما بگید چ خاکی تو سرمون کنیم.الهی آه مادر مریض من همتون بگیره چه اونایی که نیاز ندارنو ثبت نام میکنن،چه شما خودروسازیای آشغال که پدر مردمو دآوردین

یلدا
یلدا
1 سال قبل

متاسفم. عده‌ای ماشینهای میلیاردی سوارند و بعضی دیگر مثل من و شما، برای خرید ارزونترین خودرو به مشکل میخوریم! تا چند وقت دیگه، نون هم نمیتونیم بخریم

مهدی
مهدی
1 سال قبل

سلام مهدی هستم 30 تا 40 تومن پول دارم ماهی 1.5 تا 2 تومن هم میتونم بدم میخوام ساینا بخرم تحول فوری نه از این کلاهبرداریهای تو دیوار که میگه 26 بده 25 فروردین تحویل میدن ماه 1 تومن چهار ساله اصلا جور در نمیاد موقع تحویل میری میبینی جا تره بچه نیست . لطفاً راهنمائی کنید

ایمان
ایمان
1 سال قبل

خخخ حرص نخور با اسنپ برو صرفه اقتصادیش بیشتره پولتم یا طلا بخر یا دلار

Amin
Amin
1 سال قبل

میخوام بگم که زمین گرد هست و هر اشتباهی پاسخی خواهد داشت . ایران خودرو و سایپا که نجومی قیمت محصولاتشون رو بالا بردن در برابرش چه آپشنی به خودرو ها اضافه کردن؟ فقط گرونش کردن همین
حالا همین خودرو گرونی که بخوایم بخریم و قرار به تحویل ۳۰ روزه باشه ، شش ماه تا یکسال معطل میشیم این چه نظارت وقانون مزخرفی هست که یک کارخانه به این بزرگی هر غلطی میکنه اما کسی جلو دارشون نیست
ی مشت عقب مونده مسئول تحویل ماشین به مردم شدن

علی
علی
1 سال قبل

برای ثبت نام خودرو آیا گواهینامه لازم هست

عباس
عباس
1 سال قبل

یه بار هم که شده نخرین

محمود
محمود
1 سال قبل

سلام لطفا جواب این سوال منو بدید ممنون میشم من پارسال از بازار آزاد ی پراید مدل پایین گرفتم فروختم حالا اگه بخوام ی ماشین صفر ازین ثبت نامی ها بردارم میشه ؟اخه گفتید هر ثبت نام برای یک کد ملی منظور کلی هس یا فقط ثبت نامی و دوم اینکه حتما چک لازمه حتی اگر نقدی بخوایم همرو پرداخت کنیم؟

جمال
جمال
1 سال قبل
پاسخ به  محمود

با سلام….من یه کارگرم کارم تو باغ و زمین ای مردم کار میکنم به‌خاطر شرایط آب و هوا بیشتر وقتا بیکار میشم به خدای محمد قسم الان ۳ سال قصد دارم ی ماشین بگیرم برم تو آژانس کار کنم تو این مدت از لباس و مسافرت و حتی خورد و خوراک خانوادم زدم ی پولی پس انداز کردن ولی به خاطر ضلمی که دارن ب مردم میکنم از خرید ماشین صرف نظر کردم چرا آخه بعضیا زیر بار زور و ظلم میرم

رضانریمانی
رضانریمانی
1 سال قبل

سلام با اقساط میخاستم پراید ۱۳۱ بخرم شرایطشو میخاستم بدونم اگه میشه لطف کنید راهنمایی کنید/

پژمان دریایی
پژمان دریایی
1 سال قبل

آیا برای ثبت نام در سایپا گواهینامه لازمه؟؟؟؟؟

مرتضی
مرتضی
1 سال قبل

سود بانکی شده ۸ درصد .امروز ۶ اردیبهشت برای خرید پیش فروش سایپا مجبور شدم سپرده کوتاه مدت خودما با سود ۲۰ درصد خالی کنم اما با توجه عدم موفقیت در خرید پیش فروش خودرو دوباره سپرده کوتاه مدت اینبار با سود ۸ درصد باز کردم .ممنون از ضرری که بهم زدید

Pyman Rahmani
Pyman Rahmani
1 سال قبل
پاسخ به  مرتضی

O

M.k
M.k
1 سال قبل

سلام ثبت نام پراید دارین؟

بهنام
بهنام
1 سال قبل

سلام یه سوال داشتم دیروز پیش فروش تیبا اغاز شده بود و ظرفیت کردستان تکمیل شده بود استان کردستان دیگه تو لیست انتخاب استان نبود ولی امروز دوباره کردستانو تو لیست انتخاب استان قرار دادند بازم بعد از چند ساعت ظرفیتش پر شد ایا اگه فردا برم پولمو از بانک بگیرم احتمال داره که کردستان بیاد تو لیست انتخابو یه ماشین پیش فروش کنم؟

علی
علی
1 سال قبل

اره من پول دارم ولی سرم بره پراید صفر نمیخرم همون ۸۵ سگش شرف داره ب این جنسای چینی صفر

علی بهرامیانی
علی بهرامیانی
1 سال قبل

ببخشید من پولم جوره فورش فوری تیبا ۲دارین ممنون میشم خبر بدین

P.v
P.v
1 سال قبل

سلام اونایی که نظراتشون رو گفتن یا اینکه قبلا ثبت نام کردن از شرکت سایپا خیلی ناراضی هستن منم میخواستم ثبت نام کنم ولی میترسم تحویلش عوض سی روز یه سال طول بکشه اگه ممکنه یه راهنماییم کنین .ممنونم

اکبر
اکبر
1 سال قبل

لعنت خدا به شما ظالمین.
آخه چرا تولید و عرضه نکردید که ایران شده مصیبت خانه.
یعنی حرام خورتر از شما تو دنیا نیست. اون اندک تولید رو هم خودتون با دوبرابر قیمت تو بازار میفروشید.
یکی نیست این برنامه دیوار و شیپور رو فیلتر کنه که شده جای دلالها و حرام خورها.
مردم رو بدبخت کردید

جدیدترین مقالات

کیلومتر