شرایط فروش ایران خودرو و طرح فروش فوق العاده آذر 1400

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin

فهرست مطالب

شرکت ایران خودرو جدیدترین دور فروش فوق العاده خود ویژه چهار محصول مختلف خود را اندکی بعد از افزایش قیمت محصولات خود شروع کرده و شاهد عرضه رانا پلاس، پژو 207 دستی پانوراما، دنا پلاس توربو اتومات و پژو 206 تیپ 2 در این طرح فروش جدید هستیم. رانا پلاس در این طرح فروش فوق العاده ایران خودرو با قیمت 208 میلیون و 707 هزار تومان عرضه شده و پژو 207 دستی پانوراما 249 میلیون تومان، دنا پلاس توربو اتومات 395 میلیون تومان و نهایتا پژو 206 تیپ 2 حدودا 184 میلیون تومان قیمت دارند.

برای خرید خودرو از شرکت سوییچ  با بهترین خدمات و قیمت ممکن  فرم زیر را پر کنید.

موعد تحویل همه خودروها به جز 206 تیپ 2 سه ماهه بوده و ایران خودرو قول تحویل این خودرو را طی 45 روز کاری داده است. جزئیات رنگ های بدنه قابل سفارش هر یک از خودروها را در جدول زیر می توانید ببینید. ثبت نام بیست و پنجمین دور فروش فوق العاده ایران خودرو از ساعت 10 صبح امروز شروع و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو ویژه آبان 1400

 

شرکت ایران خودرو از بیستم مهر ماه 1400، جدیدترین دور فروش فوق العاده تحویل فوری خود را ویژه چهار محصول شامل رانا پلاس، پژو 207 دستی پانوراما، دنا پلاس توربو اتومات و پژو پارس بنزینی آغاز خواهد کرد.

مهلت ثبت نام در این طرح فروش فوق العاده جدید شرکت ایران خودرو تا پایان روز جمعه 23 مهر ماه می باشد. به مانند فروش فوق العاده های قبلی ایران خودرو، در این دور نیز شرکت قول تحویل خودروهای ثبت نامی طی سه ماه را داده است.

جزئیات طرح

در این طرح خودروی رانا پلاس با قیمت 180 میلیون و 392 هزار تومان، پژو 207 دستی پانوراما با قیمت 216 میلیون و 263 هزار تومان، دنا پلاس توربو اتومات با قیمت 390 میلیون تومان و پژو پارس بنزینی با قیمت 140 میلیون تومان عرضه شده اند.

فروش فوق‌العاده تحویل فوری ایران خودرو (مهر 1400)

طرح فروش رانا پلاس با سقف شیشه ای

از ساعت 10 صبح 1 مهر 1400، شرکت ایران خودرو دور جدید فروش فوق العاده محصولات خود، ویژه خودروی رانا پلاس با سقف پانوراما را شروع کرده و مشتریان می توانند تا ساعت 24 روز شنبه 3 مهر ماه نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام نمایند. قیمت مصوب رانا پلاس با سقف پانوراما و گیربکس شش دنده دستی 193 میلیون و 422 هزار تومان تعیین شده و شرکت در سه رنگ بدنه سفید، نقره ای و خاکستری آن را در معرض فروش قرار داده است.

ایران خودرو همچنین قول تحویل سه ماهه این خودرو را داده و تاریخ فک رهن و چاپ سند نیز یک سال بعد از تحویل خودرو به مشتری می باشد. لازم به ذکر است مراسم قرعه کشی این دور فروش تحویل فوری ایران خودرو روز یکشنبه 4 مهر ماه انجام خواهد شد.

فروش فوق العاده تحویل فوری رانا پلاس با سقف پانوراما (1 مهر)

قرعه‌کشی فروش فوق العاده ایران خودرو – مهر 1400

قرعه کشی طرح فروش فوق العاده رانا پلاس پانوراما از ساعت 10 صبح 4 مهر در محل شرکت ایران خودرو و در حضور نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت، رسانه ها و نهادهای نظارتی انجام و 2 هزار نفر برنده این طرح فروش مشخص شدند.

برای خرید خودرو از شرکت سوییچ  با بهترین خدمات و قیمت ممکن  فرم زیر را پر کنید.

جالب است بدانید در این طرح فروش فوق العاده حدودا 1 میلیون و 200 هزار نفر ثبت نام شده که از این میان 2 هزار نفر به عنوان برنده انتخاب شده اند. منتخبان قرعه کشی برای تکمیل وجه تنها 5 روز فرصت خواهند داشت و در صورت عدم تکمیل وجه، با افراد رزرو جایگزین خواهند شد.

مدل ثبت نام کنندگان ظرفیت فروش
راناپلاس پانوراما 1,230,224 نفر 2,000

شرایط فروش فوق العاده ایران خودرو – شهریور

جدیدترین دور طرح فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه سه خودرو رانا پلاس، دنا پلاس توربو اتومات و پارس بنزینی از روز پنج شنبه 4 شهریور ماه شروع شده و تا ساعت 24 امروز شنبه 6 شهریور ادامه خواهد داشت. آخرین شرایط فروش ایران خودرو طرح پیش فروش از روز شنبه 23 مرداد ماه شروع شده و تا شنبه 30 مرداد ادامه داشت. در این طرح شاهد عرضه 5 خودروی پژو 207 دستی، رانا و سورن پلاس، دنا پلاس توربو دستی و اتومات بودیم.

جالب است بدانید آخرین شرایط فروش اقساطی تحویل فوری ایران خودرو از ساعت ۱۰ صبح روز پنج شنبه ۱۰ بهمن ماه ۹۸ شروع شده و از آن تاریخ تاکنون ایران خودرو فروش اقساطی تحویل فوری نداشته است. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی این طرح های فروش ایران خودرو بپردازیم.

قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو

قرعه کشی آخرین دور فروش فوق العاده شرکت ایران خودرو که ساعت 24 دیشب مهلت ثبت نام آن به اتمام رسید، صبح امروز با حضور نمایندگانی از وزارت صمت، مدیران شرکت ایران خودرو و ناظران برگزار شد و 8 هزار نفر برنده این دور قرعه کشی مشخص شدند.

جالب است بدانید در این دور از ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو، در مجموع حدودا 3 میلیون و 800 هزار نفر برای خرید سه خودروی پارس بنزنی، رانا پلاس و دنا پلاس توربو اتوماتیک ثبت نام کرده بودند. در این بین، خودروی پژو پارس بنزینی با حدودا 3 میلیون و 300 هزار متفاضی محبوب ترین خودروی فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه شهریور ماه 1400 لقب گرفت.

جزئیات بیشتر را در این باره می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید. لازم به ذکر برندگان قرعه کشی مهلت محدودی برای تکمیل وجه خواهند داشت.

مدل ثبت نام کنندگان ظرفیت فروش
پارس بنزینی 3,325,475 1,000
رانا پلاس 189,264 4,000
دناپلاس توربو اتومات 321,745 3,000
مجموع 3,836,484 نفر 8,000 دستگاه

فروش فوق العاده ایران خودرو شهریور 1400

اولین محصولی که در این طرح جدید ایران خودرو می توان ثبت نام کرد رانا پلاس با قیمت مصوب 180 میلیون و 390 هزار تومان است. در صورت برنده شدن مشتری باید 179 میلیون و 390 هزار تومان به شرکت پرداخت کند. ایران خودرو این محصول را سه ماه تحویل خواهد داد و در رنگ بدنه سفید، مشکی، خاکستری، نقره ای و گیلاسی آن را عرضه کرده است.

دومین خودرو در این طرح فروش فوق العاده ایران خودرو دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک است. قیمت مصوب فروش این خودرو حدودا ۳۹۰ میلیون تومان می باشد که مشتریان باید مبلغ ۲۹۹ میلیون تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. موعد تحویل خودرو سه ماهه بوده و شرکت آن را در رنگ های بدنه سفید و مشکی عرضه خواهد کرد. تاریخ فک رهن و چاپ سند خودرو یک سال بعد از دریافت خودرو است.

آخرین مدل عرضه شده در آخرین شرایط فروش ایران خودرو پژو پارس بنزینی با قیمت مصوب ۱۴۰ میلیون و ۲۷۳ هزار تومان می باشد. مشتریان باید مبلغ ۱۳۹ میلیون و ۲۷۳ هزار تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. موعد تحویل خودرو سه ماهه بوده و شرکت آن را در رنگ بدنه سفید، نقره ای، مشکی و خاکستری متالیک عرضه خواهد کرد. تاریخ فک رهن و چاپ سند خودرو یک سال بعد از دریافت خودرو می باشد.

فروش فوق العاده ایران خودرو شهریور 1400

قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو

قرعه کشی آخرین دور پیش فروش شرکت ایران خودرو که مهلت ثبت نام آن تا دیروز بود، امروز در محل شرکت ایران خودرو با حضور نهادهای نظارتی و نمایندگان وزارت صمت انجام شده و 15 هزار برنده از میان حدودا 840 هزار نفری که ثبت نام کرده بودند مشخص شده است. جزئیات بیشتر را در جدول زیر می توانید مشاهده کنید.

مدل ثبت نام کنندگان ظرفیت فروش
رانا پلاس 85,473 2,800
سورن پلاس 151,177 2,100
207 پانوراما دستی 411,029 1,100
دناپلاس توربو دستی 107,293 1,000
دناپلاس توربو اتومات 81,332 8,000
مجموع 836,304 نفر 15,000 دستگاه

پیش فروش ایران خودرو مرداد 1400

نخستین خودرو در این طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه مرداد ۱۴۰۰ پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای دنده دستی می‌باشد که در رنگ‌های خاکستری، نقره ای، آبی کاسپین، قرمز دو پوششه و سفید قابل سفارش می باشد. پیش پرداخت این خودرو 108 میلیون و 131 هزار تومان بوده و ایران خودرو تیر و مرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. برای ثبت نام پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای دنده دستی از امروز می توانید به سایت ایران خودرو مراجعه نمایید.

دومین محصول عرضه شده در این طرح پیش فروش رانا پلاس است که در رنگ‌های خاکستری، مشکی، نقره ای، خاکستری متالیک، گیلاسی و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو ۹۰ میلیون و ۱۹۵ هزار تومان بوده و ایران خودرو تیر و مرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو برای رانا پلاس از امروز می‌توانند به سایت فروش ایران خودرو مراجعه کنند.

پیش فروش ایران خودرو 23 مرداد 1400

سومین مدل عرضه شده در این طرح پیش فروش سورن پلاس است که در رنگ‌های مشکی، آبی کبود، خاکستری متالیک و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو ۱۰۲ میلیون و ۱۲۸ هزار تومان بوده و ایران خودرو مرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی سورن پلاس می‌توانند از امروز به سایت ایران خودرو مراجعه کنند.

چهارمین خودرو در این طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه مرداد ۱۴۰۰ دنا پلاس توربو دنده دستی می‌باشد که در رنگ‌های خاکستری متالیک، مشکی، نقره ای و سفید قابل سفارش می باشد. پیش پرداخت این خودرو ۱۴۲ میلیون و ۶۹۹ هزار تومان بوده و ایران خودرو مرداد ۱۴۰۱ آن را تحویل خواهد داد. برای ثبت نام دنا پلاس توربو دستی از امروز می توانید به سایت ایران خودرو مراجعه نمایید.

پنجمین و آخرین محصول عرضه شده در این طرح پیش فروش دنا پلاس توربو اتوماتیک است که در رنگ‌های خاکستری متالیک، مشکی، نقره ای و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو ۱۹۵ میلیون و ۴۴ هزار تومان بوده و ایران خودرو خرداد ۱۴۰۱ تا مرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو برای دنا پلاس توربو اتومات از امروز می‌توانند به سایت فروش ایران خودرو مراجعه کنند.

قرعه کشی طرح فروش فوق العاده مرداد 1400

صبح امروز در محل شرکت ایران خودرو، با حضور نماینده های نهادهای نظارتی، مدیران شرکت ایران خودرو و نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت، مراسم قرعه کشی آخرین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو برگزار و 12 هزار برنده مشخص شدند. در این دور، حدودا 4 میلیون نفر برای خرید دو خودرو پارس سال و پارس تی یو 5 ثبت نام کرده بودند. جزئیات بیشتر را در جدول زیر می توانید مشاهده کنید.

مدل ثبت نام کنندگان ظرفیت فروش
پارس سال 1,340,334 6,000
پارس TU5 2,630,836 6,000
مجموع 3,971,170 نفر 12,000 دستگاه

فروش فوق العاده پارس TU5 و بنزینی مرداد 1400

در جدیدترین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو، شرکت خودروی پژو پارس TU5 را عرضه کرده است. قیمت مصوب فروش این خودرو 145 میلیون و 795 هزار تومان می باشد که مشتریان باید مبلغ 144 میلیون و 795 هزار تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. موعد تحویل خودرو سه ماهه می باشد و شرکت آن را در رنگ های بدنه سفید، نقره ای خاکستری و مشکی عرضه خواهد کرد. تاریخ فک رهن و چاپ سند خودرو یک سال بعد از دریافت خودرو می باشد.

دیگر مدل عرضه شده در آخرین شرایط فروش ایران خودرو پژو پارس بنزینی با قیمت مصوب ۱۴۰ میلیون و ۲۷۳ هزار تومان می باشد. مشتریان باید مبلغ ۱۳۹ میلیون و ۲۷۳ هزار تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. موعد تحویل خودرو سه ماهه بوده و شرکت آن را در رنگ بدنه سفید، نقره ای، مشکی و خاکستری متالیک عرضه خواهد کرد. تاریخ فک رهن و چاپ سند خودرو یک سال بعد از دریافت خودرو می باشد.

فروش فوق العاده پارس TU5 و بنزینی مرداد 1400

قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو

امروز قرعه کشی آخرین پیش فروش شرکت ایران خودرو در محل شرکت و با حضور نهادهای نظارتی مختلف و رسانه ها انجام شد و برندگان مشخص شدند. در این دور حدودا 600 هزار نفر ثبت نام کرده بودند که فقط 10 هزار نفر به عنوان برنده قرعه کشی انتخاب شده اند. با حدودا 295 هزار نفر متقاضی، پژو 207 پانوراما دستی محبوب ترین خودروی این پیش فروش ایران خودرو بود.

مدل ثبت نام کنندگان ظرفیت فروش
207 پانوراما دستی 293,690 600
سورن پلاس 108,985 350
رانا پلاس 58,553 1,900
دنا پلاس توربو دستی 76,645 350
دنا پلاس توربو اتومات 54,855 6,800
مجموع 592,728 نفر 10,000 دستگاه

پیش فروش ایران خودرو مرداد 1400

اولین خودرو در این طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه مرداد ۱۴۰۰ پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای دنده دستی می‌باشد که در رنگ‌های خاکستری، نقره ای، آبی کاسپین، قرمز دو پوششه و سفید قابل سفارش می باشد. پیش پرداخت این خودرو 108 میلیون و 131 هزار تومان بوده و ایران خودرو تیر و مرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. برای ثبت نام پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای دنده دستی از امروز می توانید به سایت ایران خودرو مراجعه نمایید.

دومین محصول عرضه شده در این طرح پیش فروش رانا پلاس است که در رنگ‌های خاکستری، مشکی، نقره ای، خاکستری متالیک، گیلاسی و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو ۹۰ میلیون و ۱۹۵ هزار تومان بوده و ایران خودرو تیر و مرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو برای رانا پلاس از امروز می‌توانند به سایت فروش ایران خودرو مراجعه کنند.

پیش فروش ایران خودرو مرداد 1400

سومین مدل عرضه شده در این طرح پیش فروش سورن پلاس است که در رنگ‌های مشکی، آبی کبود، خاکستری متالیک و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو ۱۰۲ میلیون و ۱۲۸ هزار تومان بوده و ایران خودرو مرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی سورن پلاس می‌توانند از امروز به سایت ایران خودرو مراجعه کنند.

چهارمین خودرو در این طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه مرداد ۱۴۰۰ دنا پلاس توربو دنده دستی می‌باشد که در رنگ‌های خاکستری متالیک، مشکی، نقره ای و سفید قابل سفارش می باشد. پیش پرداخت این خودرو ۱۴۲ میلیون و ۶۹۹ هزار تومان بوده و ایران خودرو مرداد ۱۴۰۱ آن را تحویل خواهد داد. برای ثبت نام دنا پلاس توربو دستی از امروز می توانید به سایت ایران خودرو مراجعه نمایید.

پنجمین و آخرین محصول عرضه شده در این طرح پیش فروش دنا پلاس توربو اتوماتیک است که در رنگ‌های خاکستری متالیک، مشکی، نقره ای و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو ۱۹۵ میلیون و ۴۴ هزار تومان بوده و ایران خودرو خرداد ۱۴۰۱ تا مرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو برای دنا پلاس توربو اتومات از امروز می‌توانند به سایت فروش ایران خودرو مراجعه کنند.

قرعه کشی فروش هایما اس 7 پلاس

بعد از اتمام مهلت ثبت نام در طرح فروش فوق العاده هایما اس 7 پلاس، شرکت ایران خودرو دیروز قرعه کشی برای انتخاب برندگان این دور فروش فوق العاده خود را انجام داد. در این مرحله، حدودا 235 هزار نفر برای خرید هایما اس 7 پلاس ثبت نام کرده بودند که از این میان، تنها 700 نفر به عنوان برنده انتخاب شده اند.

فروش اقساطی هیوندای اکسنت
برای مشاهده جدیدترین شرایط فروش اقساطی هیوندای اکسنت تحویل فوری شرکت سوییچ کلیک کنید

فروش فوق العاده هایما اس 7 پلاس تیر 1400

در این طرح فروش فوق العاده جدید ایران خودرو ویژه هایما اس 7 پلاس، این خودرو با قیمت مصوب 640 میلیون تومان عرضه شده است. شرکت خودرو را در رنگ های بدنه مشکی، خاکستری، نقره ای، سفید و ذغالی عرضه کرده و موعد تحویل آن سه ماهه می باشد. تاریخ فک رهن و چاپ سند یک سال بعد از تحویل خودرو خواهد بود. برای جزئیات بیشتر به جدول زیر مراجعه کنید.

فروش فوق العاده هایما اس 7 پلاس تیر 1400

فروش اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای
برای مشاهده جدیدترین شرایط فروش اقساطی دنا پلاس توربو دنده ای تحویل فوری شرکت سوییچ کلیک کنید

طرح پیش فروش ایران خودرو تیر 1400

اولین خودرو در این طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه تیر ۱۴۰۰ پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای دنده دستی می‌باشد که در رنگ‌های خاکستری، نقره ای، آبی کاسپین، قرمز دو پوششه و سفید قابل سفارش می باشد. پیش پرداخت این خودرو 90 میلیون و 586 هزار تومان بوده و ایران خودرو خرداد تا مرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. برای ثبت نام پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای دنده دستی از امروز می توانید به سایت ایران خودرو مراجعه نمایید.

دومین مدل عرضه شده در این طرح پیش فروش سورن پلاس است که در رنگ‌های مشکی، آبی کبود، خاکستری متالیک و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو ۱۰۲ میلیون و ۱۲۸ هزار تومان بوده و ایران خودرو خرداد ۱۴۰۱ تا مرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی سورن پلاس می‌توانند از امروز به سایت ایران خودرو مراجعه کنند.

سومین محصول عرضه شده در این طرح پیش فروش رانا پلاس است که در رنگ‌های خاکستری، مشکی، نقره ای، خاکستری متالیک، گیلاسی و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو ۹۰ میلیون و 195 هزار تومان بوده و ایران خودرو خرداد ۱۴۰۱ تا مرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو برای رانا پلاس از امروز می‌توانند به سایت فروش ایران خودرو مراجعه کنند.

خودرو پیش پرداخت (تومان) موعد تحویل فک رهن و چاپ سند
207 دستی (پانوراما) 90،586،000 خرداد الی مرداد 1401 1 سال پس از تحویل خودرو
سورن پلاس 102،128،000
رانا پلاس 90،195،000
دنا پلاس توربو دستی 142،699،000
دنا پلاس توربو اتوماتیک 195،044،000

چهارمین خودرو در این طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه تیر ۱۴۰۰ دنا پلاس توربو دنده دستی می‌باشد که در رنگ‌های خاکستری متالیک، مشکی، نقره ای و سفید قابل سفارش می باشد. پیش پرداخت این خودرو 142 میلیون و 699 هزار تومان بوده و ایران خودرو خرداد تا مرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. برای ثبت نام دنا پلاس توربو دستی از امروز می توانید به سایت ایران خودرو مراجعه نمایید.

پنجمین و آخرین محصول عرضه شده در این طرح پیش فروش دنا پلاس توربو اتوماتیک است که در رنگ‌های خاکستری متالیک، مشکی، نقره ای و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو 195 میلیون و 44 هزار تومان بوده و ایران خودرو خرداد ۱۴۰۱ تا مرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو برای دنا پلاس توربو اتومات از امروز می‌توانند به سایت فروش ایران خودرو مراجعه کنند.

قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو تیر 1400

از ساعت ده صبح امروز، در محل شرکت ایران خودرو و با حضور نهادهای نظارتی مختلف، قرعه کشی جدیدترین دور فروش فوری ایران خودرو انجام شد و 26 هزار برنده این دور مشخص شدند. جالب است بدانید در این دور فروش حدودا سه میلیون و چهارصد هزار نفر ثبت نام کرده بودند. جزئیات بیشتر را به تفکیک هر خودرو در جدول زیر ببینید.

مدل ثبت نام کنندگان ظرفیت فروش
پارس TU5 2,364,311 2,000
پارس سال 917,721 14,000
دنا پلاس اتومات 216,688 10,000
مجموع 3,498,720 نفر 26,000 دستگاه
فروش اقساطی پژو 207
برای مشاهده شرایط فروش اقساطی پژو 207 صفر و کارکرده ویژه تیر 99 کلیک کنید

خودروهای عرضه شده در طرح فروش فوری ایران خودرو تیر 1400

نخستین خودرو عرضه شده در آخرین شرایط فروش ایران خودرو پژو پارس بنزینی با قیمت مصوب ۱۴۰ میلیون و ۲۷۳ هزار تومان می باشد. مشتریان باید مبلغ ۱۳۹ میلیون و ۲۷۳ هزار تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. موعد تحویل خودرو سه ماهه بوده و شرکت آن را در رنگ بدنه سفید، نقره ای، مشکی و خاکستری متالیک عرضه خواهد کرد. تاریخ فک رهن و چاپ سند خودرو یک سال بعد از دریافت خودرو می باشد.

در آخرین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو، شرکت خودروی پژو پارس TU5 را عرضه کرده است. قیمت مصوب فروش این خودرو 145 میلیون و 795 هزار تومان می باشد که مشتریان باید مبلغ 144 میلیون و 795 هزار تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. موعد تحویل خودرو سه ماهه می باشد و شرکت آن را در رنگ های بدنه سفید، نقره ای خاکستری و مشکی عرضه خواهد کرد. تاریخ فک رهن و چاپ سند خودرو یک سال بعد از دریافت خودرو می باشد.

طرح فروش فوری ایران خودرو تیر 1400

نهایتا آخرین خودرو در این طرح فروش فوق العاده ایران خودرو دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک است. قیمت مصوب فروش این خودرو حدودا ۳۹۰ میلیون تومان می باشد که مشتریان باید مبلغ ۲۹۹ میلیون تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. موعد تحویل خودرو سه ماهه بوده و شرکت آن را در رنگ های بدنه سفید و مشکی عرضه خواهد کرد. تاریخ فک رهن و چاپ سند خودرو یک سال بعد از دریافت خودرو می باشد.

خودروهای عرضه شده در طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه تیر ۱۴۰۰

اولین مدل عرضه شده در این طرح پیش فروش سورن پلاس است که در رنگ‌های مشکی، آبی کبود، خاکستری متالیک و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو 102 میلیون و 128 هزار تومان بوده و ایران خودرو فروردین ۱۴۰۱ تا تیر ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی سورن پلاس می‌توانند از امروز به سایت ایران خودرو مراجعه کنند.

پیش فروش ایران خودرو تیر 1400

دومین و آخرین محصول عرضه شده در این طرح پیش فروش دنا پلاس توربو دنده دستی است که در رنگ‌های خاکستری متالیک، مشکی و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو 142 میلیون و 699 هزار تومان بوده و ایران خودرو فروردین ۱۴۰۱ تا تیر ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو برای دنا پلاس توربو دنده دستی از امروز می‌توانند به سایت فروش ایران خودرو مراجعه کنند.

خودروهای عرضه شده در شرایط فروش ایران خودرو خرداد 1400

اولین خودرو عرضه شده در آخرین شرایط فروش ایران خودرو پژو پارس سال با قیمت مصوب 140 میلیون و 273 هزار تومان می باشد. مشتریان باید مبلغ 139 میلیون و 273 هزار تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. موعد تحویل خودرو سه ماهه بوده و شرکت آن را در رنگ بدنه سفید، نقره ای، مشکی و خاکستری متالیک عرضه خواهد کرد. تاریخ فک رهن و چاپ سند خودرو یک سال بعد از دریافت خودرو اعلام شده است.

فروش اقساطی جک S5
برای مشاهده جدیدترین شرایط فروش اقساطی جک S5 کلیک کنید

در جدیدترین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو، شرکت خودروی پژو 207 اتوماتیک سقف شیشه ای را عرضه کرده است. قیمت مصوب فروش این خودرو 268 میلیون و 733 هزار تومان می باشد که مشتریان باید مبلغ 267 میلیون و 733 هزار تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. موعد تحویل خودرو سه ماهه می باشد و شرکت آن را در رنگ های بدنه سفید و مشکی عرضه خواهد کرد. تاریخ فک رهن و چاپ سند خودرو یک سال بعد از دریافت خودرو می باشد.

شرایط فروش ایران خودرو خرداد 1400

نهایتا آخرین خودرو در این طرح فروش فوق العاده ایران خودرو دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک است. قیمت مصوب فروش این خودرو حدودا ۳۹۰ میلیون تومان می باشد که مشتریان باید مبلغ ۲۹۹ میلیون تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. موعد تحویل خودرو سه ماهه می باشد و شرکت آن را در رنگ های بدنه سفید و مشکی عرضه خواهد کرد. تاریخ فک رهن و چاپ سند خودرو یک سال بعد از دریافت خودرو می باشد.

خودروهای عرضه شده در طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه اردیبهشت 1400

اولین خودرو در این طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو ویژه فروردین 1400 پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای دنده دستی می‌باشد که در رنگ‌های خاکستری، نقره ای، آبی کاسپین، قرمز دو پوششه و سفید قابل سفارش است. پیش پرداخت این خودرو 100 میلیون و 242 هزار تومان بوده و ایران خودرو خرداد 1401 قول تحویل آن را داده است. برای ثبت نام پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای دنده دستی از امروز می توانید به سایت ایران خودرو مراجعه نمایید.

فروش اقساطی چانگان CS35
برای مشاهده جدیدترین شرایط فروش اقساطی چانگان CS35 تحویل فوری شرکت سوییچ کلیک کنید

دومین محصول عرضه شده در این طرح پیش فروش رانا پلاس است که در رنگ‌های خاکستری، مشکی، نقره ای، خاکستری متالیک، گیلاسی و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو 90 میلیون و 189 هزار تومان بوده و ایران خودرو فروردین 1401 تا حرداد 1401 قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو برای رانا پلاس از امروز می‌توانند به سایت فروش ایران خودرو مراجعه کنند.

پیش فروش ایران خودرو اردیبهشت 1400

سومین مدل عرضه شده در این طرح پیش فروش سورن پلاس است که در رنگ‌های مشکی، آبی کبود، خاکستری متالیک و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو ۹۴ میلیون و 683 هزار تومان بوده و ایران خودرو فروردین 1401 تا حرداد 1401 قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی سورن پلاس می‌توانند از امروز به سایت ایران خودرو مراجعه کنند.

چهارمین و آخرین محصول عرضه شده در این طرح پیش فروش دنا پلاس توربو اتوماتیک است که در رنگ‌های خاکستری متالیک، مشکی، نقره ای و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو 185 میلیون و 832 هزار تومان بوده و ایران خودرو فروردین 1401 تا حرداد 1401 قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو برای دنا پلاس توربو اتومات از امروز می‌توانند به سایت فروش ایران خودرو مراجعه کنند.

فروش اقساطی رنو ساندرو
برای مشاهده شرایط فروش اقساطی رنو ساندرو صفر و کارکرده ویژه تیر 99 کلیک کنید

نکته مهمی که باید به آن اشاره شود این که در این دور پیش فروش شرکت میزان سود مشارکت و انصراف را صفر اعلام کرده است. تاریخ فک رهن و چاپ سند نیز یک سال بعد از دریافت خودرو می باشد.

شرایط و توضیحات عمومی طرح پیش فروش ایران خودرو

 • سود مشارکت در این روش فروش حداکثر تا پایان قرارداد (زمان تحویل) و یا تا پایان انقضای مدت دعوتنامه محاسبه خواهد شد و لذا هرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز براساس سود مشارکت اعلامی در گویا براساس خودرو محاسبه خواهد گردید.
 • سود انصراف به صورت روز شمار (مشروط بر گذشت یک ماه از زمان تاریخ ثبت نام) مطابق جدول پیوست حداکثر تا پایان قرارداد (زمان تحویل) و یا تا زمان انقضای مدت دعوتنامه و تا تاریخ ارائه درخواست انصراف مشتری محاسبه و پرداخت خواهد شد.
 • در صورت تأخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تأخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) از زمان تاریخ تحویل مندرج در قرارداد تا زمان تحویل خودرو به صورت روز شمار (یک درصد ماهانه ۱۲ درصد سالیانه) پرداخت خواهد شد.
 • در این روش فروش مبلغ ما به التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در زمان تحویل مندرج در قرارداد خودرو و پس از محاسبه سود مشارکت و هزینه‌های قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید.
 • در صورتی که برحسب ضرورت و الزامات قانونی، آپشن و یا تجهیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروی تغییر یافته صادر خواهد شد.
 • شرکت در زمان ثبت نام لیست اقلام و بهای آپشن های اختیاری را به مشتری اطلاع رسانی می‌نماید. (در سایت ایران خودرو نیز اطلاع رسانی شده است) بدیهی است در صورتی که پس از امضاء قرارداد توسط مشتری، بعلت وجود الزامات قانونی و یا لزوم استانداردهای اجباری، نصب تجهیزات و لوازم اضافی (آپشن) توسط شرکت لازم باشد، شرکت حق مطالبه ارزش اضافه آپشن بر اساس ضوابط و آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو را خواهد داشت.
 • ارائه کد ملی، کد پستی، آدرس دقیق، منطقه شهرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و همراه در زمان ثبتنام الزامی است.
 • در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری، به هیچ عنوان امکان تغییر آدرس وجود ندارد و کلیه تبعات ناشی از صدور پلاک با کد شهر مغایر و یا مفقود شدن مدارک خودرو، به عهده مشتری خواهد بود.
 • نمایندگان محترم هنگام ثبت نام از مشتریان حتماً” موارد عنوان شده در بخشنامه ۲۹۶۸ و ۴۰۲۸ مدارک مورد نیاز جهت احراز سکونت را مد نظر قرار داده و بر اساس آن اقدام نمایند.
 • ارائه متن و شرایط جدول پیوست مندرج در بخشنامه، به مشتریان الزامی است و بدیهی است ثبت نام مشتریان تنها بر اساس شرایط قید شده قابل پذیرش است.
 • شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبتنام اقدام نماید.
 • کلیه خودروهای قابل ارائه از طریق این بخشنامه، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهند بود.
 • ثبت نام صرفاً به صورت اینترنتی امکان پذیر خواهد بود.
 • نمایندگان محترم می‌بایست این بخشنامه را برای اطلاع بیشتر در محل رویت مشتریان قرار دهند.
 • قواعد و ضوابط مهم شرایط فروش جدید
 • ظرفیت ثبت نام در شرایط فروش جدید ایران خودرو برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو است و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.
 • کلیه مشتریانی که در 18 ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده‌اند، قادر به ثبت نام از طریق این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوی شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.
 • در این بخشنامه شرایط فروش ایران خودرو امکان ثبت نام صرفا برای افراد بالای 18 سال امکان پذیر است.
 • امکان ثبت نام صرفاً برای مشتریان حقیقی فراهم بوده و امکان ثبت نام برای مشتریان حقوقی و کاردکس و ثبت نام با شماره مشتری دوم نمایندگی امکان پذیر نیست.
 • امکان انتخاب کد نمایندگی در زمان ثبت نام فعال است.
 • ثبت نام اولیه صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق سایت ایران خودرو امکان پذیر خواهد بود.
 • مشتریانی که در 18 ماه گذشته در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده‌اند مجاز به ثبت نام در این بخشنامه شرایط فروش نیستند، در صورت ثبت نام مغایر با این شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه لغو و وجه ایشان مسترد خواهد شد.
 • مشتری محترم بعد از انجام ثبت نام در سایت فروش اینترنتی و واریز وجه قرارداد، جهت انجام سایر مراحل خرید و تحویل مدارک به شرح ذیل می‌بایستی به نمایندگی مورد نظر خود که در سایت انتخاب نموده است مراجعه نماید.
 • امکان انتخاب کارت طلایی تک ستاره (با احتساب هزینه) برای مشتری اختیاری است.

مدارک مورد نیاز شرایط فروش اقساطی ایران خودرو

 • فرم قرارداد فروش رهنی (تکمیل و امضاء شده)
 • وکالتنامه فک پلاک
 • فرم تعهدنامه (در دو نسخه تکمیل و امضاء شده)
 • پرینت حساب جاری متقاضی (30 گردش آخر)
 • گواهی امضاء محضری متقاضی
 • کپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی
 • قبض تلفن محل سکونت متقاضی (آدرس، تلفن، کد پستی با آدرس و کد پستی صادر کننده چک باید یکسان باشد)

مخاطبان عزیز برای اطلاع از سایر شرایط و همچنین مراحل انجام کار جدیدترین شرایط فروش اقساطی ایران خودرو بخشنامه ارسالی این شرکت به نمایندگی ها را مطالعه نمایند.

توضیحات روش و شرایط فروش اقساطی ایران خودرو

در این شرایط فروش اقساطی ایران خودرو فقط مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک‌های طرح سامانه صیاد را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی هستند. از این رو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، در ضمن نتیجه بررسی و اعتبار سنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد، و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان مسترد خواهد شد. در ضمن چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفاً از مشتری صاحب قرارداد دریافت می شود و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و غیره) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک در این بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد.

همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد مقرر شده در چکها برای کلیه محصولات این شرایط فروش اقساطی ایران خودرو ممکن نخواهد بود، لذا ضروری است نمایندگی‌ها در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

مقالات مرتبط
اشتراک در
اطلاع از
guest
38 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
جواد
جواد
2 سال قبل

سلام جوان

بابک
بابک
1 سال قبل
پاسخ به  جواد

باسلام
مدیر محترم سایت
تمام اظهار نظرهای مردم را بنحوی به سازمان های نظارتی از جمله قوه قصاییه و وزارت اطلاعات ارجاع دهید شاید کور سو نوری شود وبدرد این مردم برسند
گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من
گر به جایی نرسد فریاد است.

مسئول سایت
مسئول سایت
2 سال قبل

سلام
این فروشها هماهنگی شده هست
و فقط واسه یه سری کد ملی خاص باز هست برای ثبت نام
اگر مسولین ایرانخودرو تکذیب میکنن مشکلی نیست با ارائه مدرک این رو ثابت میکنم

فقط توی بعضی از روزها برای همه باز میکنن روزهای بقیه مخصوص اون هایی هست که از قبل هماهنگ شده
خیر سرشون اومدن کاری کنن ییمت بیاد پایین ولی همش با هماهنگی میفروشن و واسه اوناایی که خودشون میدونن درامد میلیونی میلیاردی درست کردن

shm
shm
2 سال قبل
پاسخ به  مسئول سایت

دقیقا فرمایشتون درسته چند روزه دارم تلاش میکنم و هیچ نتیجه ای نگرفتم.میگن ساعت 11 سایت باز میشه!!!نمیدونم چجوری 11:05 مینیوسه ظرفیت تکمیل؟؟؟؟

مجید
مجید
1 سال قبل
پاسخ به  مسئول سایت

دوستان سلام بنظرتون برای روزهای آخر سال ایران خودرو پیش فروش خواهد داشت

شهروند ایرانی
شهروند ایرانی
2 سال قبل

چرا بازرسی واطلاعات وارد عمل نمی شود چراایران خودرو خاص شده چرا برای یک عده پولدار ثایت باز می شودچراقوه قضایه سست عمل میکند نکنه خدا ناکرده دستی توکاره

اسی
اسی
1 سال قبل

سلام من میتونم کمک کنم

امیر
امیر
11 ماه قبل
پاسخ به  اسی

سلام ممنون مبشم بتونید راهنماییم کنید.با دو تا بجه بی ماشین بریدم

Sd
Sd
2 سال قبل

واسه از ما بهترونه..

حامد
حامد
1 سال قبل
پاسخ به  Sd

کل کشور از وضع فاسد و ناجور خرید خودرو خبر دارن به جز مقامات اصلی کشور!! ما مردم هم شاااخ داریم.
بابا یه فکری کنید. دیر میشه ها.

محمدرضا
محمدرضا
2 سال قبل

چرا نهادهای نظارتی ایران خودرو رو مورد ممیزی قرار نمیدن؟ اینجوری میخواین مردمو راضی نگه دارین؟ اینجوری ادعای افزایش فروش در دی دارین؟ چرا کسی به حرف مردم گوش نمیده؟ ایران خودرو چرا داره مردم رو فریب میده با این فروشهای محدود و هماهنگ شده؟

Sara
Sara
1 سال قبل
پاسخ به  محمدرضا

سیاست خود ایرانخودروه.اگرراحت بتونیم ثبت نام کنیم بدون واسطه خودنمایندگیاکه از۶تا۱۵میگیرن براثبت نام وبازار راندخواریشون گرفته اگراینکارونکنه که قیمت توبازارم میادپایین ودیگه نمیتونه قیمت کارخانه روبالابکشن همیشه کاری میکنن که اختلاف قیمت کارخانه وبازارزیادشه وماشین کمترمیدن بیرون بعدمیان یه مصاحبه فرمالیته انجام میدن اگرمیخواین تولیدمون بره بالاوقیمت بازاربشکنه اجازه افزایش قیمت کارخانه روبدین به ایرانخودرویاسایپا یاهرکوفت وزهرماری

رضا
رضا
1 سال قبل
پاسخ به  Sara

سلام همش الکیه واسه یه عده خاصی هستش من هرکاری میکردم ثبت نام کنم نشدخودنمایندگی گفتش ایناالکیه میخوان مردم روسرگرم کنن واسه یه عده خاصی هستش که دستشون تویه کاسه ازمردم میلیونی پول بگیرن فقط مردم روسرکارمیزارن چرا پس تورسانه اعلام میکنیدعرض2دقیقه ظرفیت زدتکمیل یکی هم نیستش که جلوشون روبگیرن

علیرضا
علیرضا
1 سال قبل

با سلام
نیاز به ورود دستگاههای ارشد نظارتی هست، این روند رانت خواری به شکل مدرن بنام مردم است.

محمد
محمد
1 سال قبل
پاسخ به  علیرضا

با سلام و‌عرض ارادت خدمت عزیزان ایرانخودرو،،، بنده در سایت پیش فروش به راحتی با اینترنت پر سرعت و یه مقدار زیرکی و‌پر سرعتی دو خودرو‌ثبت نام کردم،،، البته بعد از سه بار تلاش در سال ۹۸ بالاخره ثبت نام کردم،،، مطمئن شدم که هیچ زدو بندی وجود نداره،،، همه میتونن ثبت نام کنن البته با رعایت شرایطی که ایرانخودرو اعلام کرده

علی
علی
1 سال قبل
پاسخ به  محمد

مثلا شما از ما خیلی زرنگتری؟
دیگه سرعت نت مشخصه همه جا.
ی حرفی بزن ی ریال ارزش داشته باشه.مثلا سرعت نت تو چقدر هسش؟
یعنی از ۴Gپلاس بالاتره.
تو ۱۵ثانیه کل فرمارو پر میکنم.چجوریه تو دوتا رو ثبت کردی بقیه حتی فرمم نتونستن پر کنن

محمد
محمد
1 سال قبل
پاسخ به  علیرضا

سلام شخص ثبت نام كننده حتما شماره موبايل بايد به اسم خودشان باشه يا به اسم كس ديگه اي باشه مشكلي نداره؟

Omid
Omid
1 سال قبل

با سلام لطفا یک نفر مرد پیدا بشه به من بگه چجوری باید ثبت نام کنم .من تا وارد سایت میشم تمام میشه .حتی پیش ثبت نام هم کردم ‌اخه این چه مملکتی هست که واسه یه ماشین خریدن اونم یک سال بعد .باید این همه هر روز از کارم بزنم برم کافی نت .و نتوانم .یک نفر که قبلا ثبت نام کرده خواهشها به منم بگه چجوری .

الی
الی
1 سال قبل
پاسخ به  Omid

سلام من رفتم نمایندگی همون روزی که ثبت نام بود ؛و ثبت نام کردن.فقط یکساله رو اینجوری ثبت نام میکنن.فروش فوری راحت نیست و پول می‌خوان تا ۱۵ تومن

علی
علی
1 سال قبل

دو سال است وام گرفتم میخواهم ماشین بخرمم ولی سایت برای ما فقیرا باز نمی شود.واقعا وایسه این مسئولین متاسفم.هیچکس پاسخگو نیست.

سید
سید
1 سال قبل

باسلام به خدای که میپرستید یک برسی از همین کشورهای که درراهپیمایی ها شعار مرگ رو براشون میفرستید بزنید این دولتها واقعاً شیر مادرشون حلالشون باشه چون دولتشون برای مردم هستند وهرکاری رو برای اسایش مردمشون میکنند ولی در ایران که دم از مسلمانی میزنیم مردم باید برای دولت کار کنند واز زمانی که من یادم میاید روز به روز بدتر شده ولی بهتر نشده اولین کاری که اینها برای مردمشون که میخوان خودرویی داشته باشند نمایشگاها رو حذف کردن ودر نمایندگی هزاران خودروی روز دنیا رو گذاشتن وشما میتوانی در محوطه دور بزنی وخودروی مورد نظرتو انتخاب کنی وسه شرایط برای شما گذاشتن یک اگر خاستید نقدی دوم اگر خواستین به مدت ۳سال اجاره میکنید وسوم بصورت اقساطی با ماهی ۴۰۰ دلاروفقد ادرس شرکت یا جایی را که کار میکنید رو در سیستم برسی میکنند کمتر از ۵ دقیقه وخودرو را به شما تحویل میدن ..ولی در ایران باید ۷خان را رد کنید وبعد اگر موفق شوی یا نشوی این فرق کشورما با کل دنیا هست وامسال من داد میزنند خدا وپیغمبر رو قسم میخورند اقا من فقد تونستم با فروش طلاهای زنم با فروش اجناس خانه با گرفتن وام وگرفتن قرض پول ارزونترین خودروی را که در لیست دیدم را تهیه کنم تا بتوانم با خرید اون کرایه خانه خرج زنده بودنمان رو کار کنم اگر این خودرو رو بدهند خوب من دیگه دسته چکم کجاست من حسابم کجاست به خدای یگانه نمیدانم اینها چرا این کارهارو سر مردم بالخصوص ما طبقه ای سوم مملکت میکنند

Morteza
Morteza
1 سال قبل

این چ ثبت نامی شد ک ۱ ماهه من موفق نشدم انجامش بدم مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید

طراحی وبسایت با وردپرس
طراحی وبسایت با وردپرس
1 سال قبل

این چ ثبت نامی شد ک ۱ ماهه من موفق نشدم انجامش بدم مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید

مجله تفریحی مخچه
مجله تفریحی مخچه
1 سال قبل

خیلی سایت خوبی دارین ممنون ازتون

Duman
Duman
1 سال قبل

سلام من اصلاً موندم چرا ایقدر احساسی وحرص میخورید خودتان میدونید خودتان به کسای که نمیدونن اطلاع رسانی میکنید ایقدر ناله ونفرین برای چی هست ممنون از همه وشما شرکتها وکارخانه ها شما هم به همین روال تخت گاز ادامه

سجاد
سجاد
1 سال قبل

سلام من تا حالا چند بار ثبت نام كردم خيليارو سراغ دارم تو خونه دارن ثبت نام ميكنن ولي شانسيه، منم چند ماه نشستم تا تونستم ثبت نام كنم

علی پرواز
علی پرواز
1 سال قبل

سلام برای پیشفروش به صورت قسطی چه شرائطی لازمه و اینکه اگه یه خودرو بنام داشته باشیم مشکلی نداره؟

امید
امید
1 سال قبل

چطور

عباس نعیمی دهنو
عباس نعیمی دهنو
1 سال قبل

سلام
هرکاری می کنم ثبت نام کنم نمیشه به من میگن بیا 5 میلیون تومان بده برات بنویسیم.
می دونم باید15 ماه دیگه صبر کنم شاید یه رئیس جمهور مردمی بیا انشاء الله
بعد صبر کنم وزراش خوب باشه
بعدصبرکنم دیگر اورگانه های نظارتی هم خوب باشه
اون وقت شاید بتونم خودم ثبت نام کنم انشاء الله

          ​‌‍‎‏ ‮‭‫‪            ​‌‍‎‏ ‮‭‫‪  
          ​‌‍‎‏ ‮‭‫‪            ​‌‍‎‏ ‮‭‫‪  
1 سال قبل

سلام دوستان
یه کمی عاقل باشیم.
اگه ما مردم به جای اینکه خریدار این ابر قراضه ها با قیمت قزاف باشیم و خودرو ساز ها هم ببینن که هر چقدر قیمت ها رو بالا می برن بازم مردم می خوان این طوری بدبخت می شیم و هی قیمتا رو بالا میارن.
حالا راهکار چیست؟؟
1-همگی متحد شیم و خودرو نخریم (که این نشدنیه!!!پس چرا گفتم؟؟؟)

راهکار دوم:

2- با این تعداد درخواستی که برای خودرو وجود داره و نزدیک به 1/000/000 خودرو میشه و با احتساب اینکه میانگین قیمت یک خودرو رو حدود 50/000/000 حساب کنیم با ضرب این دو عدد در یکدیگر مبلغ زیر بدست میاد:
50/000/000/000/000 یعنی 50/000 میلیارد!!
خب با این پول چه کارایی میشه کرد؟[به نظرتون]

خب میشه یه کارخونه خودروسازی زد به نام:
« شرکت خودروسازی ما (مردم ایران) »
تا چی کار کرد؟
تا از دست این خودروساز ها که ابر قراضه هاشون رو با قیمت قزاف مید ن دست مردم راحت شیم.

اهداف این شرکت:
تولید خودرو با کیفیت با قیمت ایده ال و تحویل به مردمی که واقعا به ماشین نیازمندند نه دلالان

موارد مورد نیاز برای تاسیس شرکت:
1-مردم (مهمترین)
2-افراد متخصص در خودرو سازی و مهندسان با تجربه جوان ایرانی
3-افرادی که بتوانند این ایده را به اجرا درآورده و عملی کنند
4-و…

اطلاعت درباره شرکت:
صاحب کارخانه: مردم ایران

آینده کارخانه:
ایجاد یک کارخانه در هر استان مختص مردم آن استان
صادرات خودرو با کیفیت
بهرمندی از نیروی جوان و متخصصانی که بیکار مانده اند
تولید خودرو به مقدار نیاز کشور و تامین خودرو برای مردم برای جلوگیری از بالا رفتن قیمت
و…

شاید این ایده در اول مسخره یا ناممکن بیاد اما شاید بعد 10 سال یک ایده عملی تبدیل شد.

این ایده نیا به خیلی تفکر و اصلاح داره تا به ایده عملی تبدیل بشه

امیدوارم این ایده ما را کمی تکان داده باشد تا به داد خود و آینده خود برسیم.

برای اینکه اقتصاد پیشرفت کند خودمان نیز باید دست بکار بشیم و منتظر نمانیم

اگه با این ایده موافقین و یا نظری دارن به این نظر پاسخ بدین
این مظلب رو تا متونید در فضای مجازی منتشر کنید.

به امید آن روز

#جهش_تولید
#شرکت_خودروسازی_مردم_ایران

kiyan
kiyan
1 سال قبل

سلام.همش الکیه دوستان دوست دارم حرفم رو باور کنید الکی خودتون رو اذیت نکنید تا اون چند درصد افراد هستن مگه ما میتونیم ثبت نام کنیم.مردم زرنگ شدن مدیرعامل ایران خودرو.

یونس
یونس
1 سال قبل

داداش علیرضا جک میگیا کی به کیه نوکرتم همه با هم رفیقن

امیر
امیر
1 سال قبل

عجب پدر سوخته ای هستند. الان یه آشغال جدید k132 که دقیقا شبیه دنا را اقساطی باید 149 میلیون واریز کنی 2 سال بعد 1401 تحویل بدن. اینا کلا ایران و ایرانی اسکل فرض کردن. ننگ به این ذلت. شرم کنید یه کم از این کشورهای حاشیه خلیج یاد بگیرید

مجیدسلطانی
مجیدسلطانی
1 سال قبل

خدا لعنتتون کنه مسولین. من یه پیکان فرسوده مدل 1376 دارم. خب چیکارکنم پلاکش فعال هسش. یا طرح فرسوده راه بندازین تحویل بدم یا شرط پلاک رو منتفی کنین. چطوره یکی صدتا صدتا ثبت نام میکنه بعدش ما یدونه هم نمی تونیم.خجالت بکشین

یحیی
یحیی
11 ماه قبل
پاسخ به  مجیدسلطانی

با سلام و عرض ادب خدمت مردم عزیز و ایرانخودرو من یک سوءالی دارم لطفا جواب بدهید چرا شرکت ایرانخودرو زمان شرکت در قرعه کشی آینده را بعد از پایان هر قرعه کشی اعلام نمی کند زمان بعدی قرعه کشی دقیقا چ تاریخی است؟
خیلی ممنون میشم اگه پاسخ منو بدهید
متشکرم

علی
علی
1 سال قبل

سوالی داشتم
وقتی که ثبتنام با موفقیت انجام شد پیامک تایید ثبت نام بر روی گوشی داوطلب می آید؟؟؟

محمد امین
محمد امین
1 سال قبل

سلام
می خواستم بدونم فروش اقساطی دنا پلاس رو در سال ۹۹ دارید؟
اگه دارید زمان ش رو اعلام کنید لطفا

جدیدترین مقالات

کیلومتر