نمایندگی ایران خودرو
38

شرکت ایران خودرو آخرین طرح فروش فوق العاده تحویل فوری خود را از امروز ۱۸ خرداد ساعت ۹ صبح شروع کرده و تا چهارشنبه ۲۰ خرداد ادامه خواهد داشت. در این طرح شاهد عرضه سه مدل پارس، ۲۰۷ و دنا هستیم. آخرین شرایط فروش ایران خودرو طرح پیش فروش از ۲۵ اردیبهشت، ویژه چهار خودروی پژو ۲۰۷، رانا پلاس، سورن پلاس و دنا پلاس توربو اتومات را شروع کرده بود و به مدت سه روز تا ۲۷ اردیبهشت ماه ادامه داشت. در این طرح شاهد عرضه سه خودروی پژو پارس بنزینی، پارس TU5 و سمند ال ایکس بودیم.

جالب است بدانید آخرین شرایط فروش اقساطی تحویل فوری ایران خودرو از ساعت ۱۰ صبح روز پنج شنبه ۱۰ بهمن ماه ۹۸ شروع شده و از آن تاریخ تاکنون ایران خودرو فروش اقساطی تحویل فوری نداشته است. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی این طرح های فروش ایران خودرو بپردازیم.

قرعه کشی ایران خودرو

امروز، راس ساعت ده صبح در محل شرکت ایران خودرو قرعه کشی آخرین دور فروش فوق العاده این شرکت برگزار و برندگان این دور مشخص شدند. در این مرحله، حدودا سه میلیون و صد هزار نفر برای یازده هزار خودروی عرضه شده از سوی ایران خودرو ثبت نام کرده بودند. پارس سال با حدود ۲ میلیون و ۳۲۰ هزار متقاضی، پرطرفدارترین محصول این شرکت در آخرین دور فروش فوق العاده بود.

مدل متقاضیان ظرفیت فروش
پارس سال ۲,۳۱۹,۵۹۷ ۲,۲۵۰
۲۰۷ پانوراما اتومات ۶۲۵,۲۹۹ ۷۵۰
دناپلاس توربو اتومات ۱۹۵,۶۰۹ ۸,۰۰۰
مجموع ۳,۱۴۰,۵۰۵ نفر ۱۱,۰۰۰ دستگاه

خودروهای عرضه شده در شرایط فروش ایران خودرو خرداد ۱۴۰۰

اولین خودرو عرضه شده در آخرین شرایط فروش ایران خودرو پژو پارس سال با قیمت مصوب ۱۴۰ میلیون و ۲۷۳ هزار تومان می باشد. مشتریان باید مبلغ ۱۳۹ میلیون و ۲۷۳ هزار تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. موعد تحویل خودرو سه ماهه بوده و شرکت آن را در رنگ بدنه سفید، نقره ای، مشکی و خاکستری متالیک عرضه خواهد کرد. تاریخ فک رهن و چاپ سند خودرو یک سال بعد از دریافت خودرو اعلام شده است.

در جدیدترین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو، شرکت خودروی پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه ای را عرضه کرده است. قیمت مصوب فروش این خودرو ۲۶۸ میلیون و ۷۳۳ هزار تومان می باشد که مشتریان باید مبلغ ۲۶۷ میلیون و ۷۳۳ هزار تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. موعد تحویل خودرو سه ماهه می باشد و شرکت آن را در رنگ های بدنه سفید و مشکی عرضه خواهد کرد. تاریخ فک رهن و چاپ سند خودرو یک سال بعد از دریافت خودرو می باشد.

شرایط فروش ایران خودرو خرداد 1400

نهایتا آخرین خودرو در این طرح فروش فوق العاده ایران خودرو دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک است. قیمت مصوب فروش این خودرو حدودا ۳۹۰ میلیون تومان می باشد که مشتریان باید مبلغ ۲۹۹ میلیون تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. موعد تحویل خودرو سه ماهه می باشد و شرکت آن را در رنگ های بدنه سفید و مشکی عرضه خواهد کرد. تاریخ فک رهن و چاپ سند خودرو یک سال بعد از دریافت خودرو می باشد.

خودروهای عرضه شده در طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه اردیبهشت ۱۴۰۰

اولین خودرو در این طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو ویژه فروردین ۱۴۰۰ پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای دنده دستی می‌باشد که در رنگ‌های خاکستری، نقره ای، آبی کاسپین، قرمز دو پوششه و سفید قابل سفارش است. پیش پرداخت این خودرو ۱۰۰ میلیون و ۲۴۲ هزار تومان بوده و ایران خودرو خرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. برای ثبت نام پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای دنده دستی از امروز می توانید به سایت ایران خودرو مراجعه نمایید.

دومین محصول عرضه شده در این طرح پیش فروش رانا پلاس است که در رنگ‌های خاکستری، مشکی، نقره ای، خاکستری متالیک، گیلاسی و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو ۹۰ میلیون و ۱۸۹ هزار تومان بوده و ایران خودرو فروردین ۱۴۰۱ تا حرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو برای رانا پلاس از امروز می‌توانند به سایت فروش ایران خودرو مراجعه کنند.

اینم بخون
فروش اقساطی رنو ساندرو سوییچ، تحویل روز، ویژه خرداد 1400

پیش فروش ایران خودرو اردیبهشت 1400

سومین مدل عرضه شده در این طرح پیش فروش سورن پلاس است که در رنگ‌های مشکی، آبی کبود، خاکستری متالیک و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو ۹۴ میلیون و ۶۸۳ هزار تومان بوده و ایران خودرو فروردین ۱۴۰۱ تا حرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی سورن پلاس می‌توانند از امروز به سایت ایران خودرو مراجعه کنند.

چهارمین و آخرین محصول عرضه شده در این طرح پیش فروش دنا پلاس توربو اتوماتیک است که در رنگ‌های خاکستری متالیک، مشکی، نقره ای و سفید فروخته می‌شود. پیش پرداخت این خودرو ۱۸۵ میلیون و ۸۳۲ هزار تومان بوده و ایران خودرو فروردین ۱۴۰۱ تا حرداد ۱۴۰۱ قول تحویل آن را داده است. علاقه مندان به ثبت نام طرح پیش فروش اینترنتی ایران خودرو برای دنا پلاس توربو اتومات از امروز می‌توانند به سایت فروش ایران خودرو مراجعه کنند.

نکته مهمی که باید به آن اشاره شود این که در این دور پیش فروش شرکت میزان سود مشارکت و انصراف را صفر اعلام کرده است. تاریخ فک رهن و چاپ سند نیز یک سال بعد از دریافت خودرو می باشد.

خودروهای عرضه شده در شرایط فروش ایران خودرو طرح فروش فوق العاده

در جدیدترین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو، شرکت خودروی پژو پارس بنزینی را عرضه کرده است. قیمت مصوب فروش این خودرو ۱۲۲ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان می باشد که مشتریان باید مبلغ ۱۲۱ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. موعد تحویل خودرو سه ماهه می باشد و شرکت آن را در رنگ های بدنه خاکستری، مشکی، نقره ای و سفید عرضه خواهد کرد. تاریخ فک رهن و چاپ سند خودرو یک سال بعد از دریافت خودرو می باشد.

دومین خودرو عرضه شده در آخرین شرایط فروش ایران خودرو پژو پارس TU5 با قیمت مصوب ۱۲۷ میلیون و ۲۱۲ هزار تومان می باشد. مشتریان باید مبلغ ۱۲۶ میلیون و ۲۱۲ هزار تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. موعد تحویل خودرو سه ماهه بوده و شرکت آن را فقط در رنگ بدنه سفید عرضه خواهد کرد. تاریخ فک رهن و چاپ سند خودرو یک سال بعد از دریافت خودرو اعلام شده است.

فروش فوق العاده ایران خودرو 8 فروردین 1400

نهایتا آخرین خودرو در این طرح فروش فوق العاده ایران خودرو سمند ال ایکس است. قیمت مصوب فروش این خودرو ۱۱۷ میلیون و ۵۹۸ هزار تومان می باشد که مشتریان باید مبلغ ۱۱۶ میلیون و ۵۹۸ هزار تومان را در صورت برنده شدن به شرکت پرداخت نمایند. موعد تحویل خودرو سه ماهه می باشد و شرکت آن را در رنگ های بدنه سفید، مشکی و آبی رویال عرضه خواهد کرد. تاریخ فک رهن و چاپ سند خودرو یک سال بعد از دریافت خودرو می باشد.

شرایط فروش ایران خودرو تارا

شرکت ایران خودرو از امروز طرح پیش فروش خودروی تارا را در دو مدل دنده دستی و دنده اتوماتیک شروع کرده است. پیش پرداخت تعیین شده برای تارا دنده دستی ۱۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده و شرکت مهر الی سفند ماه سال ۱۴۰۰ قول تحویل آن را داده است. تاریخ فک سند یک سال پس از تحویل خودرو می باشد.

پیش فروش ایران خودرو تارا اسفند 99

از سوی دیگر، ایران خودرو تارا دنده اتوماتیک در این طرح با پیش پرداخت ۱۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می شود. موعد تحویل این خودرو بین بهمن تا اسفند ماه سال ۱۴۰۰ می باشد. هر دو مدل دستی و اتوماتیک تارا در رنگ های بدنه مختلف شامل سفید، مشکی، خاکستری، نقره ای، آبی رویال و آبی کبود عرضه خواهند شد.

خودروهای عرضه شده در شرایط فروش فوری ایران خودرو ویژه بهمن ۹۸

در جدیدترین و آخرین شرایط فروش ایران خودرو اقساطی تحویل فوری طرح تنظیم بازار ویژه بهمن ۹۸، این شرکت دو محصول پرفروش خود را عرضه کرده است. اولین خودروی فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری پژو ۴۰۵ بنزینی با قیمت مصوب حدوداً ۶۳ میلیون و ۱۵۸ هزار تومانی است. در صورت تمایل به خرید این خودرو باید ۹۰ درصد مبلغ معادل حدوداً ۵۶ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان را به عنوان پیش پرداخت در کنار دو فقره چک ۳ میلیون و ۸۳۶ هزار تومانی به تاریخ ۱۵ مرداد و ۱۵ بهمن سال ۱۳۹۹ به شرکت ایران خودرو ارائه نمایید. شرکت این خودرو را فقط در رنگ بدنه خاکستری متالیک و نقره ای در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. در صورت تمایل به ثبت نام پژو ۴۰۵ بنزینی امروز پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ می توانید به سایت ثبت نام ایران خودرو مراجعه کنید.

اینم بخون
شرایط فروش بهمن موتور نقدی و اقساطی ویژه تیر ماه 1400

فروش اقساطی تحویل فوری ایران خودرو 10 بهمن

دومین خودرو که مشتری ها امکان ثبت نام فروش اقساطی تحویل فوری ایران خودرو را از روز چهارشنبه ۲ بهمن خواهند داشت پژو پارس TU5 می باشد که در جدیدترین فروش تنظیم بازار تحویل فوری ایران خودرو عرضه شده است. قیمت این خودرو حدوداً ۸۵ میلیون بوده و از ۱۰ صبح امروز پنج شنبه ۱۰ بهمن قادر خواهید بود با پرداخت ۹۰ درصد قیمت خودرو به میزان ۷۶ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان به عنوان پیش پرداخت و دو فقره چک ۵ میلیون و ۱۶۲ هزار تومانی به تاریخ ۱۵ مرداد و ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ آن را ثبت نام کنید. این خودرو فقط در رنگ سفید، خاکستری، مشکی و نقره ای فروخته می شود.

لازم به ذکر است تاریخ تحویل تمام مدل‌های مذکور در این شرایط فروش اقساطی ایران خودرو از زمان ارائه نهایی و تأیید چک‌ها ۳۰ روز کاری می‌باشد. همچنین فک رهن سند خودروها در این شرایط فروش پیش از موعد چک‌ها ممکن نیست.

شرایط و توضیحات عمومی طرح پیش فروش ایران خودرو

 • سود مشارکت در این روش فروش حداکثر تا پایان قرارداد (زمان تحویل) و یا تا پایان انقضای مدت دعوتنامه محاسبه خواهد شد و لذا هرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز براساس سود مشارکت اعلامی در گویا براساس خودرو محاسبه خواهد گردید.
 • سود انصراف به صورت روز شمار (مشروط بر گذشت یک ماه از زمان تاریخ ثبت نام) مطابق جدول پیوست حداکثر تا پایان قرارداد (زمان تحویل) و یا تا زمان انقضای مدت دعوتنامه و تا تاریخ ارائه درخواست انصراف مشتری محاسبه و پرداخت خواهد شد.
 • در صورت تأخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تأخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) از زمان تاریخ تحویل مندرج در قرارداد تا زمان تحویل خودرو به صورت روز شمار (یک درصد ماهانه ۱۲ درصد سالیانه) پرداخت خواهد شد.
 • در این روش فروش مبلغ ما به التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در زمان تحویل مندرج در قرارداد خودرو و پس از محاسبه سود مشارکت و هزینه‌های قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید.
 • در صورتی که برحسب ضرورت و الزامات قانونی، آپشن و یا تجهیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروی تغییر یافته صادر خواهد شد.
 • شرکت در زمان ثبت نام لیست اقلام و بهای آپشن های اختیاری را به مشتری اطلاع رسانی می‌نماید. (در سایت ایران خودرو نیز اطلاع رسانی شده است) بدیهی است در صورتی که پس از امضاء قرارداد توسط مشتری، بعلت وجود الزامات قانونی و یا لزوم استانداردهای اجباری، نصب تجهیزات و لوازم اضافی (آپشن) توسط شرکت لازم باشد، شرکت حق مطالبه ارزش اضافه آپشن بر اساس ضوابط و آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو را خواهد داشت.
 • ارائه کد ملی، کد پستی، آدرس دقیق، منطقه شهرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و همراه در زمان ثبتنام الزامی است.
 • در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری، به هیچ عنوان امکان تغییر آدرس وجود ندارد و کلیه تبعات ناشی از صدور پلاک با کد شهر مغایر و یا مفقود شدن مدارک خودرو، به عهده مشتری خواهد بود.
 • نمایندگان محترم هنگام ثبت نام از مشتریان حتماً” موارد عنوان شده در بخشنامه ۲۹۶۸ و ۴۰۲۸ مدارک مورد نیاز جهت احراز سکونت را مد نظر قرار داده و بر اساس آن اقدام نمایند.
 • ارائه متن و شرایط جدول پیوست مندرج در بخشنامه، به مشتریان الزامی است و بدیهی است ثبت نام مشتریان تنها بر اساس شرایط قید شده قابل پذیرش است.
 • شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبتنام اقدام نماید.
 • کلیه خودروهای قابل ارائه از طریق این بخشنامه، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهند بود.
 • ثبت نام صرفاً به صورت اینترنتی امکان پذیر خواهد بود.
 • نمایندگان محترم می‌بایست این بخشنامه را برای اطلاع بیشتر در محل رویت مشتریان قرار دهند.
 • قواعد و ضوابط مهم شرایط فروش جدید
 • ظرفیت ثبت نام در شرایط فروش جدید ایران خودرو برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو است و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.
 • کلیه مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده‌اند، قادر به ثبت نام از طریق این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوی شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.
 • در این بخشنامه شرایط فروش ایران خودرو امکان ثبت نام صرفا برای افراد بالای ۱۸ سال امکان پذیر است.
 • امکان ثبت نام صرفاً برای مشتریان حقیقی فراهم بوده و امکان ثبت نام برای مشتریان حقوقی و کاردکس و ثبت نام با شماره مشتری دوم نمایندگی امکان پذیر نیست.
 • امکان انتخاب کد نمایندگی در زمان ثبت نام فعال است.
 • ثبت نام اولیه صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق سایت ایران خودرو امکان پذیر خواهد بود.
 • مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده‌اند مجاز به ثبت نام در این بخشنامه شرایط فروش نیستند، در صورت ثبت نام مغایر با این شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه لغو و وجه ایشان مسترد خواهد شد.
 • مشتری محترم بعد از انجام ثبت نام در سایت فروش اینترنتی و واریز وجه قرارداد، جهت انجام سایر مراحل خرید و تحویل مدارک به شرح ذیل می‌بایستی به نمایندگی مورد نظر خود که در سایت انتخاب نموده است مراجعه نماید.
 • امکان انتخاب کارت طلایی تک ستاره (با احتساب هزینه) برای مشتری اختیاری است.
اینم بخون
آیا ایران خودرو و سایپا خودروهای پیش فروشی را به موقع تحویل خواهند داد؟

مدارک مورد نیاز شرایط فروش اقساطی ایران خودرو

 • فرم قرارداد فروش رهنی (تکمیل و امضاء شده)
 • وکالتنامه فک پلاک
 • فرم تعهدنامه (در دو نسخه تکمیل و امضاء شده)
 • پرینت حساب جاری متقاضی (۳۰ گردش آخر)
 • گواهی امضاء محضری متقاضی
 • کپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی
 • قبض تلفن محل سکونت متقاضی (آدرس، تلفن، کد پستی با آدرس و کد پستی صادر کننده چک باید یکسان باشد)

مخاطبان عزیز برای اطلاع از سایر شرایط و همچنین مراحل انجام کار جدیدترین شرایط فروش اقساطی ایران خودرو بخشنامه ارسالی این شرکت به نمایندگی ها را مطالعه نمایند.

توضیحات روش و شرایط فروش اقساطی ایران خودرو

در این شرایط فروش اقساطی ایران خودرو فقط مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک‌های طرح سامانه صیاد را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی هستند. از این رو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، در ضمن نتیجه بررسی و اعتبار سنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد، و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان مسترد خواهد شد. در ضمن چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفاً از مشتری صاحب قرارداد دریافت می شود و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و غیره) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک در این بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد.

همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد مقرر شده در چکها برای کلیه محصولات این شرایط فروش اقساطی ایران خودرو ممکن نخواهد بود، لذا ضروری است نمایندگی‌ها در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

رسمی: رونمایی از کیا اسپرتیج ۲۰۲۳ با ظاهری جدید و کابین مجهز

مقاله قبلی

فروش اقساطی پژو ۲۰۶ صندوق دار سوییچ، تحویل روز، ویژه خرداد ۱۴۰۰

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

38 نظرات

  1. باسلام
   مدیر محترم سایت
   تمام اظهار نظرهای مردم را بنحوی به سازمان های نظارتی از جمله قوه قصاییه و وزارت اطلاعات ارجاع دهید شاید کور سو نوری شود وبدرد این مردم برسند
   گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من
   گر به جایی نرسد فریاد است.

 1. سلام
  این فروشها هماهنگی شده هست
  و فقط واسه یه سری کد ملی خاص باز هست برای ثبت نام
  اگر مسولین ایرانخودرو تکذیب میکنن مشکلی نیست با ارائه مدرک این رو ثابت میکنم

  فقط توی بعضی از روزها برای همه باز میکنن روزهای بقیه مخصوص اون هایی هست که از قبل هماهنگ شده
  خیر سرشون اومدن کاری کنن ییمت بیاد پایین ولی همش با هماهنگی میفروشن و واسه اوناایی که خودشون میدونن درامد میلیونی میلیاردی درست کردن

  1. دقیقا فرمایشتون درسته چند روزه دارم تلاش میکنم و هیچ نتیجه ای نگرفتم.میگن ساعت ۱۱ سایت باز میشه!!!نمیدونم چجوری ۱۱:۰۵ مینیوسه ظرفیت تکمیل؟؟؟؟

  2. دوستان سلام بنظرتون برای روزهای آخر سال ایران خودرو پیش فروش خواهد داشت

 2. چرا بازرسی واطلاعات وارد عمل نمی شود چراایران خودرو خاص شده چرا برای یک عده پولدار ثایت باز می شودچراقوه قضایه سست عمل میکند نکنه خدا ناکرده دستی توکاره

  1. سلام من میتونم کمک کنم

   1. سلام ممنون مبشم بتونید راهنماییم کنید.با دو تا بجه بی ماشین بریدم

 3. واسه از ما بهترونه..

  1. کل کشور از وضع فاسد و ناجور خرید خودرو خبر دارن به جز مقامات اصلی کشور!! ما مردم هم شاااخ داریم.
   بابا یه فکری کنید. دیر میشه ها.

 4. چرا نهادهای نظارتی ایران خودرو رو مورد ممیزی قرار نمیدن؟ اینجوری میخواین مردمو راضی نگه دارین؟ اینجوری ادعای افزایش فروش در دی دارین؟ چرا کسی به حرف مردم گوش نمیده؟ ایران خودرو چرا داره مردم رو فریب میده با این فروشهای محدود و هماهنگ شده؟

  1. سیاست خود ایرانخودروه.اگرراحت بتونیم ثبت نام کنیم بدون واسطه خودنمایندگیاکه از۶تا۱۵میگیرن براثبت نام وبازار راندخواریشون گرفته اگراینکارونکنه که قیمت توبازارم میادپایین ودیگه نمیتونه قیمت کارخانه روبالابکشن همیشه کاری میکنن که اختلاف قیمت کارخانه وبازارزیادشه وماشین کمترمیدن بیرون بعدمیان یه مصاحبه فرمالیته انجام میدن اگرمیخواین تولیدمون بره بالاوقیمت بازاربشکنه اجازه افزایش قیمت کارخانه روبدین به ایرانخودرویاسایپا یاهرکوفت وزهرماری

   1. سلام همش الکیه واسه یه عده خاصی هستش من هرکاری میکردم ثبت نام کنم نشدخودنمایندگی گفتش ایناالکیه میخوان مردم روسرگرم کنن واسه یه عده خاصی هستش که دستشون تویه کاسه ازمردم میلیونی پول بگیرن فقط مردم روسرکارمیزارن چرا پس تورسانه اعلام میکنیدعرض۲دقیقه ظرفیت زدتکمیل یکی هم نیستش که جلوشون روبگیرن

 5. با سلام
  نیاز به ورود دستگاههای ارشد نظارتی هست، این روند رانت خواری به شکل مدرن بنام مردم است.

  1. با سلام و‌عرض ارادت خدمت عزیزان ایرانخودرو،،، بنده در سایت پیش فروش به راحتی با اینترنت پر سرعت و یه مقدار زیرکی و‌پر سرعتی دو خودرو‌ثبت نام کردم،،، البته بعد از سه بار تلاش در سال ۹۸ بالاخره ثبت نام کردم،،، مطمئن شدم که هیچ زدو بندی وجود نداره،،، همه میتونن ثبت نام کنن البته با رعایت شرایطی که ایرانخودرو اعلام کرده

   1. مثلا شما از ما خیلی زرنگتری؟
    دیگه سرعت نت مشخصه همه جا.
    ی حرفی بزن ی ریال ارزش داشته باشه.مثلا سرعت نت تو چقدر هسش؟
    یعنی از ۴Gپلاس بالاتره.
    تو ۱۵ثانیه کل فرمارو پر میکنم.چجوریه تو دوتا رو ثبت کردی بقیه حتی فرمم نتونستن پر کنن

  2. سلام شخص ثبت نام کننده حتما شماره موبایل باید به اسم خودشان باشه یا به اسم کس دیگه ای باشه مشکلی نداره؟

 6. با سلام لطفا یک نفر مرد پیدا بشه به من بگه چجوری باید ثبت نام کنم .من تا وارد سایت میشم تمام میشه .حتی پیش ثبت نام هم کردم ‌اخه این چه مملکتی هست که واسه یه ماشین خریدن اونم یک سال بعد .باید این همه هر روز از کارم بزنم برم کافی نت .و نتوانم .یک نفر که قبلا ثبت نام کرده خواهشها به منم بگه چجوری .

  1. سلام من رفتم نمایندگی همون روزی که ثبت نام بود ؛و ثبت نام کردن.فقط یکساله رو اینجوری ثبت نام میکنن.فروش فوری راحت نیست و پول می‌خوان تا ۱۵ تومن

 7. دو سال است وام گرفتم میخواهم ماشین بخرمم ولی سایت برای ما فقیرا باز نمی شود.واقعا وایسه این مسئولین متاسفم.هیچکس پاسخگو نیست.

 8. باسلام به خدای که میپرستید یک برسی از همین کشورهای که درراهپیمایی ها شعار مرگ رو براشون میفرستید بزنید این دولتها واقعاً شیر مادرشون حلالشون باشه چون دولتشون برای مردم هستند وهرکاری رو برای اسایش مردمشون میکنند ولی در ایران که دم از مسلمانی میزنیم مردم باید برای دولت کار کنند واز زمانی که من یادم میاید روز به روز بدتر شده ولی بهتر نشده اولین کاری که اینها برای مردمشون که میخوان خودرویی داشته باشند نمایشگاها رو حذف کردن ودر نمایندگی هزاران خودروی روز دنیا رو گذاشتن وشما میتوانی در محوطه دور بزنی وخودروی مورد نظرتو انتخاب کنی وسه شرایط برای شما گذاشتن یک اگر خاستید نقدی دوم اگر خواستین به مدت ۳سال اجاره میکنید وسوم بصورت اقساطی با ماهی ۴۰۰ دلاروفقد ادرس شرکت یا جایی را که کار میکنید رو در سیستم برسی میکنند کمتر از ۵ دقیقه وخودرو را به شما تحویل میدن ..ولی در ایران باید ۷خان را رد کنید وبعد اگر موفق شوی یا نشوی این فرق کشورما با کل دنیا هست وامسال من داد میزنند خدا وپیغمبر رو قسم میخورند اقا من فقد تونستم با فروش طلاهای زنم با فروش اجناس خانه با گرفتن وام وگرفتن قرض پول ارزونترین خودروی را که در لیست دیدم را تهیه کنم تا بتوانم با خرید اون کرایه خانه خرج زنده بودنمان رو کار کنم اگر این خودرو رو بدهند خوب من دیگه دسته چکم کجاست من حسابم کجاست به خدای یگانه نمیدانم اینها چرا این کارهارو سر مردم بالخصوص ما طبقه ای سوم مملکت میکنند

 9. این چ ثبت نامی شد ک ۱ ماهه من موفق نشدم انجامش بدم مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید

 10. این چ ثبت نامی شد ک ۱ ماهه من موفق نشدم انجامش بدم مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید

 11. خیلی سایت خوبی دارین ممنون ازتون

 12. سلام من اصلاً موندم چرا ایقدر احساسی وحرص میخورید خودتان میدونید خودتان به کسای که نمیدونن اطلاع رسانی میکنید ایقدر ناله ونفرین برای چی هست ممنون از همه وشما شرکتها وکارخانه ها شما هم به همین روال تخت گاز ادامه

 13. سلام من تا حالا چند بار ثبت نام کردم خیلیارو سراغ دارم تو خونه دارن ثبت نام میکنن ولی شانسیه، منم چند ماه نشستم تا تونستم ثبت نام کنم

 14. سلام برای پیشفروش به صورت قسطی چه شرائطی لازمه و اینکه اگه یه خودرو بنام داشته باشیم مشکلی نداره؟

 15. سلام
  هرکاری می کنم ثبت نام کنم نمیشه به من میگن بیا ۵ میلیون تومان بده برات بنویسیم.
  می دونم باید۱۵ ماه دیگه صبر کنم شاید یه رئیس جمهور مردمی بیا انشاء الله
  بعد صبر کنم وزراش خوب باشه
  بعدصبرکنم دیگر اورگانه های نظارتی هم خوب باشه
  اون وقت شاید بتونم خودم ثبت نام کنم انشاء الله

 16.           ​‌‍‎‏ ‮‭‫‪            ​‌‍‎‏ ‮‭‫‪   says:

  سلام دوستان
  یه کمی عاقل باشیم.
  اگه ما مردم به جای اینکه خریدار این ابر قراضه ها با قیمت قزاف باشیم و خودرو ساز ها هم ببینن که هر چقدر قیمت ها رو بالا می برن بازم مردم می خوان این طوری بدبخت می شیم و هی قیمتا رو بالا میارن.
  حالا راهکار چیست؟؟
  ۱-همگی متحد شیم و خودرو نخریم (که این نشدنیه!!!پس چرا گفتم؟؟؟)

  راهکار دوم:

  ۲- با این تعداد درخواستی که برای خودرو وجود داره و نزدیک به ۱/۰۰۰/۰۰۰ خودرو میشه و با احتساب اینکه میانگین قیمت یک خودرو رو حدود ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ حساب کنیم با ضرب این دو عدد در یکدیگر مبلغ زیر بدست میاد:
  ۵۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ یعنی ۵۰/۰۰۰ میلیارد!!
  خب با این پول چه کارایی میشه کرد؟[به نظرتون]

  خب میشه یه کارخونه خودروسازی زد به نام:
  « شرکت خودروسازی ما (مردم ایران) »
  تا چی کار کرد؟
  تا از دست این خودروساز ها که ابر قراضه هاشون رو با قیمت قزاف مید ن دست مردم راحت شیم.

  اهداف این شرکت:
  تولید خودرو با کیفیت با قیمت ایده ال و تحویل به مردمی که واقعا به ماشین نیازمندند نه دلالان

  موارد مورد نیاز برای تاسیس شرکت:
  ۱-مردم (مهمترین)
  ۲-افراد متخصص در خودرو سازی و مهندسان با تجربه جوان ایرانی
  ۳-افرادی که بتوانند این ایده را به اجرا درآورده و عملی کنند
  ۴-و…

  اطلاعت درباره شرکت:
  صاحب کارخانه: مردم ایران

  آینده کارخانه:
  ایجاد یک کارخانه در هر استان مختص مردم آن استان
  صادرات خودرو با کیفیت
  بهرمندی از نیروی جوان و متخصصانی که بیکار مانده اند
  تولید خودرو به مقدار نیاز کشور و تامین خودرو برای مردم برای جلوگیری از بالا رفتن قیمت
  و…

  شاید این ایده در اول مسخره یا ناممکن بیاد اما شاید بعد ۱۰ سال یک ایده عملی تبدیل شد.

  این ایده نیا به خیلی تفکر و اصلاح داره تا به ایده عملی تبدیل بشه

  امیدوارم این ایده ما را کمی تکان داده باشد تا به داد خود و آینده خود برسیم.

  برای اینکه اقتصاد پیشرفت کند خودمان نیز باید دست بکار بشیم و منتظر نمانیم

  اگه با این ایده موافقین و یا نظری دارن به این نظر پاسخ بدین
  این مظلب رو تا متونید در فضای مجازی منتشر کنید.

  به امید آن روز

  #جهش_تولید
  #شرکت_خودروسازی_مردم_ایران

 17. سلام.همش الکیه دوستان دوست دارم حرفم رو باور کنید الکی خودتون رو اذیت نکنید تا اون چند درصد افراد هستن مگه ما میتونیم ثبت نام کنیم.مردم زرنگ شدن مدیرعامل ایران خودرو.

 18. داداش علیرضا جک میگیا کی به کیه نوکرتم همه با هم رفیقن

 19. عجب پدر سوخته ای هستند. الان یه آشغال جدید k132 که دقیقا شبیه دنا را اقساطی باید ۱۴۹ میلیون واریز کنی ۲ سال بعد ۱۴۰۱ تحویل بدن. اینا کلا ایران و ایرانی اسکل فرض کردن. ننگ به این ذلت. شرم کنید یه کم از این کشورهای حاشیه خلیج یاد بگیرید

 20. خدا لعنتتون کنه مسولین. من یه پیکان فرسوده مدل ۱۳۷۶ دارم. خب چیکارکنم پلاکش فعال هسش. یا طرح فرسوده راه بندازین تحویل بدم یا شرط پلاک رو منتفی کنین. چطوره یکی صدتا صدتا ثبت نام میکنه بعدش ما یدونه هم نمی تونیم.خجالت بکشین

  1. با سلام و عرض ادب خدمت مردم عزیز و ایرانخودرو من یک سوءالی دارم لطفا جواب بدهید چرا شرکت ایرانخودرو زمان شرکت در قرعه کشی آینده را بعد از پایان هر قرعه کشی اعلام نمی کند زمان بعدی قرعه کشی دقیقا چ تاریخی است؟
   خیلی ممنون میشم اگه پاسخ منو بدهید
   متشکرم

   1. سلام، معمولا این کار رو انجام نمیدن. ولی به احتمال زیاد تا پایان سال یه دور طرح پیش فروش و یه دور فروش نقدی برگزار میکنن.

 21. سوالی داشتم
  وقتی که ثبتنام با موفقیت انجام شد پیامک تایید ثبت نام بر روی گوشی داوطلب می آید؟؟؟

 22. سلام
  می خواستم بدونم فروش اقساطی دنا پلاس رو در سال ۹۹ دارید؟
  اگه دارید زمان ش رو اعلام کنید لطفا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در شرایط فروش