نمایندگی کرمان موتور
10

کرمان موتور از امروز ۲۹ خرداد ماه فروش اقساطی خودروی جک اس ۳ اتوماتیک را شروع کرده است. ۲۶ خرداد ماه نیز شاهد پیش فروش دو خودروی جک جی ۴ و جک تی ۸ بودیم. همچنین از ۵ خرداد ۱۴۰۰، شرکت کرمان موتور شرایط فروش اقساطی تحویل فوری دو خودروی جک اس ۳ و جک اس ۵ را آغاز کرده بود. در این شرایط فروش جدید کرمان موتور شما می توانید این خودروها را با شرایط متنوع خریداری نمایید.  با مجله سوییچ همراه باشید تا در ادامه شما را با جزئیات بیشتر این شرایط فروش کرمان موتور آشنا کنیم.

در شرایط فروش جدید کرمان موتور ویژه خرداد ۱۴۰۰ خبری از محصولات دیگر این شرکت نیست و باید دید برنامه این شرکت برای عرضه آن ها در سال جدید چه خواهد بود.

فروش اقساطی جک S3 خرداد ۱۴۰۰

جک اس ۳ در آخرین فروش اقساطی شرکت با قیمت مصوب ۵۰۹ میلیون تومان عرضه شده است. مشتریان می توانند این خودرو را با پیش پرداخت ۲۵۰ میلیون تومانی، در سه طرح یک تا سه ساله خریداری کنند. در طرح بازپرداخت ۲ ساله، مبلغ هر قسط ۳۴ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان می باشد که هر سه ماه یک بار طی یک فقره چک پرداخت خواهد شد. مدل خودرو ۱۴۰۰، وضعیت سند در رهن و زمان تحویل شهریور ۱۴۰۰ می باشد. جزئیات کامل را در جدول زیر ببینید.

فروش اقساطی جک S3 خرداد 1400

پیش فروش جک J4 ویژه خرداد ۱۴۰۰

در این مرحله، کرمان موتور جک جی ۴ را با قیمت روز پیش فروش کرده است. در مرحله اول مشتری باید مبلغ ۱۷۰ میلیون را به شرکت پرداخت نماید. پرداخت مرحله دوم همزمان با صدور دعوت نامه خواهد بود. تحویل خودرو آذر امسال ذکر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به جدول زیر مراجعه کنید.

پیش فروش جک J4 ویژه خرداد 1400

پیش فروش جک T8 ویژه خرداد ۱۴۰۰

دومین خودروی عرضه شده توسط کرمان موتور جک تی ۸ می باشد که با قیمت روز به فروش می رسد. در مرحله اول مشتری باید مبلغ ۳۵۰ میلیون را به شرکت پرداخت نماید. پرداخت مرحله دوم همزمان با صدور دعوت نامه خواهد بود. موعد تحویل خودرو آذر امسال ذکر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به جدول بالا مراجعه کنید.

فروش اقساطی جک S5 ویژه خرداد ۱۴۰۰

در جدیدترین فروش اقساطی جک اس ۵، کرمان موتور این خودرو را با قیمت مصوب ۷۲۰ میلیون تومان عرضه کرده است. پیش پرداخت مرحله اول معادل ۴۰۰ میلیون تومان بوده و باقیمانده مبلغ خودرو را باید طی مدت دو سال، در ۸ فقره چک سه ماهه، هر یک به میزان ۴۱ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان پرداخت نمایید. مدت زمان تحویل خودرو یک ماه و نیم اعلام شده است. همان طور که در جدول زیر هم می بینید، این خودرو را با قیمت مصوب مذکور و تحویل ۴۵ روزه به صورت نقدی نیز می توانید بخرید.

فروش اقساطی جک S5 ویژه خرداد 1400

فروش اقساطی جک اس ۵ خرداد ۱۴۰۰

در این شرایط فروش ویژه خرداد ماه ۱۴۰۰ کرمان موتور، شما می توانید خودروی جک اس ۵ را با قیمت مصوب ۷۲۰ میلیون تومان خریداری کنید. پیش پرداخت این طرح ۳۶۰ میلیون تومان تعیین شده و شرکت ۳۶۰ میلیون تومان دیگر را به صورت تسهیلات در اختیار شما قرار خواهد داد. در دو طرح یک و دو ساله شما می توانید اقساط را بازپرداخت کنید. در طرح ۱۲ ماهه مبلغ هر چک سه ماهه ۱۰۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می باشد.

اینم بخون
برنامه کرمان موتور برای عرضه نسخه جدید جک S5 در بازار

فروش اقساطی جک اس ۳ خرداد ۱۴۰۰

در این طرح همچنین خودروی جک اس ۵ با قیمت مصوب ۵۰۹ میلیون تومان عرضه شده است. پیش پرداخت این طرح ۲۵۹ میلیون تومان تعیین شده و شرکت ۲۵۰ میلیون تومان دیگر را به صورت تسهیلات در اختیار شما قرار خواهد داد. در دو طرح یک و دو ساله شما می توانید اقساط را بازپرداخت کنید. در طرح ۲۴ ماهه مبلغ هر چک سه ماهه ۳۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان می باشد.

فروش اقساطی جک اس ۳ ویژه اردیبهشت ۱۴۰۰

کرمان موتور در این فروش اقساطی جدید خود جک اس ۳ را با قیمت مصوب ۴۵۹ میلیون تومان عرضه کرده است. مبلغ پیش پرداخت تعیین شده در این طرح ۲۲۹ میلیون تومان بوده و شما می توانید از ۲۳۰ میلیون تومان تسهیلات استفاده نمایید. مدت اقساط بین یک تا سه سال متفاوت بوده و به عنوان مثال در طرح دو ساله، مبلغ هر قسط ۳۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تعیین شده که به صورت هر سه ماه یک فقره چک باید پرداخت شود. سایر جزئیات را در جدول زیر مطالعه نمایید.

فروش اقساطی جک اس 3 ویژه اردیبهشت 1400

پیش فروش جک T8 دنده ای فروردین ۱۴۰۰

در طرح پیش فروش جک T8 دنده ای، شما می توانید این خودرو را با قیمت روز و پرداخت ۳۰۰ میلیون تومان در مرحله اول این خودرو را ثبت نام کنید. پرداخت مرحله دوم همزمان با صدور دعوت نامه خواهد بود. سود مشارکت و انصراف این خودرو به ترتیب از سوی کرمان موتور ۱۸ و ۱۲ درصد تعیین شده است. سود تاخیر آن نیز ۱۲ درصد می باشد. شرکت موعد تحویل آن را مرداد و مهر ۱۴۰۰ اعلام کرده است.

پیش فروش جک S5 فیس لیفت فروردین ۱۴۰۰

در طرح پیش فروش جک S5 فیس لیفت، شما می توانید این خودرو را با قیمت روز و پرداخت ۳۵۰ میلیون تومان در مرحله اول این خودرو را ثبت نام کنید. پرداخت مرحله دوم همزمان با صدور دعوت نامه خواهد بود. سود مشارکت و انصراف این خودرو به ترتیب از سوی کرمان موتور ۱۸ و ۱۲ درصد تعیین شده است. سود تاخیر آن نیز ۱۲ درصد می باشد. شرکت موعد تحویل آن را مهر، آبان و آذر ۱۴۰۰ اعلام کرده است. ضمنا در این طرح مشتریان از تخفیف ۴۵ میلیون تومانی برخوردار خواهند بود.

پیش فروش کرمان موتور

پیش فروش جک S3 اتوماتیک فروردین ۱۴۰۰

در طرح پیش فروش جک S3 اتوماتیک، شما می توانید این خودرو را با قیمت روز و پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان در مرحله اول این خودرو را ثبت نام کنید. پرداخت مرحله دوم همزمان با صدور دعوت نامه خواهد بود. سود مشارکت و انصراف این خودرو به ترتیب از سوی کرمان موتور ۱۸ و ۱۲ درصد تعیین شده است. سود تاخیر آن نیز ۱۲ درصد می باشد. شرکت موعد تحویل آن را شهریور و مهر ۱۴۰۰ اعلام کرده است. ضمنا در این طرح مشتریان از تخفیف ۲۱.۵ میلیون تومانی برخوردار خواهند بود.

فروش نقدی و اقساطی جک اس ۳ ویژه فروردین ۱۴۰۰

در این طرح فروش نقدی و اقساطی کرمان موتور، شرکت خودروی جک اس ۳ اتوماتیک را با قیمت مصوب ۴۹۹ میلیون تومان عرضه کرده است. در طرح اقساطی طی مرحله اول مشتری باید ۲۵۰ میلیون تومان به شرکت پرداخت کند و مابقی را قادر خواهد بود در سه طرح یک تا سه ساله به شرکت پرداخت نماید. به عنوان مثال در طرح دو ساله، مبلغ اقساط ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می باشد.

اینم بخون
شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت نقدی ویژه دی ماه 98

فروش نقدی و اقساطی جک اس 3 ویژه فروردین 1400

اقساط به صورت هر سه ماه یک چک پرداخت خواهد شد و تاریخ اولین چک ۱۵ تیر ۱۴۰۰ تعیین شده است. سود تاخیر ۱۲ درصد بوده و شرکت قول تحویل ۴۵ روزه خودرو را داده است.

فروش اقساطی جک S5 ویژه اسفند ۹۹

در جدیدترین شرایط فروش اقساطی کرمان موتور شما می توانید خودروی جک اس ۵ را با قیمت مصوب ۶۸۰ میلیون تومان و پیش پرداخت ۳۵۰ میلیون تومانی خریداری کنید. مبلغ تسهیلات در نظر گرفته شده ۳۳۰ میلیون تومان است که به دو صورت ۱۲ ماهه و ۲۴ ماهه می توانید آن را بازپرداخت کنید.

فروش اقساطی جک اس 5 اسفند 99

در طرح ۱۲ ماهه مبلغ هر قسط ۹۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده است. در این طرح مشتری ۳ میلیون ۶۰۰ هزار تومان مالیات بر ارزش افزوده و حدودا ۲ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان بیمه بدنه باید به شرکت پرداخت کند. ارائه چک ضمانت ۴۸۰ میلیونی یکی دیگر از شرایط این طرح است. برای دیدن جزئیات طرح ۲۴ ماهه می توانید جدول زیر را ببینید.

شرایط فروش جک S3 نقد و اقساط ویژه اسفند ۹۹

شرکت کرمان موتور در جدیدترین فروش نقدی و اقساطی خود ویژه اسفند خودروی جک S3 را عرضه کرده است. قیمت نقدی این خودرو ۴۹۹ میلیون تومان می باشد. مشتریان در صورت تمایل می توانند با پیش پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان و سه طرح پرداخت ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه این خودرو را بخرند. به عنوان مثال در طرح ۲۴ ماه مبلغ هر قسط ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می باشد که هر سه ماه یک بار طی یک فقره چک به شرکت باید پرداخت شود. جزئیات این طرح را در جدول زیر ببینید.

شرایط فروش جک اس 3 اسفند 99

پیش فروش جک T8 ویژه اسفند ۹۹

در پیش فروش جدید شرکت کرمان موتور خودروی جک T8 با قیمت روز در طرح پیش فروش ویژه اسفند ماه ۹۹ عرضه شده است. پرداخت مرحله اول همزمان با ثبت نام به مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان بوده و پرداخت مرحله دوم را نیز همزمان با صدور دعوت نامه تکمیل وجه مشتری باید به صورت نقدی به شرکت بپردازد. سود مشارکت این طرح ۱۸ درصد و سود انصراف سالیانه ۱۲ درصد محاسبه خواهد شد. زمان تحویل خودرو مهر ۱۴۰۰ ذکر شده است.

پیش فروش جک تی 8 ویژه اسفند 99

۱۲ بهمن ۹۹ – شرکت کرمان موتور از دیروز ۱۱ بهمن فروش نقدی و اقساطی و همچنین پیش فروش انواع محصولات خود را با شرایط متنوع شروع کرده است. این شرایط فروش ویژه دهه فجر ۹۹ قرار است تا ۲۲ بهمن ماه ادامه داشته باشد.

در این شرایط فروش کرمان موتور ویژه دهه فجر شما می توانید انواع جک اس ۳، جک جی ۴ و وانت کی ام سی تی ۸ را ثبت نام کنید. موعد تحویل خودروهای پیش فروش مهر ۱۴۰۰ می باشد و در فروش نقدی و اقساطی، موعد تحویل مرداد و شهریور ۱۴۰۰ ذکر شده است.

جزئیات کامل این دور فروش کرمان موتور را می توانید در لینک های زیر مشاهده کنید.

شرایط فروش اقساطی کرمان موتور بهمن ۹۹پیش فروش کرمان موتور بهمن ۹۹

شرایط فروش جک J4 نقدی و اقساطی ویژه بهمن ۹۹

شرکت کرمان موتور در جدیدترین فروش نقدی و اقساطی خود ویژه بهمن خودروی جک J4 را عرضه کرده است. قیمت نقدی این خودرو ۳۳۵ میلیون تومان می باشد. مشتریان در صورت تمایل می توانند با پیش پرداخت ۱۸۰ میلیون تومان و سه طرح پرداخت چهار، هشت و دوازده ماهه این خودرو را بخرند. به عنوان مثال در طرح هشت ماه مبلغ هر قسط ۲۱ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان می باشد که هر سه ماه یک بار طی یک فقره چک به شرکت باید پرداخت شود.

اینم بخون
نگاهی کوتاه به 3 شاسی بلند جدیدی که وارد بازار ایران خواهند شد

شرایط فروش جک J4 بهمن 99

مدل همه خودروها ۱۴۰۰ بوده و شرکت ظرف ۴۵ روز کاری خودرو را تحویل خواهد داد. این طرح سود مشارکت و انصراف ندارد. جریمه تاخیر در تحویل خودرو یک درصد ماهیانه تعیین شده است. خودرو فقط در دو رنگ بدنه سفید و مشکی عرضه خواهد شد. اطلاعات بیشتر را در جدول بالا می توانید ببینید. ثبت نام این خودرو از دیروز شروع شده و تا ۹ بهمن ادامه خواهد داشت.

شرایط فروش نقدی جک K7 ویژه بهمن ۹۹

شرکت کرمان موتور از ۵ بهمن فروش نقدی جدید خودروی جک K7 را شروع کرده و تا ۹ بهمن شما می توانید با مراجعه به وب سایت کرمان موتور این خودرو را با قیمت مصوب ۹۵۰ میلیون تومان به صورت نقدی بخرید. مدل خودرو ۱۴۰۰ می باشد و شرکت طی ۴۵ روز کاری آن را به شما تحویل خواهد داد. رنگ این خودرو هم سفید و مشکی ذکر شده است. اطلاعات بیشتر در مورد این شرایط فروش کرمان موتور را در جدول زیر می توانید مشاهده کنید.

شرایط فروش جک K7 بهمن 99

شرایط فروش جک T8 ویژه دی ماه (پیش فروش)

در پیش فروش جدید شرکت کرمان موتور خودروی جک T8 با قیمت روز در طرح پیش فروش ویژه دی ماه ۹۹ عرضه شده است. در طرح پیش فروش با ۲ مرحله پیش پرداخت خودرو با تخفیف ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. پرداخت مرحله اول همزمان با ثبت نام به مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان بوده و پرداخت مرحله دوم را نیز همزمان با صدور دعوت نامه تکمیل وجه مشتری باید به صورت نقدی به شرکت بپردازد. در این طرح مشتری از تسهیلاتی ۲۰۰ میلیون تومانی یک تا سه ساله برخوردار خواهد بود که به ترتیب صفر، ده و پانزده درصد بهره خواهند داشت.

سود مشارکت و انصراف این شرایط فروش کرمان موتور به ترتیب ۱۸ و ۱۲ درصد است. شرکت قول تحول خودرو تا خرداد ۱۴۰۰ را داده است. این مورد را هم باید ذکر کنیم که این خودرو را با سه مرحله پیش پرداخت نیز می توانید خریداری کنید که جزئیات آن در جدول زیر موجود است.

پیش فروش کرمان موتور دی 99

شرایط و ضوابط فروش خودرو

 • در این بخشنامه جدید شرایط فروش کرمان موتور و طرح پیش فروش موعد تحویل خودروها اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۰ می باشد.
 • در همه طرح‌ها مدل خودروها ۹۹ است.
 • سند تا زمان تسویه کامل چک در رهن شرکت باقی مانده و فقط با تسویه حساب نهایی سند آزاد خواهد شد.
 • خودروها بدون بیمه بدنه واگذار نمی گردند و هزینه آن در زمان صدور دعوت نامه به مبلغ اقساط اضافه خواهد گردید.
 • کلیه هزینه ها، مالیات ها، عوارض، بیمه شخص ثالث، مالیات ارزش افزوده و سایر هزینه هایی که قانون پرداخت آن ها را به عهده مشتری و مصرف کننده گذاشته است بر اساس تعرفه های سال ۹۹ محاسبه شده اند. بدیهی است در صورت تغییر قوانین و نرخ ها در زمان تحویل خودرو ما به التفاوت به عهده خریدار خواهد بود.

رسمی: برنامه ایران خودرو برای تغییر پیشرانه پژو ۲۰۷i و پارس

مقاله قبلی

سوال روز: آیا سپاه وارد صنعت خودروی ایران خواهد شد؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

10 نظرات

 1. سلام
  وقتتون بخیر
  ایا در اسفند ماه پیش فروش محصولات دارید؟

 2. سلام ثبت نام اقساطی s3کی اعلام میشه

  1. سلام، در سال جدید پیش فروش جک اس ۳ دارید؟

 3. سلام، جریان چیه؟ تا نیمه اردیبهشت ۹۹ شرایط فروش گذاشتین بعدازیکروز سایت بسته شده، فکرکنم همون بلای ایران خودرو وسایپا هم داره سر کرمان موتور میاد، اونم با این قیمتهای فاجعه ای که برای ماشینها تعیین کردین، یه مصرف کننده عنایت بفرمائید که چطورباید ثبت نام کنه؟ کاش مثل قدیم ازطریق نمایندگیها مثل انسان میرفتیم وثبت نام میکردیم…..

 4. این چه قیمتهای فجیعی… مگه یه کارمند یا یه کارگر کارخونه چقدر درآمد داره که مبلغ ۱۵۰ یا ۲۰۰ میلیون نقد بده ماهی هم ۵تا۶ تومن هم قسط بده… این کجای عدالته.. بخدا کمی هم انصاف داشته باشید… مگر خودرو کالای مصرفی نیست … تازه این نوع خودروها در جهان کسی سوارش نمیشه ما ایرانی ها از بد و بدتر مجبوریم اینارو انتخاب کنیم

 5. سلام فروش جهت خرداد یا تیر ماه چی دارید

 6. سلام واقعا مجلسی دولتی شورای رقابتی نیستن این قیمت های کرمان موتور ومدیران خودرو رصد نمایند که هرچه دلشان خواست قیمت می گویند مگه چه آبشن های اضافه شده که این همه قیمت بالا می برند

 7. سلام برای شهریور ۹۹ پیش فروش دارید

 8. afarin mɑtlab khobi bood

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در شرایط فروش