اجاره خودرو در کیش، موضوع این مقاله از سری مقالات مجله خودرو سوییچ است. هر وقت صحبت از تفریحات هیجان‌انگیز و خاص در ایران می‌شود، جزیره کیش به‌عنوان یکی از برترین گزینه‌های روی میز به ذهن خطور می‌کند. امکانات بی‌نظیری که در این جزیره وجود دارد باعث شده است تا مسافران از سراسر ایران برای تفریح و استراحت به کیش سفر کنند.

یکی از تفریحاتی که شاید در کمتر جایی از کشور می‌توانید آن را تجربه کنید، لذت رانندگی با به‌روزترین خودروهای حال حاضر دنیا است. کیش به‌عنوان منطقه آزاد به شمار می‌رود و در همین راستا ورود و خروج خودرو به این جزیره با گمرکی بالا همراه نیست. با اجاره خودرو در کیش می‌توانید سفری خاطره‌انگیز را برای تجربه کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره اجاره خودرو در کیش به‌طور مفصل بحث کنیم.

اجاره خودرو در کیش؛ تفریحی هیجان‌انگیز و به‌یاد ماندنی

تعرفه گمرکی بسیار سنگینی روی خودروهای وارداتی در کشور ما وضع می‌شود، باعث شده است که بسیاری از مردم نتوانند لذت رانندگی با خودروهای روز دنیا را در شهرهای محل سکونت‌شان تجربه کنند. اما همان‌طور که می‌دانید قوانین گمرکی در مناطق آزاد صادق نیست و در این مناطق خودروها با قیمت‌های واقعی روز دنیا وارد می‌شود. در چنین شرایطی این امکان وجود دارد که با حضور در مناطق آزاد تجربه نشستن پشت فرمان این خودروها را داشت.

برای تجربه خرید خودرو همسو با سبک زندگی خود صفحه خرید خودرو سوییچ را از دست ندهید.

جزیره کیش به‌عنوان گل سرسبد مناطق آزاد در کشور به شمار می‌رود که در ردیف بهترین مناطق توریستی در ایران قرار دارد. امکان اجاره خودرو در کیش طرفداران زیادی را به این جزیره زیبا می‌کشاند. خیلی از افراد به شوق سوار شدن بر اتومبیل‌های روز دنیا به کیش سفر می‌کنند و عده‌ای دیگر نیز با این کار جذابیت سفر خود را دو چندان می‌کنند بدون اینکه مجبور باشند هزینه‌های سنگینی برای نشستن پشت فرمان خودروهای لوکس بپردازند.

امکان اجاره چه خودروهایی در جزیره کیش وجود دارد؟

معمولا با فاصله کمی از زمان عرضه خودروهای جدید در سطح دنیا، فعالان این حوزه در جزیره کیش سعی می‌کنند تا این خودرو‌ها را وارد کنند. به این ترتیب خودروهایی که یک روز صرفا می‌شد از قاب سایت‌های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی مشاهده کرد، در حال حاضر می‌توان به‌راحتی با سفر کیش برای یک یا چند روز اجاره کرد.

لامبورگینی به‌ عنوان مثال می‌توان برخی از به‌روزترین خودروهایی که در حال حاضر در جزیره کیش قابل اجاره هستند را به‌صورت زیر نام برد:

اجاره خودرو در کیش

 • مازراتی

مازراتی

 • موستانگ کروک

کروک

 • کادیلاک

کادیلاک

 • نیسان کیکس

کیکس

 • شورلت تاهو

خودروهای اجاره خودرو در کیش

برای اجاره خودرو در کیش چه مدارکی لازم است؟

شرکت‌هایی در جزیره کیش فعالیت می‌کنند که خدمات اجاره خودرو در کیش را به مسافران ارائه می‌کنند. فعالیت این شرکت‌ها به حدی توسعه پیدا کرده است که می‌توانید قبل از سفر اقدام به رزرو کردن ماشین مورد علاقه خود کنید و به محض رسیدن به فرودگاه کیش، خودرو را تحویل بگیرید. هزینه‌ای هم که بابت اجاره خودرو در این جزیره پرداخت می‌کنید با توجه به نوع خودرو و تعداد روزی که خودرو در اختیار شما است، محاسبه می‌شود.

برای تجربه فروش خودرو بدون اتلاف وقت صفحه فروش خودرو سوییچ را از دست ندهید.

برای اجاره خودرو در کیش باید مدارکی را به همراه داشته باشید که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

 • اصل گواهینامه رانندگی معتبر
 • اصل کارت ملی
 • امانت گذاشتن وجه نقد یا چک (بسته به قیمت خودرو) به‌عنوان ضمانت
 • امانت گذاشتن مبلغی برای پرداخت خلافی خودرو
 • پرداخت هزینه اجاره خودرو
 • عقد قرارداد با شرکت ارائه دهنده خودرو

هزینه‌ای که بابت ضمانت در اختیار شرکت قرار می‌دهید، بعد از عودت خودرو به شما برگردانده می‌شود. همچنین هزینه‌ای که بابت خلافی خودرو از شما گرفته می‌شود، از این جهت است که اگر مرتکب تخلف راهنمایی و رانندگی شدید، این هزینه با استفاده از وجه ضمانت پرداخت شود. در صورتی که خلافی خودرو صفر باشد، این هزینه بعد از 3 تا 10 روز به شما برگردانده می‌شود.

نگاهی به قوانین اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو در کیش تابع مقرراتی است که باید بهتر است قبل از هر چیزی اطلاعات کافی نسبت به آن‌ها داشته باشید. برخی از مهم‌ترین قوانین در این زمینه عبارت‌اند از:

 1. در مدت زمانی که ماشین تحت اجاره شما قرار دارد، حق ندارید تحت هیچ شرایطی آن را به فرد دیگری اجاره دهید.
 2. مسئول کلیه خسارت‌های احتمالی که به خودرو وارد شود، شخص اجاره کننده است.
 3. در صورت بروز نقص فنی برای خودرو، شما به هیچ عنوان نباید برای تعمیر خودرو اقدام کنید. تنها کاری که باید انجام دهید، مطلع کردن شرکت طرف قرارداد است.
 4. در صورت تصادف نیز باید در کمترین زمان ممکن شرکت طرف قرارداد را مطلع کنید.
 5. تحت هیچ شرایطی نباید خودروها را به کنار ساحل یا مناطق خاکی ببرید مگر در شرایطی که در قرارداد توافق کرده باشید.
 6. به ازای هر ساعت تأخیر در عودت دادن خودرو به شرکت باید 10 درصد اجاره یک روز را پرداخت کنید. همچنین اگر بیش از 3 ساعت تأخیر داشته باشید، باید اجاره کامل یک روز را پرداخت کنید.
 7. در صورتی که هنگام تحویل داخل یا بیرون ماشین کثیف باشد باید 20 هزار تومان بابت کارواش پرداخت کنید.

اجاره خودرو در کیش

قیمت اجاره خودرو در کیش

قیمت اجاره خودرو در کیش کاملا وابسته به نوع خودرویی دارد که در این جزیره انتخاب می‌کنید. تنوع قیمتی هم نسبتا زیاد است اما اگر بخواهیم یک رنج قیمتی برای اجاره خودرو در روز ذکر کنیم، باید بگوییم که در سال 1400 بین 800 هزار تا 20 میلیون تومان باید بابت اجاره یک روزه خودرو پرداخت کنید. البته قیمت 20 میلیون تومان برای برخی از خودروهای خاص است و شما می‌توانید با مبالغی بین 1 تا 5 میلیون تومان اکثر خودروهای روز موجود در جزیره کیش را اجاره کنید.

معیارهای انتخاب شرکت معتبر برای اجاره خودرو در کیش

شرکت‌های متعددی خدمات اجاره خودرو در جزیره کیش را ارائه می‌کنند و شما می‌توانید از آن‌ها برای اجاره خودرو مورد علاقه خود استفاده کنید. باید توجه داشته باشید که در انتخاب شرکت حتما قانونی بودن فعالیت‌های آن‌ها را بررسی کنید. برای انتخاب شرکت مورد نظر توصیه می‌کنیم که حتما سری به سایت‌های این شرکت‌ها بزنید و قیمت اجاره خودروها و شرایط اجاره هر کدام را با دقت مطالعه کنید. به هیچ وجه به آگهی‌های غیر معتبری که در برخی سایت‌های اینترنتی مشاهده می‌کنید، اعتنا نکنید و فقط با شرکت‌های رسمی قرارداد ببندید. بعد از آن می‌توانید بهترین گزینه موجود را برای اجاره خودرو انتخاب کنید.

برای انتخاب شرکت مناسب اجاره خودرو در کیش نیز موارد زیر را بررسی کنید:‌

 • مجوز‌های قانونی فعالیت شرکت را بررسی کنید.
 • سایت اینترنتی شرکت را با دقت ارزیابی کنید.
 • از کسانی که سابقه اجاره خودرو در کیش را دارند، مشورت بگیرید.
 • قیمت‌های اجاره خودرو شرکت‌های مختلف را ارزیابی کنید.
 • به هیچ عنوان به آگهی‌های شخصی در این زمینه اعتماد نکنید.

کلام پایانی بررسی شرایط و قوانین اجاره خودرو در کیش

همه چیز درباره اجاره خودرو در کیش را در این مطلب مرور کردیم. نکته مهمی که لازم است در پایان متذکر شویم، این است که تحت هیچ شرایطی در زمانی که خودرویی را اجاره می‌کنید، از قوانین راهنمایی و رانندگی تخطی نکنید. قیمت خودروهای لوکس فوق‌العاده گران است و در چنین شرایطی اگر خسارتی به ماشین‌ها وارد شود، باید ضرر و زیان مادی زیادی را متحمل شوید. بنابراین سعی کنید لذت نشستن پشت فرمان خودروهای روز دنیا را با چاشنی احتیاط تجربه کنید تا شیرینی آن به کام شما تلخ نشود.

برای اطلاع از قیمت روز خودرو صفحه قیمت خودرو صفر سوییچ را از دست ندهید.

همچنین زمانی که ماشین را در اجاره دارید و از آن استفاده نمی‌کنید، حتما آن را در جای مطمئنی مانند یک پارکینگ بگذارید تا خیالتان از بابت امنیت آن راحت باشد. به هر ترتیب اجاره خودرو در کیش برای کسانی که عاشق خودرو هستند، یک امکان بی‌نظیر به شمار می‌رود. پیشنهاد می‌کنیم شما هم این لذت را تجربه کنید. شک نکنید پشیمان نخواهید شد.

بیشتر بخوانید:

بهترین ماشین‌های شاسی بلند ایران و جهان

سنسور ضربه

دیسک و صفحه

مکمل سوخت