شرایط فروش خودروسازی فردا
0

در آخرین دور شرایط فروش خودروسازی فردا شاهد عرضه دو خودروی سدان فردا ۵۱۱ اتوماتیک و کراس اور فردا SX5 به صورت پیش فروش چهار ماهه هستیم. در ادامه با مجله خودروی سوییچ همراه باشید تا شما را با جزئیات بیشتر این دو شرایط فروش خودروسازی فردا بیشتر آشنا کنیم.

نکته جالب استقبال بسیاری خوب از این خودروی چینی جدید بازار ایران از سوی مشتریان است که در بازاری خالی از خودروهای با کیفیت خارجی، انواع خودروهای چینی را مشتاقانه خریداری می کنند.

پیش فروش سدان فردا ۵۱۱ خرداد ۱۴۰۰

شرکت خودروسازی فردا محصول سدان جدید خود به نام فردا ۵۱۱ را با قیمت قطعی ۴۲۹ میلیون تومانی عرضه کرده است. مشتری هنگام ثبت نام ۵۰ درصد مبلغ خودرو معادل ۲۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را پرداخت کرده و دو مبلغ ۴۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی را به ترتیب دو و سه ماه بعد پرداخت می کند. باقیمانده ۳۰ درصد مبلغ خودرو هنگام تحویل پرداخت خواهد شد. موعد تحویل این خودرو چهار ماهه است.

پیش فروش سدان فردا 511 خرداد 1400

پیش فروش کراس اور فردا SX5 خرداد ۱۴۰۰

دومین محصول عرضه شده توسط شرکت خودروسازی فردا کراس اور فردا SX5 است که با قیمت قطعی ۶۰۹ میلیون تومانی عرضه شده است. مشتری هنگام ثبت نام ۵۰ درصد مبلغ خودرو معادل ۲۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را پرداخت کرده و مبلغ ۱۱۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی را دو ماه بعد پرداخت می کند. باقیمانده مبلغ خودرو هنگام تحویل پرداخت خواهد شد. موعد تحویل این خودرو چهار ماهه است.

پیش فروش کراس اور فردا SX5 خرداد 1400

پیش فروش فردا SX5 فروردین ۱۴۰۰

این کراس اور چینی، همان طور که گفته شد متعلق به شرکت دانگ فنگ می باشد، ولی به علت مشکلات تحریم صنعت خودروی ایران قرار شده تحت یک برند ایرانی به نام خودروسازی فردا روانه بازار شود و در ایران با نام فردا SX5 فروخته خواهد شد.

اینم بخون
اعلام ضوابط و جزئیات ثبت نام فروش فوق العاده خودرو

قیمت قطعی این خودرو در شرایط فروش خودروسازی فردا با احتساب تخفیف ۴۰ میلیون تومانی ۵۸۹ ملیون تومان ذکر شده است. مشتریان هنگام ثبت نام در شرایط فروش خودروسازی فردا برای خرید این خودرو ۲۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معادل ۵۰ درصد مبلغ خودرو را باید به عنوان پیش پرداخت ارائه نمایند.

پیش فروش خودروسازی فردا فروردین 1400

دو ماه بعد، ۲۰ درصد قیمت خودرو معادل ۱۱۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان باید به شرکت پرداخت شود و خودروسازی فردا متعهد شده ظرف ۱۲۰ روز این خودرو را به مشتریان خود تحویل بدهد.

سود مشارکت در این شرایط فروش خودروسازی فردا ویژه شاسی بلند SX5 معادل ۱۸ درصد ذکر شده است. مشتری متعهد می شود که ۳۰ درصد باقی مانده مبلغ خودرو را هنگام تحویل پرداخت نماید.

شرکت گفته که سود مشارکت ۱۸ درصدی در زمان تحویل محاسبه شده و از پرداخت ۳۰ درصدی آخر کسر خواهد شد. همچنین تمامی هزینه های بیمه شخص ثالث و پلاک به عهده شرکت خودروسازی فردا می باشد.

نکته قابل توجه این که در شرایط فروش قطعی موعد تحویل خودرو دو ماهه بود و برای فروش اسفند، شرکت گفته ظرف ۳ ماه خودرو را به مشتریان تحویل خواهد داد.

برای کسب اطلاعات بیشتری در این باره و ثبت نام علاوه بر مراجعه به وب سایت شرکت خودروسازی فردا می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۸۶۴۵۰۰۰ تماس بگیرید.

سخت گیری وزارت صنعت درباره کیفیت خودروهای تولید داخل

مقاله قبلی

نگاهی به رقبای خودروی ساندرو استپ وی در بازار ایران

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در شرایط فروش