آدرس، شماره تماس و نوبت دهی مرکز تعویض پلاک چیتگر

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin

فهرست مطالب

تمامی افراد پس از خرید خودروی جدید باید برای تعویض پلاک آن اقدام کنند و این موضوعی است که تمامی فروشندگان و خریداران با آن سر و کار دارند، پس بهتر است در خصوص آن اطلاعات لازم را داشته باشند. در این مقاله قصد داریم برای شما در رابطه با مرکز تعویض پلاک چیتگر مطالبی را بیان کنیم، پس پیشنهاد می ‌دهیم که تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

مرکز تعویض پلاک چیتگر نیز به عنوان یکی از مراکز تعویض پلاک شهر تهران شناخته شده و روزانه افراد بسیار زیادی در جهت انجام کارهای مختلف خود از جمله تعویض پلاک خودرو به آن مکان مراجعه می‌ کنند. همان طور که می دانید امروزه حجم عظیمی از اطلاعات تنها در اینترنت موجود بوده و شما از این طریق می توانید به راحتی آدرس، شماره تلفن و حتی سایت مورد نظر را پیدا کنید. در ادامه نیز قصد داریم برای شما به توضیح این نکات بپردازیم که ساعت کاری و نوبت دهی مرکز تعویض پلاک چیتگر به چه صورت بوده و آدرس و شماره تلفن آن را برای دسترسی آسان تر در اختیار شما قرار دهیم.

آدرس مرکز تعویض پلاک چیتگر:

از نظر موقعیتی و آدرس دقیق، این مرکز تعویض پلاک در غرب تهران واقع شده است. موقعیت آن واقع در کیلومتر ۱۲ شهید لشکری (جاده مخصوص کرج) می باشد. همان طور که می دانید با توجه به شیوع پیدا کردن بیماری کرونا بسیاری از مراکز به صورت اینترنتی در حال فعالیت هستند و این کار تنها به دلیل جلوگیری از انتقال پیدا کردن بیماری کرونا صورت گرفته است. مرکز تعویض پلاک چیتگر نیز از این قضیه مستثنی نبوده و از شهریور ۹۹ با توجه به وجود این بیماری ، تمامی نوبت دهی های مربوط به آن تنها از طریق سایت اینترنتی این مرکز انجام می ‌گیرد. بنابراین لازم است فروشنده و یا خریدار در ابتدا به سایت اینترنتی مراجعه کرده و با انجام مراحل ثبت نام ، در روز معین شده برای تعویض پلاک خودروی خود در مرکز حضور پیدا کنند.

ساعت کار تعویض پلاک چیتگر به چه صورت است؟

در خصوص ساعت کاری باید گفت که این مرکز از روز شنبه تا چهارشنبه مشغول به کار بوده و ساعت کاری کارمندان آن از ۷ صبح تا ۱۴ بعدازظهر می باشد، اما در روزهای پنج شنبه این ساعت کاری تغییر کرده و از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ ظهر است. البته در برخی موارد نیز این امکان وجود دارد که ساعت کاری به طور کلی تغییر کند و در چنین شرایطی ستاد ملی کرونا این مورد را بیان خواهد کرد.

نوبت دهی تعویض پلاک چیتگر به چه صورت است؟

در مطالب فوق به این نکته اشاره کردیم که با توجه به شیوع پیدا کردن بیماری کرونا و هم چنین به منظور جلوگیری از هرگونه تجمعی که باعث انتقال پیدا کردن این بیماری می شود ، تمامی کارهای نوبت دهی تعویض پلاک در سایت اینترنتی باید صورت بگیرد. با توجه به این موارد افراد می ‌توانند به سایت nobatdehi.epolice.ir مراجعه کنند. هر زمان که مرکز تعویض پلاک چیتگر تعطیل باشد یا تعطیلی آن طبق مصوبات ستاد ملی کرونا باشد سایت نیز به طور کلی تعطیل خواهد شد و به هیچ عنوان برای دریافت نوبت نمی توانید وارد سایت شوید.

شما می ‌توانید در صورتی که قصد برقراری تماس با مرکز فک پلاک چیتگر را دارید ، با شماره تلفن 02144901929 تماس حاصل فرمایید.

شماره گذاری پلاک چیتگر به چه صورت است؟

یکی از مراحل پایانی خرید خودرو ، تعویض پلاک آن می‌ باشد که در بسیاری از اوقات خریدار و فروشنده باید به طور همزمان برای آن اقدام نمایند. در بعضی از موارد نیز ممکن است فروشنده با توجه به مشکلاتی که به همراه دارد و هم چنین مشغله کاری انجام این کار را به عهده خریدار قرار دهد و این کار نیز به وسیله دادن یک وکالت صورت خواهد گرفت. البته دادن وکالت به خریدار چندان توصیه نمی شود و بهتر است هر دو شخص حضور داشته باشند اما به عنوان راه حل دوم امکان پذیر است.

چه مدارکی برای انجام تعویض پلاک در شعبه چیتگر نیاز دارید؟

مدارکی که لازم است فروشنده به همراه داشته باشد عبارتند از:

اصل کارت ماشین و سند خودرو، اصل شناسنامه و کارت ملی صاحب خودرو و برگه مربوط به تسویه خلافی و عوارض خودرو، اصل آخرین کارت معاینه فنی خودرو.

مدارک مورد نیاز که بایستی خریدار به همراه داشته باشد عبارت است از اصل شناسنامه و کارت ملی، داشتن اصل و کپی تمامی مدارک احراز محل سکونت که شامل اجاره نامه سند منزل و غیره خواهد شد، هم چنین حضور پیدا کردن خریدار به همراه یک نماینده قانونی.

موارد مهم برای تعویض پلاک خودرو

به این موضوع توجه داشته باشید که تمامی هزینه های مربوط به تعویض پلاک در مرکز تعویض پلاک چیتگر از طریق کارت بانکی فعال قابل پرداخت می ‌باشد. بنابراین هنگام مراجعه به مرکز بایستی کارت بانکی برای پرداخت این هزینه به همراه داشته باشید.

در هنگام مراجعه به مرکز تعویض پلاک چیتگر هیچ احتیاجی به تسویه عوارض شهرداری نخواهد بود و انجام این سری از کارها باید در دفاتر اسناد رسمی و هنگام انتقال سند انجام شود.

اگر خودرو دارای خلافی باشد، لازم است که با استفاده از دستگاه POS که در مرکز تعویض پلاک چیتگر موجود است این خلافی را پرداخت کنید.

این نکته حائز اهمیت است که زوج و فرد بودن پلاک به انتخاب فرد خریدار نمی باشد و این امر کاملاً تصادفی می باشد.

هنگامی که شما برای تعویض پلاک به مرکز مربوطه مراجعه می کنید، در صورتی که دارای چندین پلاک آزاد و فعال باشید از شما این سوال پرسیده می شود که مایل هستید کدام یک از پلاک های فعال روی خودروی شما نصب شود؟

چنانچه خریدار دارای یک پلاک آزاد و فعال است، اما در مرکز تعویض پلاک چیتگر آن پلاک موجود نیست دو راه برای او وجود دارد. در ابتدا می ‌تواند مدارک خود را به طور کامل پس گرفته و به همراه فروشنده به آن مرکزی مراجعه کنند که پلاک آزاد در آن جا موجود است. برای راه دوم نیز خریدار از این امکان برخوردار می باشد که مبلغ ۵۰ هزار تومان را پرداخت کرده تا پلاک آزادی که در مرکز پلاک قبلی وجود دارد به طور کامل قیچی شده و در مرکز تعویض پلاک چیتگر یک پلاک جدید با همان شماره صادر گردد.

تمامی فرایندی که از آن نام بردیم در صورت پیش نیامدن مورد خاصی در ۲ الی ۳ ساعت انجام خواهد شد.

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با مرکز تعویض پلاک چیتگر و نحوه ی انجام فرآیند تعویض پلاک و مدارک مورد نیاز مطالبی را برای شما بیان کردیم. توجه داشته باشید که برای مراجعه به این مرکز باید پیش از مراجعه حضوری انجام نوبت دهی شما در سایت اینترنتی صورت بگیرد. دلیل این امر تنها برای جلوگیری از تجمع و هم چنین شیوع پیدا کردن بیماری کرونا صورت خواهد گرفت و طبق مصوبه ستاد ملی کرونا می باشد. در زمان مراجعه حضوری نیز توجه داشته باشید که باید تمامی مدارک مربوطه را به همراه داشته باشید تا کار شما به صورت سریع انجام گردد. برای انجام تعویض پلاک هر دو شخص خریدار و فروشنده باید حضور داشته باشند اما تنها فروشنده می تواند وکالت انجام این کار را به خریدار دهد. البته بهتر است تا حد امکان این عمل صورت نپذیرد زیرا اگر خودرو دارای هر نوع مشکلی باشد، لازم است تا پایان یافتن مراحل قانونی در پارکینگ توقیف شود.

 

بیشتر بخوانید

معایب ۲۰۶

مزایا دنا

مزایا سورن پلاس

مزایا ریو

آدرس و نوبت دهی مراکز تعویض پلاک رشت

آدرس و نوبت دهی مراکز تعویض پلاک اصفهان

مقالات مرتبط

39 پاسخ

 1. من دو جا تا الان رفتم برای تعویض پلاک. چیتگر بهتر بود از لحاظ شلوغی

 2. سلام وقت بخیر می‌خواستم ببینم اصل شناسنامه و کارت ملی خریدار و فروشنده لازمه یا کپی برابر اصل هم امکانش هست؟

 3. سلام ماشین من پلاکش برای همدانه ولی الان تهران ساکنم. برای تعویض پلاک چی کار باید بکنم؟

 4. سلام من چند ماه پیش ماشین خریدم ولی کارت ماشینم هنوز نیومده. حتما باید برم خود چیتگر یا هر تعویض پلاک دیگه‌ای هم می‌شه؟

 5. ببخشید من به خاطر نقل مکان و تغییر آدرس برگه سبزم به ناجا برگشت خورده و باطل شده. برای دریافت مجدد برگ سبز، اجاره نامه کافیه؟

 6. ببخشید اصل شناسنامه و کارت ملی خریدار و فروشنده لازمه یا کپی برابر اصل هم کفایت می‌کنه؟ ممنون

  1. آیا برای استعلام بیمه نامه که در سالن ۳ است حضوری میشه کار اداری میباشد تخفیف بیمه دارد ماشینی که قبل فروختم و منتقل میخواهم بکنم و بیمه گفته یک استعلام میخواد فقط ممنون من به خاطر تعویض پلاک انجا رو شلوغ نخواهم کرد و یک کار اداری و۲۰ دقیقه بیشتر نمیشود و ممنون به همه دوستان عزیز این وطن درحال حاضر درهمه ادارات دولتی زحمت می کشن از زحمات شما و سپاس فراوان از شما عزیزان.

 7. سلام. ماشین من به خاطر لیزینگ نمایندگی تو رهن سایپا مهر خورده. روی برگ سبز بزای فروش فک پلاک انجام می‌گیره؟

 8. من دو هفته پیش ماشینمو برای تعویض پلاک بردم چیتگر و مدارکو دادم. بعد از چند روز فهمیدم مسئول غرفه یادش رفته بیمه شخص ثالثو بهم برگردونه. تلفن هم کسی جواب نمی‌ده

 9. سلام
  پلاک جلوی ماشین در اثر تصادف مخدوش شده. برای تعویض پلاک باید مالک خودرو حضور داشته باشه یا داشتن مدارک کامل شناسایی و مدارک خودرو کار انجام می‌شه؟

 10. کار من زود راه افتاد سه شنبه بود رفتم شاید به خاطر اینکه وسط هفته بود یا شانسم خوب بوده نمی‌دونم

 11. من باید شماره پلاک ماشین فروشنده رو وارد می‌کردم ولی اشتباهی برای ماشین سابقمو وارد کردم. هیچ قسمت ویرایشی هم نداره چی کار باید بکنم؟

 12. برای نوبت گرفتن برای تعویص پلاک باید گزینه نقل و انتقالو بزنیم یا پلاک مجازی؟

 13. یه سوال داشتم اگر تعویض پلاک انجام شد و سند قطعی در محضر انجام نشد و سند به صورت وکالتی انجام‌ بشه در صورت بروز هر حادثه ای آیا فروشنده خودرو هم درگیر قضیه می‌شه؟

 14. سلام من سال ۸۶ ماشینمو فروختم و پلاکشو فک کردم می‌خواستم بدونم اگه الان بخوام بگیرمش بهم می‌دن یا نه ممنون

 15. فضای بزرگ و خوبی داره. برای من تقریبا یکی دو ساعته کارم انجام شد و کارها منظم بود

 16. سلام من برای تعویض پلاک کارت ماشینو دادم و گفتن یه هفته بعد میفرستن با پست و الاو سه هفته گذشته ولی خبری نشده

 17. با سلام
  نوبت دهی تعویض پلاک برای تمام شهر ها و استان ها
  کافی نت دانشجو در خدمت شما عزیزان
  تماس:۰۹۰۳۹۰۴۱۱۱۲

 18. ببخشید پلاک ماشینی که صفره و نمایندگی درخواست پلاک نکرده چند روز بعد پلاکش میاد؟

 19. سلام
  من یه ماشین از ایران خودرو اقساطی گرفتم که سندش در رهنه و پلاک زنجان روشه. الان محل سکونتم شده تهران . می‌تونم پلاکمو عوض کنم تهران کنم؟

 20. وسط هفته‌ها این مرکز خلوت‌تره
  من یه بار برای پدرم رفتم و یه بار خودم تقریبا زود انجام شد

 21. با سلام و احترام
  1401/02/19پلاک تحویل گرفتم این پلاک به تاریخ 1400/09/14 خلافی طرح ترافیک به مبلغ 787500 ریال ، داره چه باید کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیلومتر