کیا اسپرتیج 2022
0

نسل جدید کیا اسپرتیج ۲۰۲۲ در کره جنوبی شکار عکاسان جاسوسی شده است و با نگاهی اولیه می توان متوجه شد که این خودرو تفاوت بسیار زیادی با مدل فعلی از نظر ظاهری دارد.

نمونه تستی که در این تصاویر می توانیم ببینیم یک پوشش استتاری ضخیم مشکی رنگ روی خود دارد و به کمک آن توانسته بسیاری از جزئیات طراحی بدنه خود را پنهان کند. البته به این نکته باید اشاره کنیم که در کنار تصاویر، ویدیویی از این خودرو نیز منتشر شده و با کمی دقت می توان متوجه برخی تغییرات طراحی ظاهری این شاسی بلند شد.

به طور خاص بخواهیم بگوییم، چراغ های عقب LED این خودرو کاملا جدید بوده و طراحی بسیار زیبایی دارند. در کنار یک طراحی نسبتا پیچیده و جذاب، این چراغ های عقب نه تنها در مقایسه با کیا اسپرتیج قبلی متفاوت است، بلکه با مدل های فعلی دیگر کیا نیز تفاوت دارد.

به مانند دیگر نمونه های تستی نسل جدید کیا اسپرتیج ۲۰۲۲ که قبلا تصاویر جاسوسی آن ها را دیده بودیم، این مدل خاص نیز به رینگ هایی جدید با پره های مشکی براق و کرومی مجهز می باشد. در مورد طراحی بخش جلویی نسل جدید کیا اسپرتیج ۲۰۲۲ می دانیم که این خودرو قرار است به چراغ های جدید با دیلایت های زاویه دار مجهز شود.

به مانند کیا اسپرتیج جدید ویژه بازار چین، جلوپنجره دماغه ببر کیا نیز در این خودرو از نظر ابعاد بزرگ تر شده و بخش اعظمی از طراحی جلوی خودرو را به خود اختصاص داده است.

اینم بخون
انتشار تصاویر جاسوسی جدید از هوندا سیویک هاچ بک 2022

همچنین گفته می شود کیا قرار است تغییرات زیادی داخل کابین این خودرو اعمال کند که از آن جمله می توان به اضافه شدن یک صفحه نمایش سیستم اطلاعات سرگرمی بزرگ تر و یک فرمان جدید اشاره کرد. برخی گزارش ها می گوید کیا اسپرتیج ۲۰۲۲ قرار است به پلت فرم Nvidia Drive مجهز شود که مواردی مانند خدمات صوتی تصویری، نویگیشن، ارتباطی و خدمات ارتباطی مبتنی بر هوش مصنوعی را ارائه می کند.

راهکار رئیس شورای رقابت برای حل مشکل قیمت خودرو!

مقاله قبلی

تمام آن چه باید در مورد آپشن کروز کنترل بدانید

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *