0

تقریبا هفته پیش بود که تصاویری از مرسدس سی کلاس استیشن در جاده های برفی منتشر شد که نکته قابل توجه آن ها پوشش استتاری کم تری در مقایسه با مدل های تستی قبلی بود. قبلا نیز دو نمونه تستی دیگر از این خودرو را دیده بودیم.

این بار عکاسان جاسوسی موفق شده اند دوباره مرسدس سی کلاس استیشن را در نزدیکی دفتر مرکزی شرکت در شهر اشتوتگارت شکار کنند. این مدل خاص به نظر می رسد یک مدل متفاوت از نسخه های قبلی خودرو است.

این نکته را می توان از اینجا متوجه شد که خودرو سانروف ندارد، ولی پنجره های عقب آن دودی هستند و به قاب آینه های مشکی مجهز شده است. این خودرو همچنین به رینگ هایی هم اندازه با قوی ترین تریم این خودرو که قبلا دیده بودیم مجهز می باشد.

در مورد چراغ ها، مرسدس سی کلاس استیشن به نظر می رسد از چراغ هایی به سبک E کلاس فیس لیفت بهره می برد. تغییرات اعمال شده روی خودرو خیلی اساسی نیستند و مرسدس تلاش کرده با حفظ ظاهر کلی، طراحی خودرو را بهتر کند.

عقب مرسدس سی کلاس استیشنمرسدس سی کلاس استیشن شاید این روزها شدیدا در حال تست و آزمایش باشد، ولی همه ما می دانیم که نسخه سدان نیز به صورت موازی با این خودرو در دست طراحی و توسعه است. مهم تر از همه، ما می دانیم که سی کلاس سدان قرار است امسال در قالب نسل جدید W206 معرفی جهانی شود.

نسخه استیشن که در آلمان با نام T-Modell شناخته می شود چند ماه بعدتر رونمایی خواهد شد. مدل های قوی تر آ ام گ سی کلاس سال ۲۰۲۲ معرفی می شوند که یکی از آن ها بدون شک مدل All-Terrain سی کلاس است.

اینم بخون
پیش بینی قیمت خودرو در بازار شب عید 1400

هنوز مشخص نیست که آیا این خودرو قرار است در آمریکا عرضه شود یا نه، ولی باید بدانید که مرسدس بنز به خاطر کاهش هزینه ها تعداد مدل های خود در آمریکا را محدود کرده است. به همین دلیل، احتمال عرضه مرسدس بنز C کلاس استیشن در آمریکا بسیار کم خواهد بود.

افتضاح ژرمن ها: مرسدس بنز اس کلاس جدید نیامده خراب شد!

مقاله قبلی

ورود پژو ۵۰۸ PSE پلاگین هیبریدی به بازار آلمان

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *