بی ام و سری 2 کوپه
0

در حالی که چند ماه از حضور بی ام و سری ۲ کوپه در پیست نوربورگ رینگ می گذرد، این خودرو که در واقع نسل جدید سری ۲ کوپه محسوب می شود برای تست هوای زیر صفر درجه به مدار شمالگان در شمال قاره اروپا برده شده و هم اکنون تست های مختلفی را پشت سر می گذارد.

نمونه تستی این خودرو که توسط عکاسان جاسوسی شکار شده پوشش استتاری سنگینی روی خود دارد و به همین علت خیلی نمی توان روی طراحی ظاهری خودرو بحث کرد. از روی ظاهر خودرو و این که فقط یک اگزوز دارد می توان حدس زد که این مدل یکی از نمونه های پایه بی ام و سری ۲ کوپه جدید می باشد.

نکته خوب برای ماشین بازها در مورد این خودرو این است که بی ام و آن را کماکان دیفرانسیل عقب و مبتنی بر پلت فرم CLAR خواهد ساخت. این موضوع تفاوتی اساسی بین مدل های دو در و سری ۲ گرن کوپه  و سری ۲ اکتیو تورر ایجاد خواهد کرد که از پلت فرم دیفرانسیل جلوی UKL استفاده می کنند.بی ام و سری 2 کوپه

به لطف این پلت فرم جدید خودرو می تواند با چند پیشرانه مختلف عرضه شود و انتظار می رود مدل های پایه از موتورهای چهار سیلندر دیزلی و بنزینی بهره ببرند. دو مدل M240i و M2 کوپه به موتور شش سیلندر بنزینی مجهز خواهد شد و انتظار می رود قوی ترین مدل این خودرو که قرار است جانشین M2 کامپتیشن فعلی شود از موتور توربو دوقلو شش سیلندر خطی ۳ لیتری بی ام و M3 و M4 استفاده کند.

اینم بخون
شکار جیپ گرند چروکی مدل 2021 جدید در دوبی

تاریخ رونمایی رسمی این خودرو مشخص نیست، ولی با توجه به نزدیک بودن سال نو انتظار داریم سال آینده شاهد رونمایی رسمی سری ۲ کوپه به عنوان یک مدل ۲۰۲۲ باشیم. M2 کوپه جدید نیز بعد از آن در سال ۲۰۲۲ رونمایی و وارد بازارهای مختلف جهانی خواهد شد.

مذاکرات ادغام ولوو و جیلی سال آینده از سر گرفته می شود

مقاله قبلی

آغاز فروش فولکس واگن گلف R مدل ۲۰۲۱ در بریتانیا

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *