بی ام و X7 مدل 2022 فیس لیفت
0

عکاسان جاسوسی در آلمان بار دیگر موفق شده اند این بار در خیابان های شهر مونیخ، خودروی بی ام و X7 مدل ۲۰۲۲ فیس لیفت را شکار کنند.

یکی از موارد قابل توجه در مورد این فیس لیفت نیمه عمر خودرو طراحی بخش جلویی آن است. چراغ های جلوی جدید پایین تر رفته اند و جلوپنجره نی ظاهرا تغییراتی داشته است. کاپوت خودرو نیز به مانند سپر کاملا جدید است و دریچه ورودی هوای پایینی و چراغ های مه شکن نیز تغییراتی داشته اند.

با وجود پوشش استتاری، طراحی بخش عقب بی ام و X7 مدل ۲۰۲۲ فیس لیفت به نظر نمی آید تغییرات خاصی داشته باشد. چراغ های عقب ظاهرا همان گرافیک مدل قبلی را دارند و توسط یک نوار کرومی به هم متصل شده اند. در عقب نیز به مانند قبل مکانیسم باز شدن دو تکه دارد و حتی سپر نیز کاملا مشابه مدل قبلی می باشد. با این حال، مدلی که در تصویر مشاهده می کنیم یک نمونه اولیه بوده و ممکن است در آینده هر نوع تغییری روی مدل نهایی که سال ۲۰۲۲ یا اواخر ۲۰۲۱ رونمایی خواهد شد اتفاق بیفتد.

می توان انتظار برخی آپگریدها داخل کابین را نیز داشت که از آن جمله می توان به نرم افزار جدید برای سیستم اطلاعات سرگرمی و صفحه کیلومتر دیجیتال و برخی تغییرات ظاهری و تریم اشاره کرد. البته همه این موارد صرفا حدسیات ما هستند و هنوز تصویری از کابین این خودرو منتشر نشده است.

به احتمال زیاد، بی ام و X7 M50i مانند قبل قوی ترین مدل خودرو باقی خواهد ماند و نباید منتظر X7 M باشیم. کسانی که به دنبال مدلی اسپرت تر باشند می توانند آلپینا XB7 جدید را بخرند که گفته می شود مدتی بعد از رونمایی بی ام و X7 مدل ۲۰۲۲ فیس لیفت معرفی خواهد شد. در خانواده پیشرانه های این خودرو می توانیم منتظر حداقل یک آپشن پلاگین هیبریدی باشیم.

اینم بخون
انتشار تصاویر جاسوسی هیوندای i30 فیس لیفت در یک روز برفی

رکود معاملات و کاهش قیمت ادامه دار در بازار خودرو

مقاله قبلی

سورنا ستاری: خودروی مدرن و ارزان قیمت طراحی خواهیم کرد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *