شرایط فروش بهمن موتور
0

طبق اعلام بهمن موتور، این شرکت قصد دارد جدیدترین دور فروش نقدی تحویل فوری فیدلیتی در دو مدل ۵ و ۷ سرنشین را از سه شنبه هفته آینده ۵ مرداد شروع کند. جدیدترین شرایط فروش بهمن موتور ویژه دو خودروی کارا و کاپرا از ۲۶ تیر ماه شروع شده بود. بهمن موتور از اول تیر ماه، فروش نقدی خودروی فیدلیتی را در دو نسخه ۵ و ۷ سرنشین شروع کرده است. این شرکت همچنین از ۳ خرداد فروش نقدی دو محصول وانت کارا و کاپرا را شروع کرده بود. در این طرح ها این خودروها را با شرایط متنوع می توانستید بخرید. در ادامه با سوییچ همراه شوید تا شما را با جزئیات جدیدترین شرایط فروش بهمن موتور بیشتر آشنا کنیم.

 

فروش فوری نقدی وانت کارا و کاپرا ۲ تیر ۱۴۰۰

شرکت بهمن موتور در جدیدترین شرایط فروش وانت کارا و کاپرا ۲ ویژه تیر ماه ۱۴۰۰، این دو خودرو را با موعد تحویل هفته دوم شهریور ۱۴۰۰ عرضه کرده است. در این طرح، خودروی وانت کارا تیپ ۲ با قیمت ۲۳۶ میلیون و ۵۸۴ هزار تومان، وانت کارا تیپ ۳ با قیمت ۲۵۲ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان و نهایتا وانت کاپرا ۲ با قیمت مصوب ۵۶۰ میلیون و ۸۶۸ هزار تومان عرضه شده اند. برای جزئیات بیشتر به جدول زیر مراجعه کنید.

فروش فوری نقدی وانت کارا و کاپرا 2 تیر 1400

فروش نقدی فیدلیتی ویژه تیر ۱۴۰۰

در این طرح فروش نقدی فیدلیتی بهمن موتور، شرکت خودروی فیدلیتی پرایم تیپ ۱ با ظرفیت ۵ سرنشین را با قیمت مصوب ۶۵۵ میلیون تومان عرضه کرده است. از طرف دیگر، در این طرح قیمت فیدلیتی پرایم تیپ ۲ هفت سرنشین ۶۷۰ میلیون تومان می باشد. مدل هر دو خودرو ۱۴۰۰ بوده و موعد تحویل آن هفته سوم مرداد ماه ذکر شده است. بهمن موتور این دو خودرو را در رنگ های متنوع از جمله سفید، آبی اطلسی، قرمز روناسی و … می فروشد. ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

فروش نقدی فیدلیتی ویژه تیر 1400

فروش نقدی وانت کارا خرداد ۱۴۰۰

در جدیدترین طرح فروش نقدی وانت کارا شما می توانید مدل تک کابین و دو کابین را به ترتیب با قیمت نقدی ۲۲۰ و ۲۳۸ میلیون تومانی با موعد تحویل هفته سوم مرداد ماه ۱۴۰۰ خریداری نمایید. خودروها مدل ۱۴۰۰ هستند و در رنگ بدنه سفید، نقره ای و نقرآبی قابل سفارش می باشند.

اینم بخون
فروش اقساطی کوییک آر سوییچ، تحویل روز، ویژه تیر ۱۴۰۰

فروش نقدی وانت کارا خرداد 1400

فروش نقدی وانت کاپرا خرداد ۱۴۰۰

محصول دیگری که در دور جدید فروش نقدی محصولات بهمن موتور عرضه شده وانت کاپرا این شرکت می باشد. مدل دو کابین دو دیفرانسیل کاپرا با قیمت مصوب ۵۶۰ میلیون و ۸۶۸ هزار تومان، مدل ۱۴۰۰ و رنگ بدنه سفید برای فروش عرضه شده است. موعد تحویل این خودرو نیز هفته سوم مرداد ماه ۱۴۰۰ می باشد.

فروش نقدی وانت کاپرا خرداد 1400

فروش نقدی دیگنیتی بهمن موتور ویژه اردیبهشت ۱۴۰۰

در این شرایط فروش جدید نقدی دیگنیتی شرکت بهمن موتور خودرو را با قیمت مصوب ۷۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه کرده است. مدل خودروی فروخته شده در این طرح ۱۴۰۰ می باشد و در انواع رنگ های سفید، مشکی، سربی، آبی اطلسی، قرمز و خاکستری می توانید دیگنیتی را خریداری کنید.

فروش نقدی بهمن موتور دیگنیتی

دیگنیتی همچنین با دو رنگ کابین مشکی و مارون هم قابل سفارش می باشد. موعد تحویل خودرو هفته اول خرداد امسال بوده و شرکت ۱۵ درصد سود انصراف سالیانه برای خریداران دیگنیتی تعیین کرده است.

فروش لیزینگی وانت کارا اردیبهشت ۱۴۰۰

شرکت بهمن موتور از امروز شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰، فروش لیزینگی خودروی وانت کارا ویژه اردیبهشت را توسط شرکت بهمن لیزینگ شروع کرده است. در این طرح با شرایط مختلف و اقساط ۲ تا ۴ ساله می توانید این خودرو را خریداری کنید. جزئیات کامل این شرایط فروش لیزینگی را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

فروش نقدی و اقساطی وانت کاپرا اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت مصوب وانت کاپرا دو کابین دو دیفرانسیل در جدیدترین شرایط فروش بهمن موتور حدودا ۵۶۱ میلیون تومان تعیین شده است و شما می توانید در دو طرح اقساط یک ساله و یک و نیم ساله این خودرو را خریداری کنید. در طرح ۱۸ ماهه پیش پرداخت ۳۹۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده و باید شش چک به مبلغ هر یک ۳۵ میلیون و ۲۷۲ هزار تومان به شرک ارائه کنید. موعد تحویل این خودرو هفته آخر خرداد ۱۴۰۰ می باشد. جزئیات بیشتر را در جدول زیر مشاهده کنید.

در این دور فروش وانت کاپرا شما این خودرو را با همان قیمت مصوب و موعد تحویل هفته آخر خرداد ۱۴۰۰ نیز می توانید خریداری نمایید.

اینم بخون
فروش اقساطی کیا سراتو 2018 سوییچ، تحویل روز، ویژه تیر 1400

فروش اقساطی وانت کاپرا دو کابین ویژه اردیبهشت 1400

فروش نقدی کامیونت ایسوزو اردیبهشت ۱۴۰۰

شرکت بهمن موتور در شرایط فروش اعلام جدید خود همچنین کامیونت ایسوزو را در دو مدل هشت تن و شش تن برای فروش به صورت نقدی عرضه کرده است. این دو کامیونت را با کاربری های مختلف می توانید با قیمتی بین یک میلیارد و هفتصد میلیون تا دو میلیارد تومان به صورت نقدی از بهمن موتور بخرید. برای مشاهده جزئیات بیشتر به جداول زیر می توانید مراجعه نمایید.

پیش فروش کامیونت شیلر اردیبهشت ۱۴۰۰

آخرین محصول عرضه شده در جدیدترین شرایط فروش بهمن موتور ویژه اردیبهشت ۱۴۰۰ کامیونت شیلر شش تن است که به صورت پیش فروش با مبلغ ۳۹۵ میلیون تومان عرضه شده است. شرکت این کامیونت را با کاربری های مختلف می فروشد که مبلغ هر یک از آن ها مطابق جدول زیر به مبلغ پیش پرداخت خودرو اضافه خواهد شد. موعد تحویل کامیونت مرداد ۱۴۰۰ ذکر شده و رنگ بدنه آن سفید می باشد. برای جزئیات بیشتر جدول زیر را مطالعه کنید.

پیش فروش کامیونت شیلر

پیش فروش وانت کارا ویژه فروردین ۱۴۰۰

در این پیش فروش جدید وانت کارا شرکت دو مدل تک کابین و دو کابین این خودرو را با پیش پرداخت به ترتیب ۹۵ و ۹۹ میلیون تومانی به فروش می رساند. مدل هر دو خودرو ۱۴۰۰ بوده و موعد تحویل تیر ۱۴۰۰ ذکر شده است. هر دو خودرو در رنگ های سفید، نقره ای و نقرآبی عرضه شده اند و سود مشارکت و انصراف آن ها به ترتیب ۲۰ و ۱۴ درصد می باشد.

پیش فروش وانت کارا ویژه فروردین 1400

فروش نقدی فوری وانت کاپرا فروردین ۱۴۰۰

شرکت بهمن موتور از امروز فروش فوری نقدی وانت کاپرا دو کابین دو دیفرانسیل را با قیمت مصوب حدودا ۵۶۰ میلیون تومانی با مدل ۱۴۰۰ شروع کرده است. خودرو در رنگ بدنه سفید عرضه شده و موعد تحویل آن هفته دوم خرداد ماه ۱۴۰۰ می باشد.

اینم بخون
فروش اقساطی کیا سراتو سوییچ، تحویل روز، ویژه مرداد 1400

فروش نقدی فوری وانت کاپرا فروردین 1400

فروش اقساطی وانت کارا فروردین ۱۴۰۰

مطابق جدول زیر، شرکت بهمن موتور از ۲۶ فروردین فروش اقساطی دو خودروی وانت کارا تک کابین و دو کابین را با قیمت مصوب به ترتیب ۲۱۰ و ۲۲۵ میلیون تومانی شروع کرده است. شما در این طرح خودروها را با اقساط یک و یک و نیم ساله می توانید خریداری کنید. جزئیات بیشتر نحوه پرداخت اقساط و پیش پرداخت را می توانید در دو جدول زیر مشاهده نمایید.

فروش اقساطی وانت کارا فروردین 1400

فروش نقدی دیگنیتی بهمن موتور ویژه فروردین ۱۴۰۰

در این شرایط فروش جدید نقدی دیگنیتی شرکت بهمن موتور خودرو را با قیمت مصوب ۷۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه کرده است. مدل خودروی فروخته شده در این طرح ۱۴۰۰ می باشد و در انواع رنگ های سفید، مشکی، سربی، آبی اطلسی، قرمز و خاکستری می توانید دیگنیتی را خریداری کنید.

فروش نقدی بهمن موتور دیگنیتی

دیگنیتی همچنین با دو رنگ کابین مشکی و مارون هم قابل سفارش می باشد. موعد تحویل خودرو هفته اول خرداد امسال بوده و شرکت ۱۵ درصد سود انصراف سالیانه برای خریداران دیگنیتی تعیین کرده است.

ضوابط شرایط فروش بهمن موتور

  • ثبت نام فقط برای مشتریان حقیقی بوده و عاملین فروش، مجاز به ثبت نام با کد مشتری حقوقی نخواهند بود.
  • ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، صرفاً یک دستگاه می‌باشد و در صورت ثبت نام بیش از یک دستگاه، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی بهمن موتور باطل می‌شود.
  • امکان صلح و همچنین امکان انصراف از خرید وجود ندارد.
  • بعد از ثبت نام، امکان تغییر رنگ و تغییر نمایندگی وجود نخواهد داشت.
  • در صورتی که اطلاعات وارد شده توسط مشتریان، ناقص یا فاقد صحت باشد، بهمن موتور تعهدی برای واگذاری خودرو نخواهد داشت.
  • در صورت بروز هرگونه تأخیر احتمالی در تحویل خودرو، معادل ۲.۵% ماهیانه و به صورت روزشمار، برای مشتری محاسبه می‌شود.
  • دریافت امضا و اثر انگشت مشتری در برگه قرارداد توسط عامل فروش، الزامی است.
  • با توجه به امکان وجود سقف پرداخت برای برخی کارت‌های بانکی، مشتریان لازم است تا قبل از ثبت نام، از افزایش سقف پرداخت کارت بانکی خود اطمینان حاصل کنند.

فروش اقساطی جک S5 سوییچ، تحویل روز، ویژه تیر ۱۴۰۰

مقاله قبلی

فروش اقساطی دیگنیتی سوییچ، تحویل روز، ویژه تیر ۱۴۰۰

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در شرایط فروش