بهمن موتور فیدلیتی جدیدترین خودروی 5 ستاره بازار ایران

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin

فهرست مطالب

دو محصول جدید فیدلیتی و دیگنیتی که به تازگی توسط شرکت بهمن موتور به بازار عرضه شده، توانسته اند 5 ستاره کیفی را از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران کسب کنند.

کیلومتر

به گزارش سوییچ به نقل از اسب بخار، ظاهر زیبا و امکانات فوق العاده دو خودرو بهمن موتور تا کنون با استقبال زیاد از سوی خریداران قرار گرفته و علاوه بر آن، این دو مدل توانسته اند در ارزیابی آذر ماه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) پنج ستاره کیفی را بدست آورند.

فیدلیتی در جدیدترین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان نهاد بازرسی مورد تأیید وزارت صمت، رده کیفی پنج ستاره را کسب کرد.

ارزشیابی کیفی خودروها که براساس استانداردهای ملی اجرا می شود به عیوب خودرو در حین تولید پرداخته و کیفیت خودروها را در زمان خروج از خط تولید مورد ارزیابی قرار می دهد. رضایت مشتریان از کیفیت خودرو پس از تولید و در حین مصرف توسط مشتریان نیز سنجیده می شود.

در ارزشیابی ها و همچنین نتایج نظرسنجی مشتریان که با رعایت معیارها و شاخص های تعیین شده در استانداردهای ملی صورت می گیرد، خودروها در ۵ کلاس قیمتی رتبه بندی شده و به هر کدام از آنها از ۱ تا ۵ ستاره کیفی تعلق می گیرد.

برای تجربه خرید خودرو بی‌دردسر همسو با سبک زندگیت اینجا کلیک کن

در حال حاضر طبق گزارش آذر ماه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در سگمنت SUV تنها دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی بهمن موتور توانسته ۵ ستاره کیفی را بدست آورند.

گروه بهمن تا کنون هر محصولی که به بازار عرضه کرده به موازات آن پیش بینی های لازم برای ارائه خدمات و تامین قطعات با کیفیت را هم لحاظ کرده است. گفتنی است تمامی عاملیت های خدمات پس از فروش بهمن موتور آموزش های لازم در خصوص ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان دیگنیتی و فیدلیتی را دیده اند و این اطمینان را می دهد که طی دوره گارانتی و پشتیبانی ۱۰ ساله برای قطعات یدکی این خودروها پیش بینی های لازم صورت گرفته است.

نوبت دهی تعویض پلاک

مرکز تعویض پلاک رشت

مرکز تعویض پلاک اصفهان

مرکز تعویض پلاک چیتگر

مرکز تعویض پلاک وردآورد

مرکز تعویض پلاک خاوران

مرکز تعویض پلاک الغدیر

مرکز تعویض پلاک اتحاد

مرکز تعویض پلاک میثم

خلافی خودرو

 

مقالات مرتبط
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
کیلومتر