مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودروگفت: ایران خودرو کانون صادرات محصولات هایما به کشورهای منطقه خواهد شد.

علیمردان عظیمی در مراسم آغاز تولید انبوه هایما ۷ ایکس، بر توسعه همکاری با شرکای خارجی بر مبنای تعمیق ساخت داخل خودروها تاکید کرد و افزود: در دور جدید همکاری با شرکت هایما، به دنبال افزایش عمق ساخت داخل و انتقال تکنولوژی هستیم که با وفاداری شرکت هایما نسبت به ایران خودرو این امر امکان پذیر است.

وی با اشاره به همکاری با شرکت هایما به عنوان شریک تجاری وفادار در دوران تحریم تصریح کرد: با توجه به شرایط تحریمی و سختی که صنعت خودروسازی کشور با آن دست و پنجه نرم می کند، شرکای زیادی که تا پیش از این با ایران خودرو همکاری می کردند، ترک همکاری کردند، اما شرکت هایما و کشور چین، همواره در کنارمان بوده است.

مدیرعامل ایران خودرو بر نقش موثر نمایندگی های فروش ایران خودرو برای معرفی محصول جدید ایران خودرو و اطلاع رسانی درخصوص امکانات و مزایای هایما ۷ ایکس که محصولی جدید، خانوادگی و در صنعت خودروی کشور کم نظیر است، تاکید کرد.

عظیمی با اشاره به این که بیش از هشت سال از مشارکت و همکاری ایران خودرو و هایما می گذرد، افزود: محصولات تولیدی هایما همواره مورد رضایت مشتریان ایرانی بوده است، از این رو در راستای ارتقای رضایت مندی مشتریان و پاسخ گویی به نیازهای جامعه، خودروی هایما ۷ ایکس که خودرویی خانوادگی است، وارد بازار کشور خواهد شد و براساس استقبال مشتریان عزیز گروه صنعتی ایران خودرو، به دنبال افزایش ظرفیت تولید و استفاده و بهره مندی از فناوری های مجموعه هایما در کشور خواهیم بود.

وی با اشاره به برگزاری نشست با خودروسازی هایما، تصریح کرد: پس از برگزاری این جلسات، مقرر شد تیم هایی از هایما برای مدتی در کشور مستقر شده تا مقدمات مشارکت جدید در قالب قراردادهای سرمایه گذاری مشترک میان دو خودروساز را فراهم آوریم و با توافقات اولیه و مذاکرات صورت گرفته، امیدواریم شکل اجرایی گرفته و انجام شود.

مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به این که دنیا به سمت تولید و استفاده از خودروهای برقی رفته است، خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، در همکاری با خودروسازی هایما به شکلی گسترده و جدی به سمت تولید واقعی و تجاری شده خودروهای هیبریدی و برقی با این شرکت حرکت می کنیم.

وی تاکید کرد: توانمندی تولید این محصولات در گروه صنعتی ایران خودرو وجود داشته و تنها لازمه آن جدیت و پی گیری در این زمینه است تا بتوانیم خدمتی موثرتر را به مردم ارایه دهیم.

به گفته عظیمی، امید است ادامه همکاری گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت هایما زمینه تولید محصولات مشترک باشد تا موفقیت های بیش تری را کسب کنیم.

منبع: فردای اقتصاد

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

معایب هیوندای آوانته | چرا آوانته نخریم؟

مزایا جیلی امگرند ۷

خطرات کارشناسی نکردن خودرو

معایب برلیانس h320

بررسی معایب ام وی ام 315

تفاوت رانا و رانا پلاس