دیگنیتی نخستین شاسی‌بلند 5 ستاره تولید داخل

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin

فهرست مطالب

طبق جدیدترین ارزیابی کیفی انجام شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ISQI، خودروی شاسی بلند دیگنیتی محصول شرکت بهمن موتور توانسته عنوان اولین شاسی بلند تولید با 5 ستاره کیفی را از آن خود کند.

به گزارش سوییچ به نقل از پرشین خودرو، در آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدی ویژه شهریور ماه 1400 که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) منتشر شده، نام دیگنیتی در بالاترین سطح از این گزارش می درخشد.

در این گزارش هیچ ‌یک از محصولات خودروسازان داخلی در سطح قیمتی دو نتوانسته‌ اند پنج ستاره کیفی را دریافت کنند و فقط دیگنیتی بهمن موتور، به عنوان تنها نماینده از این سطح قیمتی، پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص داد.

زیرا استانداردهای شرکت بازرسی کیفیت برای خودروهای تولید داخل بسیار سختگیرانه است و در طول این سال‌ها اختصاص پنج ستاره کیفی به یک محصول تولید داخل کم ‌سابقه بوده است، اما دیگنیتی که تنها SUV تولید داخل در کشور محسوب می‌شود، توانسته است برای نخستین بار به این نشان کیفی دست پیدا کند.

براساس این گزارش، دیگنیتی دارای استاندارد اروپا و منطبق با استانداردهای 85 گانه کشور می باشد. همچنین دارای تاییدیه استاندارد آلایندگی یورو 5 از سازمان محیط زیست است.

یکی از سیاست های کلی گروه بهمن جلب رضایت مشتری در بالاترین سطح آن در هر حوزه ای است. تا کنون هر محصولی که به بازار عرضه کرده به موازات آن پیش بینی های لازم برای ارائه خدمات و تامین قطعات با کیفیت را هم لحاظ کرده است.

تمامی شبکه های خدمات پس از فروش بهمن موتور آموزش های لازم در خصوص ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان دیگنیتی را دیده اند و این اطمینان را می دهد که طی دوره گارانتی و پشتیبانی 10 ساله برای قطعات یدکی این خودرو پیش بینی های لازم شده است.

بیشتر بخوانید:

کارت طلایی ایران خودرو

سنسور ضربه

درباره معایب رانا چه می‌دانید؟

دیسک و صفحه

مکمل سوخت

مقالات مرتبط
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
کیلومتر