نماینده مردم مشهد بیان کرد: باید راهی برای خروج از وضعیت فعلی که مردم ناچار هستند خودرویی بی‌کیفیت و گران را خریداری کنند در نظر گرفته شود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در سخنانی مطرح کرد: ما پیگیر هستیم که بحث واردات خودرو به سمتی هدایت شود تا ضمن حمایت از تولید داخل زمینه را برای ایجاد یک بازار رقابتی در حوزه خودرو در کشور فراهم آورد.

حجت‌الاسلام پژمانفر در ادامه تصریح کرد: اگرچه حمایت از تولید داخل باید در دستور کار قرار داشته باشد اما باید از اجحافی که در بحث خرید خودروی بی کیفیت در حق مردم سالیان سال صورت گرفته است، جلوگیری شود.

نماینده مردم مشهد و نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی همچنین متذکر شد: باید راهی برای خروج از وضعیت فعلی که مردم ناچار هستند خودرویی بی‌کیفیت و گران را خریداری کنند در نظر گرفته شود.

وی اظهار کرد: یک وقت هست که ما توان  تولید کالای با کیفیت نداریم در آن زمان بحثی نیست اما وقتی ما امروز از نظر دانش و توانمندی دارای ظرفیت‌های زیادی هستیم و در این حوزه چند کشور برتر صنعت جهان بوده‌ایم در حوزه صنعت خودرو هم می‌توانیم پیشرفت‌های چشمگیری داشته باشیم.

برای تجربه خرید خودرو بی‌دردسر همسو با سبک زندگیت اینجا کلیک کن

نماینده مردم مشهد تاکید کرد: آنچه امروز ما با آن مواجه هستیم این است که یک حاشیه امنی برای خودروسازان کشورمان ایجاد شده که ملت ما به دلیل حمایت دستگاه‌های دولتی از خودروسازان راهی به‌ جز مصرف خودروهای بی‌کیفیت داخلی ندارند و  این مسئله باعث شده که هیچ تلاشی در جهت تولید خودروی باکیفیت صورت نگیرد.

حجت‌الاسلام پژمانفر خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که به این مسئله پایان دهیم و یک خودروی با کیفیت و قابل رقابت با خودروهای خارجی تولید و به مردم عرضه کنیم و چرا که مردم ما حق‌شان برخورداری از چنین بازاری است.