فیدلیتی بهمن موتور
0

معاون فروش و خدمات پس از فروش شرکت بهمن موتور از قیمت محصول جدید فیدلیتی و زمان آغاز فروش آن خبر داد. امیر میر منصف، در یک کنفرانس خبری آنلاین قیمت محصول جدید فیدلیتی را نزدیک به ۷۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.

معاون فروش و خدمات پس از فروش شرکت بهمن موتور همچنین از آغاز فروش این محصول خبر داد و گفت: فروش خودروی فیدلیتی از هفته اول تیر ماه آغاز خواهد شد.

فیدلیتی محصول جدید کراس اور شرکت بهمن موتور می باشد که بنا به گفته ها و برنامه ریزی های مدیرعامل این شرکت فیدلیتی در سال نخست تعداد ۹۲۰۰ دستگاه تولید خواهد شد. همچنین شرکت بهمن قصد دارد تا طی سال های آینده تیراژ این محصول را به ۱۲ و ۱۵ تا ۲۰ هزار دستگاه برساند.

بر اساس توضیحات امیر میر منصف، معاون فروش و خدمات پس از فروش شرکت بهمن موتور فیدلیتی در رده پایین تری از دیگنیتی قرار دارد. همچنین این محصول در دو تیپ ۵ و ۷ نفره عرضه خواهد شد که شامل گارانتی ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر و یک سال با ۲۰ هزار کیلومتر سرویس رایگان می باشد.

به نظر شما خودروی کراس اور فیدلیتی بهمن موتور با استقبال خوبی در بازار ایران، با توجه به قیمت گذاری ۷۰۰ میلیون تومانی مواجه خواهد شد یا نه؟ نظرات خود را با ما و دیگر مخاطبان مجله خودروی سوییچ در میان بگذارید.

اینم بخون
نگاهی به انواع مدل ها و تیپ های دنا در بازار ایران

فروش اقساطی برلیانس H320 سوییچ، تحویل روز، ویژه خرداد ۱۴۰۰

مقاله قبلی

فروش اقساطی رنو ساندرو سوییچ، تحویل روز، ویژه خرداد ۱۴۰۰

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار خودرو