رانا پلاس با سقف پانوراما
0

شرکت صنعتی ایران خودرو به زودی رانا پلاس جدید را با سقف شیشه ای و جعبه دنده شش سرعته وارد بازار خواهد کرد. رانا پلاس جدید مجهز به پیشرانه TU5+ می باشد که توانایی تولید قدرت ۱۱۳ اسب بخار و ۱۴۴ نیوتن متر گشتاور را دارد.

این پیشرانه برخلاف موتور TU5 ساده مجهز به تکنولوژی CVVT یا همان زمان بندی متغیر سوپاپ است که موجب بهبود میزان آلایندگی شده و قدرت و گشتاور خودرو را افزایش می دهد.

رانا پلاس به عنوان یک خودروی با کیفیت و راحت شناخته می شود و توجه مشتریان به موضوع برای شرکت ایران خودرو اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل ایران خودرو رانا پلاس با جعبه دنده MT6 و سقف پانوراما را برای بهبود فنی، ظاهری و افزایش سطح تجهیزات این خودرو تولید کرده است.

یکی از مشخصات مهم رانا پلاس با سقف پانوراما جعبه دنده جدید و تولید داخل می باشد. این گیربکس شش دنده برای اولین بار است که در داخل کشور تولید و عرضه می شود. دنده ششم در گیربکس MT6 جهت پایین نگاه داشتن دور موتور، کاهش مصرف سوخت، کاهش فشار روی موتور در سرعت های بالا و موجب افزایش طول عمر موتور می شود.

از تجهیزات مهم رانا پلاس با گیربکس MT6 و سقف پانوراما می توان به مواردی مانند فرمان برقی، کروز کنترل، مجموعه کنسول میانی بین دو صندلی، مجموعه کلیدهای شیشه بالابر درها و آیینه برقی جدید و غربیلک فرمان با آرم کرومی به همراه کلیدهای کنترلی بر روی فرمان (MFC) اشاره کرد.

همچنین از امکانات مهم این خودرو می توانیم به مجموعه داشبورد، چراغ های جلو و عقب جدید، جلو پنجره طرح جدید، مجموعه صندلی ها با روکش جدید به همراه ایزوفیکس، دستگیره ها و زه‌های جانبی هم رنگ بدنه، آینه های جانبی جدید راهنمادار و سنسور دنده عقب اشاره نماییم.

اینم بخون
رکود شدید بازار خودرو در روزهای پایانی سال 1399

اتفاق روز: بحران کمبود تراشه در خودروسازی ایران

مقاله قبلی

طرح جدید وزارت صمت برای قیمت گذاری خودرو

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار خودرو