تصویر پژو 207i دو رنگ
0

شرکت صنعتی ایران خودرو اخیرا تصویری از یک نمونه اولیه پژو ۲۰۷ دو رنگ منتشر کرده است و گویا این خودرو طی ماه های آینده وارد بازار خواهد شد. طی سال های گذشته پژو ۲۰۷i اولین محصول دو رنگ شرکت ایران خودرو می باشد که به تولید رسیده است.

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط شرکت ایران خودرو پژو ۲۰۷i را با کد کلاس ۶۰۰۱۳ عرضه خواهد کرد و اعلام شده است که این محصول تفاوت هایی نسبت به دیگر مدل ها خواهد داشت.

تصویر پژو 207i دو رنگ

مشخصات فنی پژو ۲۰۷i دو رنگ

پژو ۲۰۷i دو رنگ در بحث فنی تفاوتی بین دیگر نسخه ها ندارد. ۲۰۷i دو رنگ مجهز به موتور ۱.۶ لیتری TU5 می باشد که توانایی تولید قدرت ۰۵ اسب بخار و گشتاور ۱۴۲ نیوتن متر را دارد.

این محصول در حال حاضر تنها در تیپ دنده دستی وارد بازار خواهد شد و فعلا اطلاعاتی در خصوص نسخه اتوماتیک وجود ندارد.

پژو ۲۰۷i چه تفاوتی با دیگر نسخه ها دارد؟

پژو ۲۰۷i با بدنه دو رنگ عرضه خواهد شد و تصاویر نشان دهنده این است که قسمت های قاب مه شکن جلو، سقف، قاب آینه، زه درهای بغل، قاب چراغ پلاک عقب، دستگیره ‌ها با تریم دو رنگ همراه شده است.

در کاتالوگ این محصول ذکر شده است که نسخه دو رنگ با طرح دکوراتیو مشابه بدنه در کابین تولید می شود و تریم داخلی تیپ ۶۰۰۱۳ متفاوت از دیگر نسخه ها خواهد بود.

نظر شما در مورد بدعت عرضه خودروهای دو رنگ در ایران توسط شرکت سایپا و پیروی ایران خودرو از این موضوع چیست؟ آیا خودروهای دو رنگ را می پسندید؟

اینم بخون
فروش لامبورگینی آونتادور S رودستر کربونادو منصوری

لطفا نظرات خود را با ما و دیگر مخاطبان مجله خودروی سوییچ را در بخش کامنت در میان بگذارید.

طرح جدید وزارت صمت برای قیمت گذاری خودرو

مقاله قبلی

سوال روز: آیا واردات خودرو در تابستان آزاد خواهد شد؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار خودرو