شورولت کوروت اینستاگرام
0

این روزها کم‌تر کسی را می‌توان یافت که دلش نخواهد یکی از ستاره‌های اینستاگرام باشد. در میان همه شبکه‌های اجتماعی امروز، اینستاگرام بدون شک یکی از بهترین پلت فرم‌ها برای معروف و محبوب شدن است. ولی چه خودروهایی نزد کاربران اینستاگرام محبوبیت زیادتری دارند؟ مجله Veygo مطالعه‌ای روی ۳۰ خودروی مختلف که بیشترین میزان اشتراک گذاری را در اینستاگرام داشته‌اند انجام داده که در این مطلب، قصد داریم ۱۵ مورد از آن‌ها را به شما معرفی کنیم.

در این مطالعه دو هشتگ مهم برای هر خودرو مد نظر قرار داده شده، به عنوان مثال دو هشتگ #HondaCivic و #Civic برای محاسبه میزان اشتراک گذاری تصویر خودروی هوندا سیویک در نظر گرفته شده است. برخی خودروها مانند لامبورگینی آونتادور و شورولت کوروت بدون شک ستاره‌های مهم اینستاگرام هستند، ولی برخی مدل‌ها هم وجود دارند که قطعاً شما را سورپرایز خواهند کرد. در ادامه مطلب لطفاً با سوییچ همراه باشید.

۱۵ – مینی کوپر

۲ میلیون و ۱۳۱ هزار و ۳۱۲ پست

مینی کوپر اینستاگرام

چه باور کنید یا نه، مینی کوپر نمادین توانسته در لیست ۱۵ خودروی معروف اینستاگرام حضور پیدا کند. موضوع وقتی جالب‌تر می‌شد که بدانید این خودرو برخی مدل‌های محبوب پورشه، بی ام و، آئودی و بسیار خودروسازهای معروف دیگر را توانسته پشت سر بگذارد. شاید یکی از دلایل این موضوع قدیمی و نمادین بود این خودروی هاچ بک است. مینی کوپر بیش از ۵۰ سال است که در بازار حضور دارد. یک دلیل دیگر هم می‌توان قابلیت بالای سفارشی سازی و تیونینگ این خودرو باشد که آن را به خودرویی بسیار محبوب تبدیل کرده است. دلیل آن هر چه باشد، مینی کوپر هواداران زیادی در اینستاگرام دارد.

۱۴ – لامبورگینی اوراکان

۲ میلیون و ۲۰۳ هزار و ۵۰ پست

لامبورگینی اوراکان

حضور اوراکان در میان ۱۵ مدل محبوب اینستاگرام کسی را سورپرایز نمی‌کند، این خودرو یکی از دو مدل لامبورگینی در این لیست محسوب می‌شود. مدل دوم لامبورگینی محبوبیت بیشتری نسبت به اوراکان دارد، ولی روی هم رفته، کاربران اینستاگرام بیش از ۵ میلیون بار تصاویر آن‌ها را روی این پلت فرم محبوب شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته‌اند. بیش از ۲.۲ میلیون از تصاویر مذکور متعلق به اوراکان هستند.

اینم بخون
نسل جدید جگوار XJ همچنان پیشرانه بنزینی خواهد داشت

۱۳ – شورولت سیلورادو

۲ میلیون و ۲۵۴ هزار و ۲۴۴ پست

شورولت سیلورادو

در لیستی که ابرخودروهای گران قیمت حضور فعالی در آن دارند، شورولت سیلورادو توانسته تنها نماینده سگمنت تراک ها لقب بگیرد. سیلورادو البته تنها خودروی اتاق و شاسی جدای لیست ما نیست، ولی تنها مدل پیکاپ بوده و یکی از ۵ مدل آمریکایی محبوب در اینستاگرام محسوب می‌شود. تا امروز، کاربران اینستاگرام بیش از ۲.۳ میلیون بار تصاویر این خودرو را منتشر کرده‌اند.

۱۲ – سوبارو ایمپرزا

۲ میلیون و ۶۷۰ هزار و ۳۰۹ پست

سوبارو ایمپرزا

تا تاریخ امروز، کاربران اینستاگرام بیش از ۲.۶ میلیون بار تصاویر سوبارو ایمپرزا را در این شبکه اجتماعی منتشر کرده‌اند. گرچه در مطالعه مذکور اشاره‌ای دقیق نشده، ما فکر نمی‌کنیم انتشار تصاویر این خودرو فقط مربوط به مدل پایه باشد. بدون شک تعداد بالای مدل‌های تیونینگ شده WRX و STI تأثیر زیادی در افزایش تعداد پست‌های مربوط به ایمپرزا داشته‌اند. این خودرو یکی از سه مدل ژاپنی لیست ۱۵ خودروی محبوب اینستاگرام و یکی از چهار مدل سدان آن محسوب می‌شود.

۱۱- بی ام و M5

۲ میلیون و ۷۴۱ هزار و ۹۱۱ پست

بی ام و M5

بی ام و M5 تنها خودرو شاخه M این خودروساز آلمانی در لیست ما نیست. ولی از نظر ابعاد بدنه بدون شک بزرگ‌ترین آن‌ها بوده و با ۵۹۲ اسب بخار قدرت، در بین آن‌ها قوی‌ترین مدل نیز محسوب می‌شود. کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام بیش از ۲.۷ میلیون تصویری از این خودرو را به اشتراک گذاشته‌اند. در کنار دو مدل دیگر بی ام و M، محصولات این شرکت روی هم رفته بیش از ۱۱ میلیون بار در اینستاگرام منتشر شده‌اند.

۱۰ – آئودی R8

۲ میلیون و ۹۰۰ هزار و ۳۱۴ پست

آئودی R8

گرچه مدل فوق العاده زیبای آئودی R8 در حال پیر شدن است، ولی همچنان یکی از خودروهای محبوب شبکه‌های اجتماعی به شمار می‌رود. کاربران اینستاگرام تاکنون بیش از ۲.۳ میلیون بار تصاویر این خودرو را منتشر کرده‌اند. R8 تنها آئودی لیست ما به شمار می‌رود، ولی یکی از بسیار خودروهای اسپرت دو در بالای ۵۰۰ اسب بخاری این لیست محسوب می‌شود.

۹ – لامبورگینی آونتادور

۳ میلیون و ۸۵ هزار و ۳۳۶ پست

لامبورگینی آونتادور

مانند اوراکان، لامبورگینی آونتادور نیز یکی از مدل‌های محبوب در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. کاربران بیش از سه میلیون بار تصاویر این ابرخودروی میلیون دلاری را روی این پلت فرم شبکه اجتماعی منتشر کرده‌اند. همان طور که گفته شد، آونتادور و اوراکان روی هم رفته پنج میلیون بار در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده‌اند.

اینم بخون
نگاهی به تیپ‌های دنا پلاس توربو اتومات قبل از ورود به بازار

۸ – بی ام و M4

۳ میلیون و ۴۳۲ هزار و ۵۲ پست

بی ام و M4

با بیش از سه میلیون و چهار صد هزار بار اشتراک در اینستاگرام، بی ام و M4 از نظر محبوبیت تقریباً هفتصد هزار پست بیشتری نسبت به M5 دارد. ظاهراً کاربران این شبکه اجتماعی M4 دو در را بیشتر از برادر بزرگ‌تر و البته کم‌تر از بی ام و دیگر این لیست دوست دارند. جالب این که بی ام و M4 در مقایسه با دو مدل دیگر شرکت در این لیست موتور ضعیف‌تری دارد. بی ام و M4 تقریباً ۴۲۵ اسب بخار قدرت از پیشرانه شش سیلندر خطی خود استخراج می‌کند.

۷ – شورولت کوروت

۳ میلیون و ۹۶۳ هزار و ۷۴۰ پست

شورولت کوروت

خودروسازهای آمریکایی در این لیست حضور گسترده‌ای داشته و ۵ مورد از ۱۵ خودروی محبوب اینستاگرام مربوط به این خودروهاست. با این اوصاف، مگر می‌شود شورولت کوروت، به عنوان یکی از نمادین‌ترین خودروهای آمریکایی در این لیست حاضر نباشد؟ کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام تقریباً ۴ میلیون بار تصویر این خودرو را به اشتراک گذاشته‌اند. کوروت یکی از هشت مدل کوپه و سه شورولت لیست ماست که روی هم رفته، ۸.۶ میلیون بار در اینستاگرام پست شده‌اند.

۶ – شورولت کامارو

۴ میلیون و ۶۸۶ هزار و ۹۶۹ پست

شورولت کامارو

کامارو همواره در طول تاریخ خودرویی محبوب‌تر از کوروت بوده است. تاکنون، کاربران اینستاگرام بیش از ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار بار تصاویر این خودرو را با دو هشتگ #ChevyCamaro و #Camaro به اشتراک گذاشته‌اند. ولی هنوز هم کامارو محبوب‌ترین خودروی عضلانی اینستاگرام نیست.

۵ – جیپ رانگلر

۵ میلیون و ۱۳۷ هزار و ۱۹ پست

جیپ رانگلر

عنوان محبوب‌ترین شاسی بلند لیست ۱۵ مدل محبوب اینستاگرام را جیپ رانگلر به خود اختصاص داده است. با استفاده از دو هشتگ #JeepWrangler و #Wrangler، کاربران اینستاگرام تصاویر این خودرو را بیش از ۵.۱ میلیون بار به اشتراک گذاشته‌اند. رانگلر تنها شاسی بلند، تنها مدل جیپ و تنها محصول فیات کرایسلر است که توانسته در این لیست حضور پیدا کند.

اینم بخون
آزمایش‌های نهایی بی ام و X5 M در جهنم سبز

۴ – بی ام و M3

۵ میلیون و ۸۱۷ هزار و ۴۵۷ پست

بی ام و M4 اینستاگرام

از سه مدل بی ام و M حاضر در این لیست، M3 ظاهراً محبوب‌ترین آن‌هاست. کاربران اینستاگرام با دو هشتگ #BMWM3 و #M3 بالای ۵.۸ میلیون بار تصاویر این سدان اسپرت را منتشر کرده‌اند. خودروهای بی ام و M روی هم رفته ۱۱ میلیون بار در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده‌اند.

۳ – نیسان GT-R

۷ میلیون و ۱۹ هزار و ۱۲۳ پست

نیسان جی تی آر

افزایش تعداد پست‌ها از رتبه چهارم به سوم بسیار قابل توجه بوده و نیسان GT-R تقریباً دو میلیون بار بیشتر از بی ام و M3 در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است. با بیش از ۷ میلیون بار انتشار در اینستاگرام، GT-R تنها نیسان موجود در این لیست محسوب می‌شود. نیسان GT-R از سویی دیگر یکی از هشت مدل کوپه و همچنین یکی از ۵ مدل با بیش از ۵۰۰ اسب بخار قدرت در این لیست است.

۲ – هوندا سیویک

۷ میلیون و ۴۰۲ هزار و ۳۶۵ پست

هوندا سیویک

هوندا سیویک یک کوپه خاص یا تراک قدرتمند مانند بعضی از خودروهای حاضر در این لیست نیست. نکته جالب این که سیویک توانسته دومین خودروی پرفروش آمریکا در سال ۲۰۱۸ با بیش از ۳۲۵ هزار دستگاه فروش لقب بگیرد. همچنین این خودرو با بیش از ۷.۴ میلیون بار اشتراک در اینستاگرام، توانسته عنوان دومین خودروی محبوب این شبکه اجتماعی را به خود اختصاص بدهد. بدون شک یکی از علل موفقیت این خودرو علاوه بر حضور طولانی در بازار، قابلیت تیونینگ بالا و ارزان قیمت آن است.

۱ – فورد موستانگ

۱۱ میلیون و ۹۴۷ هزار و ۸۷۲ پست

فورد موستانگ

تا این لحظه، محبوب‌ترین خودروی شبکه اجتماعی اینستاگرام فورد موستانگ دوست داشتنی است. با بیش از ۱۱.۹ میلیون بار انتشار در اینستاگرام، این خودروی عضلانی زیبا توانسته با ۴ میلیون اختلاف نسبت به رتبه دوم و ۹ میلیون اختلاف نسبت به رتبه پانزدهم رتبه نخست را در لیست ما به خود اختصاص بدهد. خیلی ساده بخواهیم بگوییم، مردم عاشق فورد موستانگ هستند.

رونمایی از جگوار اف پیس مدل ۲۰۲۱ فیس لیفت با کابین جدید

مقاله قبلی

اتفاق روز: انتشار تصویر تیزر خودروهای الکتریکی کیا

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اسپرت