ورود به سیستم
شماره تلفن همراه ثبت شده در سوییچ.
کلمه عبور شامل حداقل ۶ کاراکتر می‌باشد.

هنوز عضو نیستید؟

سوالات متداول


۱- چرا سوییچ را انتخاب کنم؟ سوییچ برای خرید و فروش خودروهای کارکرده بستری مطمئن و به دور از دغدغه‌ها و مخاطرات شناخته شده واسطه‌گران فراهم کرده است.

۲- مراحل خرید خودرو از سوییچ چگونه است؟ در صورتی که خودرویی را در نظر گرفته باشید برای خرید آن می توانید از سوییچ کمک بگیرید تا آن خودرو هم کارشناسی فنی و هم کارشناسی قیمت شود. و یا اینکه خودروی مورد نظر خود را از میان موجودی سوییچ انتخاب کنید. از طرف سوییچ زمانی برای بازدید حضوری با شما تنظیم می شود. در صورت رضایت با شما قرار دفترخانه تعیین می شود و کلیه مراحل قانونی و نقل و انتقال خودرو را به سوییچ می‌سپارید؛ تا در نهایت خودرو را با پلاک خودتان در خانه تحویل بگیرید.

۳- مراحل فروش خودرو به سوییچ چگونه است؟ خودروی خود را در سایت سوییچ آگهی می‌کنید، سپس این خودرو کارشناسی فنی و تعیین قیمت می‌شود. قیمت با شما هماهنگ خواهد شد و در صورت تایید شما سوییچ برای خودروی شما خریدار می‌یابد؛ در غیر این صورت آگهی متناسب خودروی شما در سایت نمایش داده می‌شود.

۴- خودروها را چگونه تعیین قیمت می‌کنید؟ بر اساس گزارش کارشناس فنی، وضعیت ظاهری خودرو و با توجه به سال ساخت و میزان کارکرد توسط گروه کارشناسی سوییچ تعیین قیمت می شود.

۵- چند ماه پیش یک خودرو به صورت اقساطی خریدم، آیا می توانید آن را برای من بفروشید؟ خودروی شما پس از تسویه کامل اقساط قابلیت فروش توسط سوییچ را خواهد داشت.

۶- چه عواملی در تعیین قیمت تاثیر گذار هستند؟ سال ساخت، میزان کارکرد، سلامت فنی و وضعیت ظاهری

۷- چگونه می‌توانم هماهنگی‌های لازم را برای بازدید از خودرو انجام دهم؟ در اولین قدم در سایت سوییچ «درخواست خرید» بدهید.کارشناسان سوییچ با شما تماس گرفته، قرار بازدید حضوری هماهنگ می شود.

۸- قرار کارشناسی فنی خودرو مشخص شده ، آیا می توانم آن را تغییر دهم؟ بله، با مشاور خود تماس گرفته و تغییر ساعت و تاریخ را اطلاع دهید. از طریق سایت سوییچ در قسمت درخواست کارشناسی فنی هم می‌توانید این کار انجام دهید.

۹- آیا برای کارشناسی فنی گواهینامه معتبر هم صادر می شود؟ بله، بعد از انجام کارشناسی فنی توسط تیم حرفه‌ای و مجرب سوییچ، برای خودروی کارشناسی شده گواهی فنی معتبر با مهر و هولوگرام صادر می شود.

۱۱-چهار ماه پیش خودروی خود را کارشناسی کردم، آیا هنوز هم اعتبار دارد؟ اعتبار گواهی کارشناسی فنی برای خودروهای در حال استفاده ۲۴ ساعت است و در صورت سپری شدن این زمان خودروی مربوطه مجددا باید کارشناسی فنی شود.

۱۲- اگر خودروی خود را از طریق سوییچ فروختم، پول آن را چگونه به من پرداخت می کنید و حدودا چقدر زمان می برد؟ در صورت فروش رفتن خودروی شما تمام مبلغ یکجا طی یک فقره چک رمزدار در دفترخانه و در مدت زمان ۲۴ ساعت پرداخت می شود.

۱۳- اصل سند خودرو را ندارم، برای انجام معامله چه کارهایی باید انجام دهم؟ طبق قانون و مقررات کشور امکان انجام چنین معامله‌ای وجود ندارد.

۱۴-اگر تصمیم گرفتم خودروی خود را بفروشم باید آن را به پارکینگ سوییچ تحویل دهم؟ خودرو می‌تواند در اختیار مالک باشد، اما زمان تنظیم مبایعه نامه باید به پارکینگ سوییچ یا یکی از عاملیت‌ها منتقل شود.

۱۶- ساعات کاری سوییچ به چه صورت است؟ ساعت کاری سوییچ همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۲۱

۱۷-چه خودروهایی در حیطه کاری سوییچ قرار می گیرد؟ درحال حاضر تمام خودروهای بازار در حیطه کاری سوییچ قرار دارند.

نمایشگاه آنلاین سوییچ
در نمایشگاه آنلاین سوییچ هر آنچه را که می‌خواهید بیابید، ببینید و بخرید

نمایشگاه سوییچ | ورود به نمایشگاه سوییچ
عکس ساختمان سوییچ
سوییچ
تهران، خیابان ولیعصر، نبش خیابان شهید فیاضی(فرشته)،
پلاک ۱۵۲، ساختمان تجاری لئو مال، طبقه ۴، واحد ۳

کدپستی: ۱۹۶۵۶۱۴۱۱۳
خرید و فروش خودرو | سوییچ
از‌ مطالب‌ این‌ وب‌سایت‌ می‌توانید برای‌ مقاصد غیرتجاری‌ و با ذکر منبع‌ استفاده‌نمایید. تمامی‌ حقوق‌ این‌ وب‌سایت‌ به‌ شرکت‌ پارسانوآوران‌سامان‌ایرانیان‌ تعلق‌‌ دارد.©۲۰۲۱
اینماد سوییچکسب و کار مجازی سوییچlogo-samandehi