چرا سوییچ؟
سوییچی می‌فروشم

قیمت منصفانه: یکی از مزایای فروش خودرو به سوییچ این است که قیمت خودرو منصفانه و توسط گروه کارشناسان مجرب تعیین می شود. معمولا فروشندگان خودرو این دغدغه را دارند که مبادا خودروی آنها پایین تر از قیمت کارشناسی به فروش برود و از این رهگذر متضرر شوند. بسیاری به دلیل همین نگرانی، خرید و فروش های رضایت بخشی را تجربه نمی کنند. سوییچ این دغدغه فروشندگان را درک کرده و با شناخت دقیق از بازار مناسب ترین قیمت را برای خودروی شما تعیین می کند. البته اگر فرصت کافی نداشته باشید و بنا به هر دلیلی مجبور باشید خودروی خود را در کمترین زمان ممکن به فروش برسانید باز هم سوییچ در کنار شماست و با خرید خودروی شما با درصد کمتری نسبت به قیمت کارشناسی مشکل شما را رفع می‌کند.
نقل و انتقال با سوییچ: بسیاری از خریداران و فروشندگان خودرو با فرایندهای نقل و انتقال خودرو آشنایی لازم را ندارند و به همین دلیل ممکن است دچار سردرگمی شوند. سوییچ با شناخت این مشکل سعی کرده کار شما را آسان کند. به همین دلیل مسئولیت تمامی مراحل حقوقی مربوط به انتقال مالکیت و تعویض پلاک را به نمایندگی از خریدار و وفروشنده بر عهده می‌گیرد. این رویه باعث می‌شود تا طرفین معامله نیازی نداشته‌باشند وقت خود را صرف فرایندهای اداری کنند.
فروش بی دردسر:فروش خودروی کارکرده همواره یک چالش بزرگ برای فروشندگان است. معمولا خطرات زیادی از جمله عدم تسلط به قیمت واقعی، وضعیت بازار، ملاحظات حقوقی و... در فرایند فروش یک خودرو نهفته است. سوییچ با درک مشکلات ناشی از فروش سنتی خودرو، سعی کرده تا دردسرهای فروش را به حداقل برساند و امنیت خاطر را برای مشتریان خود ایجاد کند.
صرفه‌جویی در وقت: فروش یک خودروی کارکرده معمولا مستلزم صرف هزینه و وقت است، که البته لزوما منجر به کسب نتیجه مطلوب نمی‌شود. سوییچ با فراهم آوردن بستری مناسب برای فرایند نقل و انتقال خودرو از جمله ثبت آگهی، انتقال سند، تعویض پلاک و.. میزان اتلاف زمان و هزینه را برای فروشندگان به حداقل رسانده‌است.
کارشناسی رایگان در محل: یکی از خدمات سوییچ به مشتریان ارسال کارشناسان مجرب در محل است. این خدمت به صورت رایگان به تمامی مشتریان ارائه می‌شود.
دریافت آنی وجه: در صورت فروش خودرو از طریق سوییچ هیچ نگرانی بابت دریافت وجه خودرو وجود ندارد. سوییچ به صورت آنی و در کمترین زمان ممکن تمام وجه خودرو را پرداخت می‌کند.


سوییچی می‌خرم

تسویه پس از تحویل: اگر شما خریدار خودرو از سوییچ هستید، بخشی از مبلغ خود را در مراحل ابتدایی فرایند خرید پرداخت می کنید و تسویه کامل پس از دریافت خودرو و در صورت حصول رضایت انجام می‌شود.
ارائه گواهی سلامت: از مهمترین خدمات سوییچ که باعث ایجاد امنیت خاطر بیشتر در طرفین معامله می شود ارائه گواهی کارشناسی فنی معتبر با مهر و هولوگرام رسمی‌است.
تعویض پلاک با سوییچ: از وقت گیرترین مراحل خرید و فروش خودرو تعویض پلاک است. سوییچ به منظور کوتاه کردن فرایند خرید و فروش مسئولیت تعویض را پلاک را به عهده می‌گیرد.
ضمانت پس گرفتن: یکی از خدمات ویژه و منحصربفرد سوییچ ضمانت پس گرفتن خودرو است. این خدمت زمانی ارایه خواهد شد که مشخصات فنی و سلامت ظاهری خود با گواهی فنی ارائه شده توسط سوییچ مغایرت داشته‌باشد.
صرفه‌جویی در وقت: خرید یک خودروی کارکرده معمولا مستلزم صرف هزینه و وقت است، که البته لزوما منجر به کسب نتیجه مطلوب نمی‌شود. سوییچ با فراهم آوردن بستری مناسب برای فرایند نقل و انتقال خودرو از جمله مرور آگهی‌های مرتبط، کارشناسی فنی، انتقال سند، تعویض پلاک و.. میزان اتلاف زمان و هزینه را برای خریداران به حداقل رسانده‌است.
خریدی ارزنده:خریداران می‌توانند مطمئن باشند خودرویی که از سوییچ خریداری کرده‌اند در شرایط سلامت کامل بوده و بابت این خرید هزینه‌ای متناسب با ارزش خودرو پرداخت کرده‌اند.